Skocz do zawartości

Nowa płyta 99% pokrycia Polski??


dusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, miał ktoś juz ta płyte w użytkowaniu??

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=259825564

prosze o opinie

Po pierwsze- ta płyta w ASO kosztuje 649 pln, czy jakoś tak. Po drugie nie chce mi się wierzyć że ma takie pokrycie albo jest inaczej liczone ;) Zajrzyj do wątku poświęcogo mapie Navteqa do testów...

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Uzywam tej plyty od kilku dni, i musze przyznac, ze w porownaniu z poprzednia jest DOSKONALA. Mieszkam w Stargardzie Szcz. i jesli chodzi o moje miasto to sa wszystkie ulice, a w Szczecinie nawet alejki na cmentarzu. Osobiscie nie widze roznicy miedzy ta mapa a np XL-ka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam tej plyty od kilku dni, i musze przyznac, ze w porownaniu z poprzednia jest DOSKONALA. Mieszkam w Stargardzie Szcz. i jesli chodzi o moje miasto to sa wszystkie ulice, a w Szczecinie nawet alejki na cmentarzu. Osobiscie nie widze roznicy miedzy ta mapa a np XL-ka.

 

kolego a jak mozesz to sprawdz mi czy masz wszystkie ulice we Władysławowie (tym nad morzem), oraz w moim mieście MŁAWA, woj. mazowieckie

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka odpowiedzi i sprostowań do tutejszych wypowiedzi.

1. Jest lepsza od poprzedniej, bo jest innego producenta map ...

2. Jak narazie 99% pokrycia PL jest dla mnie realna (nie znalazłem na razie "dziur" w tej mapie - a używam ją od kilku tygodni)

3. Władysławowo nie znam zbyt dobrze, ale "na oko" wygląda, że są wszystkie ulice.

4. Ma trochę błędów jak np. wspomniane "przebywaniu w strefie poza mapa cyfrowa" - czyli ulice są, ale nie potrafi z nich prowadzić - nie jest to częsty przypadek, ale się zdarza.

5. Od poprzedniej (tej oferowanej w ASO, bo innego producenta ...), ma znacznie lepsze pokrycie (99 vs 41%), ale gorzej dopracowane informacje (tzw POI) o miejscach (np. stacje, restauracje, poczty itp.)

6. U producenta można kupić za 149eur., a więc nieco taniej niż w ASO, ale trzeba doliczyć przesyłkę, czas oczekiwania itd.

Podsumowanie wg mnie i niektórych klientów co u mnie brało te mapy - pokrycie bardzo dobre, dopracowanie średnie, ale ogólnie wychodzi najlepiej ze wszystkich poprzednich.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziury są np:

- obwodnica Sławna

- obwodnica 3miasto w strone Tczewa

- drogi w okolicy Rumii

 

"You are not on digitized area" - jest bardzo powszechne poza jakimkolwiek większym miastem. Wg mnie ( podkreślam ..wg mnie - nie cenzuruję mapy w całej polsce ) informacje o miastach są w miarę poprawne lecz poza nimi w wielu wypadkach informacja jest skąpa lub brak. POI - niestety ze wzgledu na dynamiczną sieć budowy stacji benzynowych też są luki - dotyczy to również "shipping centers".

 

Nie miałbym odwagi napisać że jest 99% - ale na pewno jest lepsza od poprzedniczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia tez to mialem.. aczkolwiek to dziwne.. jade.. widzi wszystkie drogi pieknie ladnie. .i nagle.. "blysk dym" jestes poza map area.. co za bzdura.. no i gubi sie czasem jak drogi ida np rownolegle blisko siebie (4m) :(
E39 540iA ... Kocham i Szanuję... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gubi sie czasem jak drogi ida np rownolegle blisko siebie (4m)

4 metry? To nie tragedia. taki jest blad okreslenia pozycji. Po za tym to jest niewiele wiecej, jak dwie szerokosci samochodu, a mniej niz dlugosc.

Chyba zjadlo Ci sie jedno zero? Zgaduje, ze chodzilo o 40 metrow?

Pogodnych i Zdrowych Swiat z cieplej, aczkolwiek deszczowej Brazylii.

Araial do Cabo, RJ.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa działa z autami z wbudowaną nawigacją z systemem Carminat - o co tu chodzi? czy ktos wie czy ta mapa dziala w e38 na mk2 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.