Uzywam tej plyty od kilku dni, i musze przyznac, ze w porownaniu z poprzednia jest DOSKONALA. Mieszkam w Stargardzie Szcz. i jesli chodzi o moje miasto to sa wszystkie ulice, a w Szczecinie nawet alejki na cmentarzu. Osobiscie nie widze roznicy miedzy ta mapa a np XL-ka.
gdybys kiedykolowiek potrzebowala jakis gadzet BMW polecam Autocenter Bedargowo, tam mozesz zamowic wszystkie dostepne oryginalne gadzety
54 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.