Skocz do zawartości

kontrolka air bag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam serdecznie :) jestem nowy na forum i od niedawna jestem posiadaczem E34 2.0 24V na Vanosie :) od pewnego czasu świeci mi sie cały czas kontrolka air baga i niewiem czy to ma zgasnąć czy poprostu tak ma być ?? autko jest z końca 92 r. ( jeśli to ma jakieś znaczenie ) pozdrawiam.
Opublikowano

kontrolka od airbag nie moze swiecić... tzn nie powinna... możliwe ze jest jakis błąd w komputerze, ja tak miałem bo wpadłem w dziure i zaczeła świecić... Skasowanie błędu kosztowało 90 zł :( no ale....

Ale poszukaj na forum o tym juz było duuuzo razy... :search:

Pozdrawiam...

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Opublikowano
  • Autor
aha czyli tylko podpięcie pod komputer moze coś z tym faktem zdzałać ... no nic będe musiał z tym pojechać na podpięcie moze oni coś zdziałają :) dziękuje za wyjaśnienie :)
Opublikowano

najlepiej podjechać na kompa... :D

tam wszystko wyjaśnią i możliwe ze bedzie kosztowało około 90zł :D heh...

pozdro!

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Opublikowano
znajomy miał ten sam problem i okazało się ze napinacz poleciał
Opublikowano
prawda wszystko możliwe... najlepiej na kompa i powiedzą co jest... czy napinacz czy tylko error 146 bodajże :D :!:

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Opublikowano
  • Autor
NApinacz ?? :worried: napinacz czego ?? to coś powaznego ?? :worried:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć...

odświeżę trochę temat.....

Jaki napinacz co to i gdzie jest? Mam podobny problem z moją z tym, że oprócz AIRBAG'a świecą się KLOCKI HAMULCOWE oraz NISKI POZIOM PŁYNU HAMULCOWEGO.

 

pzdr

Opublikowano
nieważne jaki napinacz i gdzie - i tak trzeeeebaaaa jechać na kompa i już i nie ma co gdybać
PawełH
Opublikowano
dla ludzi z krakowa i okolic - komu wyskoczyl blad airbaga zapraszam na pw - umowimy sie i podepne sie pod kompa i skasuje :) u mnie wyskoczyl blad np po wlaczeniu zaplonu bez podpietych zegarow.zapraszam na pw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.