Skocz do zawartości

doberek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez doberek

  1. doberek odpowiedział(a) na doberek temat w E34
    no mnie niestety niebyło przy tym jak to robili zdołałem tylko zaobserwować ze w bagazniku gmyrają i właśnie z tą wiązką coś robili ale spoko zobacze czy coś izolowali mi na tej wiązce :) a co do kłutni z nimi to nawet mi sie niechciało byłem ucieszony ze moge normalnie auto zamknąć :)
  2. doberek opublikował(a) temat w E34
    witam ostatnio miałem niezbyt miłą niespodzianke, a mianowicie w nocy sama z siebie zapaliła się lampka oświetlenia kabiny i niebyło by w tym nic złego ale auto było zamknięte i nikogo niebyło w środku. Ale najgorsze było to ze gdy rano otworzyłem auto to juz go niemogłem zamknąć centralny cały czas mi je otwierał niedało ani kluczykiem ani z pilota. a podczas jazdy to raz gasło raz sie zapalało światło oświetlenia kabiny. :?: pojechałem do elektryka, zaraz zanurkował pod tylnią klapą i coś tam grzebał w bagazniku, i zrobił ale niechciał sie przyznać co było nie tak :) moze ktoś z was miał taką lub podobną sytuacje jeśli tak to prosze o odpowiedź tak z czystej ciekawości :D
  3. doberek odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E34
    posiadam E34 i moge powiedzieć ze komfort jazdy jest naprawde spory w środku panuje cisza dobrze sie prowadzi, auto nie jest ani zamiękkie ani za sztywne więc skoro pytanie jest o E34 to powiem ze komfort jest i to spory :) pozdrawiam...
  4. doberek odpowiedział(a) na doberek temat w E34
    NApinacz ?? :worried: napinacz czego ?? to coś powaznego ?? :worried:
  5. doberek odpowiedział(a) na doberek temat w E34
    aha czyli tylko podpięcie pod komputer moze coś z tym faktem zdzałać ... no nic będe musiał z tym pojechać na podpięcie moze oni coś zdziałają :) dziękuje za wyjaśnienie :)
  6. doberek opublikował(a) temat w E34
    witam serdecznie :) jestem nowy na forum i od niedawna jestem posiadaczem E34 2.0 24V na Vanosie :) od pewnego czasu świeci mi sie cały czas kontrolka air baga i niewiem czy to ma zgasnąć czy poprostu tak ma być ?? autko jest z końca 92 r. ( jeśli to ma jakieś znaczenie ) pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.