Skocz do zawartości

slbae ogrzewanie


mr.extreme

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze mamjedno pytanie,jaka moze byc przyczyna bo wydaje mi sie ze mam slabe ogrzewanie w mojej bambejce,mam dwustrefowa klime i jak ustawiam na maksa oczywiscie nie wlaczajac klimy bo po co w zimie to wydaje mi sie ze jakos starsznie cieplo sie w aucie nie robi a poza tym jakos szyby paruja i nie wiem czy to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy masz jeszcze plyn w chlodnicy, czy nie masz zapowietrzonego ukladu...

 

a co do nieuzywania klimy w zimie... jestes w bledzie bo klima musi byc co jakis czas na kilka/kilkanascie minut wlaczona nawet w zimie, a do zaparowanych szyb nadaje sie idealnie.

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z siłą nawiewu.Bo jak słabo dmucha,to może być filtr kabinowy zapchany i należałoby go wymienić.A co do klimy w zimie,to rzeczywiście należy ją co jakiś czas włączyć,bo to dobrze wpływa na sprawność układu klimatyzacji,a dodatkowo szyby szybko odparowują.

W klimatroniku dwustrefowym,jeśli taką klimę masz,jest jeszcze silny nadmuch na szyby,właśnie w celu ich ogrzania i odparowania-jest to przycisk tuż nad przyciskiem do załączania klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i super,a z ciekawosci zapytam ile dales za filtr?ty tez masz taki dwuczesciowy?

 

kolega mr.extreme ma klimatyzacje wiec ma jeden filterek za schowkiem a u Ciebie sa 2 w podszybiu

raczej nie dowiemy sie ile dal, bo o ile dobrze czytam, to go po prostu wyrzucil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam klimatyzacji. Gdzie powinien byc filtr pylkowy w E36? rozkrecilem podszybie jest tam dmuchawa ale filtra zadnego nie widze bezposrednie dojscie jest z obu stron do dmuchamy i zaznacze ze drobne liscie potrafily mi wleciec do srodka auta czyzbym nie mial filtra?
http://img299.imageshack.us/img299/402/zegaryod9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam klimatyzacji. Gdzie powinien byc filtr pylkowy w E36? rozkrecilem podszybie jest tam dmuchawa ale filtra zadnego nie widze bezposrednie dojscie jest z obu stron do dmuchamy i zaznacze ze drobne liscie potrafily mi wleciec do srodka auta czyzbym nie mial filtra?

Niestety nie masz - tam po "obu"stronach dmuchawy powinny być takie "kwadraty"

Zobacz POST Marcina750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.