Skocz do zawartości

Wysiadają wycieraczki, radio, szyberdach i centralny zamek!?


madziulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Od pewnego czasu mam dziwny problem ze E-34 525i!

Problem polegam na tym, że przeważnie podczas jazdy (ale na postoju również) przestają mi działać wycieraczki, szyberdach, radio, i co najgorsze centralny zamek i nie mogę nawet zamknąć samochodu, jak postoi jakieś 15-20 min wszystko wraca do normy.

Czy ktoś miał może już podobny problem?

Nawet nie wiem od czego zacząć, mogę tylko powiedzieć że to zaczęło się dziać samo, ponieważ ostatnio nic przy samochodzie nie robiłem!

 

Proszę o pomoc, lub jakieś wskazówki

Pozdrawiam

Dawid K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przerabiałem ostatnio ten sam problem (nie będę się rozpisywał ile czasu mi to zajęło ale doszedłem co się stało :mrgreen: ) Otóż do rzeczy jeżeli masz akumulator pod maską to zaraz koło niego na nadkolu jest taka czarna skrzyneczka dochodzi do niej kabel z + od akumulatora otwórz ja i sprawdź czy nie przepalił się bezpiecznik (taka blaszka) najlepiej ją odkręć bo u mnie też wyglądała że jest Ok a po odkręceniu się rozpadła :duh: spróbuj ją wymienić taki bezpiecznik kupisz w prawie każdym sklepie motoryzacyjnym ma 60 A mam nadzieje ze to Ci pomoże bo mi pomogło :wink:
Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Od pewnego czasu mam dziwny problem ze E-34 525i!

Problem polegam na tym, że przeważnie podczas jazdy (ale na postoju również) przestają mi działać wycieraczki, szyberdach, radio, i co najgorsze centralny zamek i nie mogę nawet zamknąć samochodu, jak postoi jakieś 15-20 min wszystko wraca do normy.

Czy ktoś miał może już podobny problem?

Nawet nie wiem od czego zacząć, mogę tylko powiedzieć że to zaczęło się dziać samo, ponieważ ostatnio nic przy samochodzie nie robiłem!

 

Proszę o pomoc, lub jakieś wskazówki

Pozdrawiam

Dawid K.

 

z tylu pod kanapa za kierowca jest modul ktory tym steruje ,moze on szwankuje a modul to taki..http://moto.allegro.pl/item258653567_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W 100 % trafna diagnoza. Bezpiecznik był padnięty. Po zdjęciu plastikowej osłony wydawał się OK. Jednak po odkręceniu przewodów do niego dochodzących=> wyszło szydło z worka. Bezpiecznik / blaszka przepalony i pęknięty. Kosz wymiany 1,50 pln.

 

Dzięki wielkie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.