Skocz do zawartości

XENONY - tylko które


xsilver

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad zakupem xenonow do mojej e32 - h1 4300K

 

tylko pytanie ktore wybrac - jest ich z tysiąc

 

 

moje wymagania - dobra jakość , dibra ogniskowa , dobre odciecia światła , nie mogą powodować zakłóceń w fm i cb , musza miec przystepna cene - powiedzmy do ok 450zł ...

 

sa np zestawy firmy VERTEX - cena ok 450zł - http://www.allegro.pl/item260860079_xenony_xenon_h1_h3_h4_h7_h11_hb3_hb4_hb5_gratis.html

 

wiadomo ze najlepsze by byly takie z przetwornicami helli i zarowkami philipsa - ale cena 1tys zł to za duzo...

 

 

 

piszcie jakie maci , czy je polecacie i jak wygladaja odpiwiedzi na moje pytania . i moze jakies fotki na scianie jak wyglada odciecie

 

 

napewno takie info sie przyda wielu ludzia na forum i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

One mają dobrze świecić czy dobrze wyglądać? W dodatku żaden xenon bez spryskiwacza nie przejdzie legalnie przeglądu.

 

 

????????

ciekawe,skad to wziales?????? :mad2:

zwroc uwage na to ze duzo aut ma ksenony a nie ma spryskiwaczy i co?????sa to auta ktore tak wyjechaly z fabryki.i co????

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zdecydowalem na 4300k ( czyli koloru bialely zimny ) , to chce zeby dobrze swiecily a nie robily fioletowych laserow...

 

spryskiwacze i samopoziomowanie dotyczy aut nowych po 200X tam roku... ale wedlug prawa wspolnoty europejskiej kazde zrodlo swiatla powyzej 2000lm powinno miec system samo czyszczenia reflektorow ( co mozna latwo zamontowac w e32) - jednak jak policjant na drodze sprawdzi czy mam 1999lm czy 3000 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Xenony za 450 to kaszana, nie są to żadne xenony tylko jakieś xenopodobne, był niedawno artykuł w auto świecie na ten temat.

Myślisz, że dlaczego jako opcja kosztuje to ok 5000 zł?

2. nie wierzę że jakiekolwiek auto wyjechało z fabryki z xenonem ale bez spryskiwaczy.

3. przegląd przejdziemy bez problemu bez spryskiwaczy, pytałem w stacji

ale że powinny być to już inna sprawa, ze nie wspomne o samopoziomowaniu...

tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz ze 1 tys to drogo a z drugiej strony chcesz 450 zl wyrzucic w bloto??????wiec jak w koncu jest z toba???tylko kogos przy kasie stac na zmarnowanie 450 zl :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad zakupem xenonow do mojej e32 - h1 4300K

 

tylko pytanie ktore wybrac - jest ich z tysiąc

 

 

moje wymagania - dobra jakość , dibra ogniskowa , dobre odciecia światła , nie mogą powodować zakłóceń w fm i cb , musza miec przystepna cene - powiedzmy do ok 450zł ...

 

sa np zestawy firmy VERTEX - cena ok 450zł - http://www.allegro.pl/item260860079_xenony_xenon_h1_h3_h4_h7_h11_hb3_hb4_hb5_gratis.html

 

wiadomo ze najlepsze by byly takie z przetwornicami helli i zarowkami philipsa - ale cena 1tys zł to za duzo...

 

 

 

piszcie jakie maci , czy je polecacie i jak wygladaja odpiwiedzi na moje pytania . i moze jakies fotki na scianie jak wyglada odciecie

 

 

napewno takie info sie przyda wielu ludzia na forum i nie tylko

 

 

witam

 

wszystkie ksenony do 500 zł są de facto TAKIE SAME,różnią się może tylko kolorem przetwornic :)

nie kupuj większych niż 6000 k bo nic nie zobaczysz w nocy, najlepiej bierz 4300 k

widziałem w kilku autach zamontowane i jeżeli chodzi Tobie tylko o ilość i jakość swiatla to bierz w ciemno-różnica kolosalna w stosunku do serii

Z akesryjnymi ksenonami są tylko dwa problemy

- ustawienie świateł - a właściwie niemożność ustawienia dobrej

- brak samopoziomowania - jak obciążysz tył ksenony świecą w niebo :(

 

mam kumpla w Pozaniu co je montuje więc temat znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad zakupem xenonow do mojej e32 - h1 4300K

 

tylko pytanie ktore wybrac - jest ich z tysiąc

 

 

moje wymagania - dobra jakość , dibra ogniskowa , dobre odciecia światła , nie mogą powodować zakłóceń w fm i cb , musza miec przystepna cene - powiedzmy do ok 450zł ...

 

sa np zestawy firmy VERTEX - cena ok 450zł - http://www.allegro.pl/item260860079_xenony_xenon_h1_h3_h4_h7_h11_hb3_hb4_hb5_gratis.html

 

wiadomo ze najlepsze by byly takie z przetwornicami helli i zarowkami philipsa - ale cena 1tys zł to za duzo...

 

 

 

piszcie jakie maci , czy je polecacie i jak wygladaja odpiwiedzi na moje pytania . i moze jakies fotki na scianie jak wyglada odciecie

 

 

napewno takie info sie przyda wielu ludzia na forum i nie tylko

 

 

witam

 

wszystkie ksenony do 500 zł są de facto TAKIE SAME,różnią się może tylko kolorem przetwornic :)

nie kupuj większych niż 6000 k bo nic nie zobaczysz w nocy, najlepiej bierz 4300 k

widziałem w kilku autach zamontowane i jeżeli chodzi Tobie tylko o ilość i jakość swiatla to bierz w ciemno-różnica kolosalna w stosunku do serii

Z akesryjnymi ksenonami są tylko dwa problemy

- ustawienie świateł - a właściwie niemożność ustawienia dobrej

- brak samopoziomowania - jak obciążysz tył ksenony świecą w niebo :(

 

mam kumpla w Pozaniu co je montuje więc temat znam :)

 

nie sa takie same - kolega kupil takie za 3xx zł i tak mu sieja ze radio fm mu szumi ... a inny ma jakies dziwne za 400zł i jest super - ogniskowa jest super , odciecie takie jak ma byc - tylko ze nie ma takich na allegro ( wogole nigdzie takich nie ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky napisał:

 

2. nie wierzę że jakiekolwiek auto wyjechało z fabryki z xenonem ale bez spryskiwaczy.

 

 

 

to uwierz - http://www.allegro.pl/item259159870_xenon_y_do_bmw_e32_cale_kompletne_lampy_.html

 

i na jakiej podstawie twierdzisz, że auto wyjechało z fabryki z xenonen a bez spryskiwaczy? Na podstawie jakiekoś ogłoszenia na allegro?

podaj jakieś wiarygodne źródło to uwierzę.

tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky napisał:

 

2. nie wierzę że jakiekolwiek auto wyjechało z fabryki z xenonem ale bez spryskiwaczy.

 

 

 

to uwierz - http://www.allegro.pl/item259159870_xenon_y_do_bmw_e32_cale_kompletne_lampy_.html

 

i na jakiej podstawie twierdzisz, że auto wyjechało z fabryki z xenonen a bez spryskiwaczy? Na podstawie jakiekoś ogłoszenia na allegro?

podaj jakieś wiarygodne źródło to uwierzę.

 

Przykład ja Ci już podaję.Volvo S60 2005r.kupili nowe z salonu-xenon ma a spryskiwaczy na lampy nie ma.dlaczego?

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakos slabo obserwujecie nowe auta nie wszystkie maja poziomowanie i spryskiwacze diagnosta jak zobaczy na reflektorze oznaczenie na halogenowe zarowki a bedzie xenon to i tak nie da przegladu a policjanci sie nie znaja i bez przesady ten komplet wyglada dokladnie tak samo jak ten za 799zl wiec nie rozumiem jak mozna zaplacic mniej to po co sie szarpac dopytaj tylko czy jest to dopuszczone w europie czy maja certyfikat E i juz nie ma co sie przejmowac

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakos slabo obserwujecie nowe auta nie wszystkie maja poziomowanie i spryskiwacze diagnosta jak zobaczy na reflektorze oznaczenie na halogenowe zarowki a bedzie xenon to i tak nie da przegladu a policjanci sie nie znaja i bez przesady ten komplet wyglada dokladnie tak samo jak ten za 799zl wiec nie rozumiem jak mozna zaplacic mniej to po co sie szarpac dopytaj tylko czy jest to dopuszczone w europie czy maja certyfikat E i juz nie ma co sie przejmowac

 

nie wiem czy tylko tak w moim regionie jest ale u mnie jak jedziesz na przegląd to jak chcesz mozesz jechac innym samochodem.ostatnio mi wyszedł z 528i pojechałem 735 i nie było żadnego problemu.hehe

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma problemu tez tylko sa tacy co sie czepiaja i znaja sie na swojej robocie jak to zrobic rzeby nie przepuscic. sam przechodzilem szkolenie na diagnoste i praktycznie w kazdym aucie jestem w stanie znalesc zeby nie mial przegladu bo tak ucza takze wiem na co patrza i jak to wyglada

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko tak w moim regionie jest ale u mnie jak jedziesz na przegląd to jak chcesz mozesz jechac innym samochodem.ostatnio mi wyszedł z 528i pojechałem 735 i nie było żadnego problemu.hehe

 

i właśnie przez takich "diagnostów" mamy na drogach jeżdzące trumny :mad2: za przepuszczanie niesprawnych aut nałożył bym taką grzywnę żeby im się raz na zawsze odechciało

tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jestem na etapie zbierania opinii...

 

 

nie chce kupic czegos z czego bede niezadowolony... a uzywek nie chce - co nowe to nowe - a 15 letnie xenony z e32 beda wymeczone - zaraz padnie jakas zarowka i w sumie mnie wyjdzie tyle co bym kupil nowy zestaw helli

 

 

do e38 znalesc mozna xenony oryginalne w lepszym stanie napewno , ale cena pewnie bedzie wyzsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.