Skocz do zawartości

633CSi na sprzedaż - szkoda, że nie dla mnie :-(


YatzeK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jadąc sobie służbowo przez Lubelszczyznę zauważyłem na poboczu coś co mnie zatrzymało w miejscu - E24 do sprzedania! Jak się przyjrzałem bliżej okazało się, ze to wersja 633CSi - nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Pogadałem z właścicielem - okazuje się, że było to cudo produkowane na rynek amerykański i powstało tylko ok. 4 tys. egzemplarzy. Z czego ponad 3 tys. pojechało za Wielką Wodę.

A z tych co zostały jeden marnuje się pod Lublinem. Ma full wyposażenie, włącznie z elektrycznie opuszczanymi tylnymi szybami. Niestety ma też automatyczną skrzynię - niestety Amerykanie nie umieją jeździć prawdziwymi samochodami :duh:

Kolor - miętowa zieleń i takie same skóry wewnątrz. Mechanicznie wg właściciela ideał, blacharsko wymaga wieeeele troski. Ale i cena odpowiednia.

A teraz najlepsze - właściciel jest wielkim pasjonatem klasycznych aut - w garażu ma CITROENA SM w stanie IDEALNYM!!! Renowacja na ukończeniu - dałbym się kroić i solić za to auto!!!

Tak więc i BMW miało być pieczołowicie odrestaurowane, ale że człowiek zajmuje się Cytrynkami, to BMW nie miało jeszcze szczęścia. Starczyło czasu tylko na zadbanie o mechanikę.

 

Podsumowując - gdyby ktoś był zainteresowany to służę danymi kontaktowymi. Szkoda, żeby taka perełka zgniła na poboczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowano 23,432 633csi z czego:

 

4713 w manualu na europę

2651 w automacie na europe

 

351 w manualu na UK

1345 w automacie na UK

 

523 na Japonie w automacie

468 w autmacie na Japonie

 

687 w manualu na USA

776 w automacie na USA

 

2079 w manualu na USA (model CS/1 nie dostępny jako 633 w Europie)

1113 w automacie na USA (też CS/1)

 

Prawdopodobnie to jedno z 2651 aut w automacie na europę w CS z przed 82 roku. Wadą auta jest olbrzymia korozja która w autach z przed 82 roku jest wielkim problemem. Żaden rarytas chyba że wypuszczony jeszcze przez karmanna przed 77 rokiem :)

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kojarzy mi sie to autko, było na allegro za 12 tys zł.

Było tez omawiane na forum 6, podobno straszna padaka i to nie tylko blacharsko, a właściciel jest bajko pisarzem :D

Ale fajnie że napisałeś, że coś takiego jest :cool2:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściciel jest bajko pisarzem

Przede wszystkim jest pasjonatem starych aut (trzeba było widzieć jak odrestaurował Citroena SM coupe!) i jednym z niewielu na Lubelszczyźnie, którzy mają citroenowską hydraulikę w małym palcu. Miałem kiedyś Citroena i każdy kto go miał potwierdzi, że prawdziwy fachowiec od hydrauliki jest prawie jak YETI - podobno jest, ale mało kto go widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
a właściciel jest bajko pisarzem

Przede wszystkim jest pasjonatem starych aut (trzeba było widzieć jak odrestaurował Citroena SM coupe!) i jednym z niewielu na Lubelszczyźnie, którzy mają citroenowską hydraulikę w małym palcu. Miałem kiedyś Citroena i każdy kto go miał potwierdzi, że prawdziwy fachowiec od hydrauliki jest prawie jak YETI - podobno jest, ale mało kto go widział.

 

 

Ja tez miałem 2 hydro-citroeny szacunek dla kogos co to potrafi ma cierpliowsc do tego mi cierpliwosc do starej cytrynki z hydro sie skonczyła.

Rozgryzłem ja od A do Z i czym wiwecej o niej wiesz tym wiecej sie dowiadujesz ze jest do zrobienia wiecej w hydraulice

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.