Skocz do zawartości

Jakie E36 warto kupić? Propozycje :-) Licze na was koledzy


enas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sprzedałem E34 tds-a, chciałbym kupić E36 miałem okazje poruszać się 316 w sedanie najgorzej nie było, wiadomo osiągi nie za rewelacyjne, ale nie szukam auta do driftów itp.

 

1.8 (np IS) - 2.0 (zapewne zwolennicy rzędowych 6 się ucieszą ;) )

jakoś compact mi się nie podoba za krótki tył, taka miniaturka... sedan a najlepiej Coupe i dlatego...

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62059

 

Co o tym sądzicie albo jakie macie propozycje? Koledzy trochę kreatywności ;)

 

Kasa max 14tyś (szału nie ma ale można coś ciekawego wyszukać) może być z gazem ale jak to z bmw najlepiej sekwencja.

 

 

Zastanawia mnie jedno że ogłoszenie jest od osoby nowej na forum (80% ogłoszeń dają osoby nowe...) dziwi mnie to bo raczej obstawie teorie że nie chcą pisać z swojego konta gdyż boją się że znajdzie się wcześniejsze posty z ich problemami z danym samochodem...

Chociaż ponoć tworzymy wielką rodzinę i lepiej kupić auto wiedząc że łyka trochę oleju i coś tam do wymiany niż rzekomy 13letni ideał...

 

Pozdrawiam :)

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum też się czasem trafiają - ale po prostu ludzie się swoich samochodów za często nie pozbywają. Nowi użytkownicy najczęściej sprzedają - to oczywiste - jak dziadek miał na sprzedaż starego poloneza, to się zarejestrowałem na forum FSO i tam dałem ogłoszenie (no może to była nietypowa sytuacja, bo auto dość już unikalne - trochę nawet żałuję, że został sprzedany)...

 

A BMW trzeba szukać i szukać i szukać - albo zatrudnić kogoś do szukania - o samochodzie jeżeli wygląda dobrze ze zdjęć niewiele można powiedzieć nie oglądając go z bliska i na warsztacie.

 

A tak poza tym - to nie potrzebna ci klimatyzacja? Nie wyobrażam już sobie bez tego w lecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Wiesz w e34 była skóra... klima... :) fakt naprawdę miło, ale wiem też że w starszych autach klima może być czasami wadą a nie zaletą :)

 

Oczywiście fajnie by było jakby była ale jak nie ma to też ok...

 

Elektryczne szyby muszą być, abs, poduszka to standard golasy odpadają...

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy w tym aucie co jest na sprzedaz to ten fajny kolorek tapicerki, pierwszy raz taki w e36 widze :shock: . Poza tym to ladnie wyglada, robi wrazenie zadbanego auta. Dodac do tego zamontowana juz sekwencje i rozsadna cene. Warto chociazby przejechac sie i obejrzec.

Pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witaj

 

Wiesz w e34 była skóra... klima... :) fakt naprawdę miło, ale wiem też że w starszych autach klima może być czasami wadą a nie zaletą :)

 

Oczywiście fajnie by było jakby była ale jak nie ma to też ok...

 

Elektryczne szyby muszą być, abs, poduszka to standard golasy odpadają...

 

Co do klimy to racja. Mialem w e36 92 rocznik, niedziala juz. W innym e36 '94 chodzila ale tak na 50%. Kumpel mial niby klime w compacie, ale ze auto bylo walone to juz nie wstawili kilku jej elemntow itp historie. Jesli nie dbalo sie o nia to tak pozniej jest. Ale jesli sprawna to jak najbardziej rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arton na moje 240tyś tez nie ma sie co bać ale ludzie jakoś tak psychologicznie wolą mniej widzieć - taka nasza polska mentalność a znowu jakby był to merc 124 w dieslu z 500tyś przebiegiem jedni by powiedzieli złom a inni że do miliona co najmniej dojedzie i jest dopiero po dotarciu ;)

 

 

Kupisz auto z włoch z 120tyś km przebiegu i każdy będzie zachwalać ale jakoś ludzie zapominają o jednym włosi nie dbają o auta nie tylko w sensie wizualnym (poobijane, porysowane, w środku brudne) ale i eksploatacyjnym, czasami zdarza się że oleju w ogóle nie wymieniają a co najwyżej dolewają i wtedy te 120tyś km to lepszy rezultat niż na auto z niemiec czy z polski z 240tyś km przebiegu gdzie olej starano się wymieniać co 10tyś i inne podzespoły? nie powiedziałbym.

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nowe :mrgreen: nie masz zmartwien z niczym :cool2:

 

Oj zebys sie nie zdziwil :norty: znajomy sobie kupil punto w salonie, po pierwszym deszczu zaczelo przeciekac, po 3 miesiacach siadlo wspomaganie, potem znowu wyskoczyla kontrolka airbaga :mad2: Co za samochody... No ale dobra niewiele ma to wspolnego z BMW, bo w BMW raczej takie rzeczy sie nie zdarzaja :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadka z 5 na 3 moze okazac sie dla ciebie malym rozczarowaniem ( chodzi mi o komfort jazdy)

Jaka polecam ja ....ja polecam niezajechana w perfekcyjnym stanie technicznym koniecznie 6 cylindrowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na wyposazenie itd. tylko szukaj auta zadbanego , i też nie boj sie samochodow od mlodych ludzi , moze jeżdza szybko ale tez czesto klada kazde pieniadze jakie mają w swoja maszynke

ja zdecydowanie polecam 6cylindrow a przedewszystkim 2.5 albo 2.8 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na wyposazenie itd. tylko szukaj auta zadbanego , i też nie boj sie samochodow od mlodych ludzi , moze jeżdza szybko ale tez czesto klada kazde pieniadze jakie mają w swoja maszynke

ja zdecydowanie polecam 6cylindrow a przedewszystkim 2.5 albo 2.8 :twisted:

zgadzam sie z przedmowca.

nie jestem juz taki mlody ale za starego tez sie nie uwazam i czesto spotykam sie z opinia ze nie szanuje auta bo szybko jezdze, fakt nie jezdze wolno i przynaje sie bez bicia ze nie latam mniej niz 120 (co poradze najmniej mi pali wtedy i jest mi najwygodniej) ale serwis ma zapewniany non stop, wszystkie naprawy na czas, paliwa z dobrych stacji i olej edge mimo 17lat.

is do e36 to chyba troszke za malo, chyba ze ktos patrzy na ekonomie(pali mniej) najlepiej jakbys trafil juz silnik nowej generacji czyli m52 z alu blokiem. a wyposazenie jest sprawa drugorzędną. pozdrawiam

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cn_igi czasy golasów minęły... bo co to ekstrasy elektryczne szyby (mam w vectra A z 93r) i poduszka powietrzna ? 6 cylindrów masz racje to przy spokojnej jeździe spalanie podobne ale jak trzeba coś wyprzedzić to moc jest :)

 

Chodź coraz więcej foto i video radarów a i ponoć plotka głosi że od nowego roku CB ma być tylko dozwolone w pojazdach powyżej 3,5 tony ;]

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w niektorych postach zgodze sie ze nie warto patrzec na cuda z wyposazenia tylko przede wszystkim skupic sie w tych samochodach na stanie technicznym. Ja kupilem compacta 200tysiecy mial kierownica to potwierdza (skora do wymiany) pare korekt estetycznych zrobic mozna ale technicznie byla bez zarzutu (wlasciciel pracowal w hurtowni czesci). Ma pare skaz, w dodatku to 316i na gazie 2 generacji, czyli juz pewnie wielu wali glowa w blat, ale coz mnie to jak auto pali na dotyk, jedzie jak przyklejone, nie trzeszczy, nie gwizda, nie piszczy, nie cieknie, nie sciaga... I co jak co ale wcale takie najwolniejsze nie jest :) Pozdrawiam i udanych lowow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enas jak tam sobie uwazasz dla mnie auto musi miec wspomaganie i abs a reszta mnie tak obchodzi ze ... no nie bede konczyl

uwielbiam jak czuje auto i w moją jazde nie ingeruje elektornika

i nie mowie tego dlatego ze takim jezdze czy cos :nienie:

moje 325i golasem nie jest ale tez nie full opcja za to mam dobrze wyposazonego passata i szczerze te bajery w nim za potrzebne mi nie są

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.