Skocz do zawartości

[e34] ospoilerowanie


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

I tak dookola Wojtek...

Koledzy, spuscmy zaslone milczenia, nieuleczalny przypadek: Ja wiem swoje, wy sie nie znacie.

 

Ja nic takiego nie powiedzialem, ze sie nie znacie.

Po prostu wiem, co kupowalem, i rownie madrzy jak Wy te auto juz ogladali, przed kupnem obejrzalem okolo 20 innych, z czego pare mialo tylko znaczek ///M, i nic poza tym.

 

Niech tkwi przekonaniu, ze ma M5 520i V6, nie zabierajmy mu tej przyjemnosci.

 

Nie tkwie w takim przekonaniu :mad2:

 

Szkoda czasu, ta dyskusja moze trwac w nieskonczonosc, dopoki Admin sie nie wkurzy i nie zaknie tego dziwacznego watku.

 

Juz wczesniej mowilem, ze mozna zamknac ten kontrowersyjny temat :duh:

 

Zdjec nie bedzie, bo nie ma czego pokazywac :mrgreen:

 

Zrobie jak bede mial okazje.

 

Don Kichot bohatersko odpierajacy ataki, wszyscy przeciwko niemu. Zastanawiajace, dlaczego nikt nie stanal po stronie Jasia?

 

:lol:

 

Szczerze, to pewnie na Waszym miejscu moja reakcja bylaby zblizona, ale co w tym zlego, ze chce znac historie autka ;)

Sami widzicie jakie rzeczy ludzie robia (mam na mysli temat o 'unikacie').

Wiec swap silnika by mnie nie zdziwil, nie takie rzeczy sie w koncu widzialo i robi.

Spytam jeszcze raz, czy ma ktos liste opcji m-pakietu w e34?

Kiedys cos takiego widzialem, ale nie zapisalem sobie na HDka, i juz znalezc nie moge, a przydalaby sie zeby zaspokoic wlasna ciekawosc :D

 

 

P.S. To moj ostatni post w tej sprawie. Nie uwazam za godne dyskutowac w tak bezsensownej sprawie. Ogien niepodtrzymywany sam zgasnie.

 

Mam nadzieje, ze moj tez ostatni, ale zapewne tak nie bedzie, bo zawsze znajdzie sie ktos ...

:twisted2:

 

Dobranoc wszystkim :D

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Boogie....skończmy lepiej ten głupi temat bo kolega johny wie lepiej od Ciebie i on ma m-pakiet.ahahaha.ja juz koncze i wiecej nie bedę pisał bo i tak sie nie przegada mu ze ma zwykłą e34 z kierownica i gałka zmiany biegów od m-ki...niech się chwali w swoim mieście kolegom co jeżdżą golfami ze ma m-pakiet bo nam nie wcisnie takiej choroby i kazdy z nas o tym wie.kupił chłopak sobie pierwsze bmw 520 i odrazu chcial by z niej zrobić M5 :twisted2: nawet nr vin nie chce podać zebyśmy zobaczyli jak jest wyposazona...no ale niech ma.full opcja i m-pakiet :diabel_smiech:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak najpierw chcial kontynuowac temat, teraz chce go szybko zamknac :duh: :clap: :clap: :clap: . Ktory czlowiek o zdrowym rozumie sciagnal by M pakiet z Mki, i wstawil silnik 2.0l??????? jOhnny2007 - ty na bank masz cos z garem :mad2: wyobrazasz sobie cos ,co nie ma sensu :clap:

 

 

PS . wiesz ,przypomnialo mi sie ,ze ja tez mialem kierownice i galke zmiany biegow z M pakietu, nadodatek mialem silnik 3.5l R6- Nie myl z V6 :twisted2: sportowa zawieche Sascha,i pewnie tez to byla orginalna M5ka,tylko jakis osiol po kupnie tego samochodu w 92roku,wyja silnik 3.6 lub 3.8 z mojej beci i wstawil tam zwykly,211konny 3.5litrowy R6,a potem w 93r opchnal ja mojemu ojcu :twisted2: :duh:

Proponuje,a raczej prosze jakigos admina ,aby sie zlitowal i zamknal ten temat.

Jednoznacznie proponuje nie zwracac uwagi na bajkopisarza jakim jest zalozyciel tego tematu :cool2: Pozdrawiam wszystkich :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Mpakiet pokazalem Ci na fotkach i napisalem, co powinno być.

Przeczytac Ci to na glos ?

 

Pokazalbym Wam, ze miala zderzaki od Mki, ale nie jestem w posiadaniu tych zdjec, widzialem je tylko przed kupnem.

Czytac na glos nie musisz, poradze sobie :)

 

co do Twojej listy to tak:

 

- Przedni zderzak specjalny z większą pletwą niż w M5, - bylo

- zderzak tylni jak w M5 - bylo

- listwy drzwi i progi jak w M5, inne niż w zwyklej e34 - nie zwrocilem uwagi

- inne fotele, jak w M5 (skóra lub alcantara) - jest alcantara

- zwieszenie M-technik (mozesz powiedziec dokladnie co sie do tego zalicza? sprezyny amory co jeszcze? i jakiej firmy jesli wiesz)

- felgi M5 (moglem brac za doplata, ale nie bralem bo szczerze wole inne :P )

- kierownica obszyta nicią trójkolorową - tylko na niej ///m, zadnych nici, uszyje sobie :twisted2:

 

Boogie....skończmy lepiej ten głupi temat bo kolega johny wie lepiej od Ciebie i on ma m-pakiet.ahahaha.ja juz koncze i wiecej nie bedę pisał bo i tak sie nie przegada mu ze ma zwykłą e34 z kierownica i gałka zmiany biegów od m-ki...

 

Łukasz, ja wcale nie mowie ze wiem lepiej, mam po prostu watpliwosci czy wierzyc papierom i temu co mowili ludzie w m service auto czy Wam.

 

niech się chwali w swoim mieście kolegom co jeżdżą golfami ze ma m-pakiet bo nam nie wcisnie takiej choroby i kazdy z nas o tym wie

 

Zwolnij... ja sie nie chwale ;)

Poza tym za wielu z golfami nie znam :P

Nic nikomu wciskac nie zamierzam, nie zalezy mi na tym, powtarzam to ktorys raz juz, poza tym znam takie przypadki co kupili bmw i sa odrazu gangsta :mad2: ale ja nie z tych ;)

 

kupił chłopak sobie pierwsze bmw 520 i odrazu chcial by z niej zrobić M5 Twisted Evil nawet nr vin nie chce podać zebyśmy zobaczyli jak jest wyposazona...no ale niech ma.full opcja i m-pakiet

 

Jest masa tematow gdzie ludzie pisza o m5-look, wiec nie widze w tym nic zlego. A gdybym chcial kupic m5, to bym kupil, ale chcialem cos delikatniejszego, zeby najpierw zapoznac sie z marka ;)

Pewnie kiedys kupie :D

A ktos pytal o vin? Sprawdzilem, wkleilem co tam napisali, nic wiecej nie bylo :mad2:

 

Chlopak najpierw chcial kontynuowac temat, teraz chce go szybko zamknac

 

Co Ty nie powiesz...

 

Ktory czlowiek o zdrowym rozumie sciagnal by M pakiet z Mki, i wstawil silnik 2.0l???????

 

A kto mowi ze o zdrowym?

Wiesz jak sie naogladalem tyle bmw przed kupnem, to powiem Ci szczerze, ze widzialem gorsze rzeczy... zyjecie chyba w nieswiadomosci :P

Jak jestescie 2 lub 3 wlascicielem to tak naprawde nie macie juz pewnosci czy nie jest bite, ani co z autem bylo robione, na 100% tego dowiesc nie mozna. W 2/3 przypadkow wlasciciel nawet nie wie co bylo/jest nie tak...

A wiem to od znajomych z komisow ;)

 

- ty na bank masz cos z garem Mad wyobrazasz sobie cos ,co nie ma sensu

 

Wg Ciebie dodaj

 

a tak poza tym

 

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

 

:twisted2:

 

Jednoznacznie proponuje nie zwracac uwagi na bajkopisarza jakim jest zalozyciel tego tematu

 

Jak dla Ciebie fakty sa bajkami to fajnie...

 

a teraz "Dzioni" rozłoży na części pierwsze zdanie Puchatka

 

:duh:

 

Rozbior zdania wielokrotnie zlozonego ? :lol:

 

Może nasze posty dały mu to do myślenia i nie będzie się wypowiadał na ten temat.

 

Zastanawiam sie czy byly e34 z klima bez ///m wogole?

Moze dlatego mam ///m obok swiatla? Nie wiem juz chlopaki naprawde, zwatpilem :D

Moze go odkleic :lol:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary,nikt tu z Toba nie chce sie kłócić ani nic z tych rzeczy.ale wiesz...postaw sie na naszym miejscu.jak masz ładna zdrowa e34 to zdejmij te znaczki ///m.jak dostałem swoja e30 miała znaczek 335i.w pierwszej kolejnosci byl zdjęty i nakleiłem 325.jesli nie masz czegos pod maską to myśle ze nie ma sensu miec innych oznaczeń u Ciebie- ///m.

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary,nikt tu z Toba nie chce sie kłócić ani nic z tych rzeczy.ale wiesz...postaw sie na naszym miejscu.jak masz ładna zdrowa e34 to zdejmij te znaczki ///m.jak dostałem swoja e30 miała znaczek 335i.w pierwszej kolejnosci byl zdjęty i nakleiłem 325.jesli nie masz czegos pod maską to myśle ze nie ma sensu miec innych oznaczeń u Ciebie- ///m.
mądre słowa :cool2:

E34 1988r 2.0l 12v M20

E36 1.8i 1996r sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy byly e34 z klima bez ///m wogole?

Moze dlatego mam ///m obok swiatla? Nie wiem juz chlopaki naprawde, zwatpilem :D

Moze go odkleic :lol:

 

Boże co za gość :mad2:

 

Stary klimatyzacja ma sie tak do Mpakietu, jak mądrość i wyksztalcenie - jedno nie zależy od drugiego.

 

Klime i wszystko inne, można bylo zamówić do 518i , po to BMW ma opcje Individual.

To samo z M5, moglo miec dowolne wyposażenie w opcji Indyvidual.

 

A znaczek ///M, bez cyfry pięć byl ladowany jako oznaczenie M pakietu, lub ludzie sami go umieszczali.

W e34 masz dwa takie miejsca, klapa tyl, i obok lewego reflektora na grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jOhnny, na moje pytanie : kto o zdrowym rozumie sciagnalby Mpakiet z M5ki?? ,ty odp: a kto mowi,ze o zdrowym???? czyli tak jak przypuszczalem , masz cos z garem nie tak :twisted2: :twisted2: :twisted2: :dance: Pozatym,ty wszystko wiesz najlepiej ,bo tak ci powiedzieli znajomi KOMISIARZE????????? :clap: :clap: :clap: Tak,handlarz zlomu wciska taki kit,ze hejjjjjjjj!!!!!!!! :clap: SZKODA MI CIEBIE :cry2:

ps. powiedz mi ,gdzie w polsce sa ///M serwisy??? zapewne tam serwisuja tylko takie wynalazki jak twoja :twisted2:

ps. wiesz jak wyglada alkantara???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j0hnny2007-szkoda slow,ktos tu ma swoj maly swiat i swoje klocki...i wszyscy przeciwko biedaczkowi...

ubawilem sie co nie miara,

najlepsze jest to E34 M5 2,0 V6 :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary klimatyzacja ma sie tak do Mpakietu, jak mądrość i wyksztalcenie - jedno nie zależy od drugiego.

 

Akurat zle porownanie, bo zalezy.

 

A znaczek ///M, bez cyfry pięć byl ladowany jako oznaczenie M pakietu, lub ludzie sami go umieszczali.

 

Jak wg Ciebie moge sprawdzic czy byl fabrycznie czy ktos go dolepil?

 

W e34 masz dwa takie miejsca, klapa tyl, i obok lewego reflektora na grillu.

 

Na klapie nie mam, tylko przod.

 

jOhnny, na moje pytanie : kto o zdrowym rozumie sciagnalby Mpakiet z M5ki?? ,ty odp: a kto mowi,ze o zdrowym???? czyli tak jak przypuszczalem , masz cos z garem nie tak

 

Zacznij myslec bo chyba nie polapales sie w tym co napisalem.

Wlascicielem jestem od moze pol roku, wczesniej nie wiem co sie z tym autem dzialo, i nie ja sciagalem zderzaki :duh:

 

Pozatym,ty wszystko wiesz najlepiej ,bo tak ci powiedzieli znajomi KOMISIARZE?????????

 

Rusz glowa, zadaje sie tylko z takimi ktorych znam osobiscie...

 

Tak,handlarz zlomu wciska taki kit,ze hejjjjjjjj!!!!!!!!

 

Tu akurat masz racje.

 

SZKODA MI CIEBIE

 

I vice versa.

Jak ktos ma cos do mnie to smialo, posmieje sie.

Rozumiem, ze mozna miec uwagi co do tematu, ale zeby krytykowac osobe ktorej sie nie zna, to swiadczy tylko o Tobie.

 

ps. powiedz mi ,gdzie w polsce sa ///M serwisy??? zapewne tam serwisuja tylko takie wynalazki jak twoja

 

Google, a poza tym jak myslisz ze bylem przed kupnem tylko w 1 miejscu sprawdzac to sie mylisz.

 

ps. wiesz jak wyglada alkantara???????

 

Wiesz jak wyglada skora? :mad2:

 

j0hnny2007-szkoda slow

 

To po co sie odzywasz? :twisted2:

 

ktos tu ma swoj maly swiat i swoje klocki...

 

Duzo wniosles ta wypowiedzia :duh:

 

ubawilem sie co nie miara,

 

Ja tez bo zabawne sa takie wypowiedzi, gdy ktos nie potrafi uzasadnic swojego zdania, tylko obraza innych.

 

najlepsze jest to E34 M5 2,0 V6

 

Gdybys sam mial taki przypadek, pewnie mialbys podobne watpiwosci.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary klimatyzacja ma sie tak do Mpakietu, jak mądrość i wyksztalcenie - jedno nie zależy od drugiego.

 

Akurat zle porownanie, bo zalezy.

 

 

 

 

 

 

najlepsze jest to E34 M5 2,0 V6

 

Gdybys sam mial taki przypadek, pewnie mialbys podobne watpiwosci.

 

 

klima nie ma NIC z mpakietem.

 

Ty kolego i to Twoje cudowne auto to jest ewenement na skale swiatowa skad sie tam to v6 wzielo??? kto i z jakiego auta to wsadzal, bo ja myslalem ze Ty tak na zarty piszesz. wrzuć wreszcie te obiecane foty! chociaz sfotografuj komore silnika!!!

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w miarę ścisłości to silniki M50 to R6 a nie V koledzy. Swoją drogą to WT to nie tylko laminat ale przede wszystkim robienie czegos czym nie jest, tj. Zrobienie np. z 518 wizualnie M5 :duh: . Owszem lift na model nowszy E-34 to super. Pamiętajmy tez o tym ze E-34 to limuzyna a nie sportowy bolid :nienie:

 

Dodam ze kupilem 2 miesiace temu BMW E-34 od czlowieka z "epoki laminatu" i do tej pory mam same klopoty z tym autem. To nie wazne ze auto ma nieszczelny uklad chlodzenia , ze visco jest skrecone srubami na stałe, ze olej cieknie gdzie popadnie,ze lozysko buczy ,ze guma przeplywomierza dziurawa jak ser szwajcarski- wazne ze spoiler ze stopem ze szeroko i nisko.:mad2: Choć w moim przypadku nie zupełnie nisko, ponieważ tył jest nisko a przód zadarty i wygląda teraz jak baba z zadartą kiecką!!! :mad2: :mad2: Zal mi aut które trafiają w ręce takich ludzi.

Edytowane przez arrow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze kupilem 2 miesiace temu BMW E-34 od czlowieka z "epoki laminatu" i do tej pory mam same klopoty z tym autem. To nie wazne ze auto ma nieszczelny uklad chlodzenia , ze visco jest skrecone srubami na stałe, ze olej cieknie gdzie popadnie,ze lozysko buczy ,ze guma przeplywomierza dziurawa jak ser szwajcarski- wazne ze spoiler ze stopem ze szeroko i nisko.:mad2: Choć w moim przypadku nie zupełnie nisko, ponieważ tył jest nisko a przód zadarty i wygląda teraz jak baba z zadartą kiecką!!! :mad2: :mad2: Zal mi aut które trafiają w ręce takich ludzi.

 

Współczuje :/ .No ale cóż zdarzaja sie tacy... :mad2: U mnie chłodnica trzymała się na tych szybkozłączkach plastikowych. :mrgreen:

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze kupilem 2 miesiace temu BMW E-34 od czlowieka z "epoki laminatu" i do tej pory mam same klopoty z tym autem. To nie wazne ze auto ma nieszczelny uklad chlodzenia , ze visco jest skrecone srubami na stałe, ze olej cieknie gdzie popadnie,ze lozysko buczy ,ze guma przeplywomierza dziurawa jak ser szwajcarski- wazne ze spoiler ze stopem ze szeroko i nisko.:mad2: Choć w moim przypadku nie zupełnie nisko, ponieważ tył jest nisko a przód zadarty i wygląda teraz jak baba z zadartą kiecką!!! :mad2: :mad2: Zal mi aut które trafiają w ręce takich ludzi.

 

Naprawde współczuje, bo sam kupiłem od nie lepszego agenta... wole nie pisać co on tam porobił, ale porobił... i to sporo :doh:

a teraz arrow musimy nasze autka doprowadzić do ładu i nie pozwolić by kiedykolwiek trafiły w podobne ręce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mogło zostać powiedziane na temat "tjuningu" BMW zostało już powiedziane. Jedyne co chciałbym wnieść od siebie - poczucie estetyki nijak ma się do wieku osobnika. Obiema rękami podpisuję się pod twierdzeniem, że najpiękniejsze BMW to seryjne BMW - z klasą i dreszczykiem emocji podczas prowadzenia, a mam "jedynie" 20 lat.

 

Pozdrawiam prawdziwych pasjonatów marki, mam nadzieję, że przez całe życie dane będzie mi należeć do grona użytkowników BMW.

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej

http://www.snblodz.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolego i to Twoje cudowne auto to jest ewenement na skale swiatowa skad sie tam to v6 wzielo???

 

Dajcie temu juz spokoj bo zostalo wyjasnione na poczatku tematu.

 

Owszem lift na model nowszy E-34 to super.

 

Moglbys rozwinac co dokladnie masz na mysli ? :)

 

Dodam ze kupilem 2 miesiace temu BMW E-34 od czlowieka z "epoki laminatu" i do tej pory mam same klopoty z tym autem. To nie wazne ze auto ma nieszczelny uklad chlodzenia , ze visco jest skrecone srubami na stałe, ze olej cieknie gdzie popadnie,ze lozysko buczy ,ze guma przeplywomierza dziurawa jak ser szwajcarski- wazne ze spoiler ze stopem ze szeroko i nisko.Mad Choć w moim przypadku nie zupełnie nisko, ponieważ tył jest nisko a przód zadarty i wygląda teraz jak baba z zadartą kiecką!!! Mad Mad Zal mi aut które trafiają w ręce takich ludzi.

 

Wspolczuje :/

Sam na szczescie kupilem w stanie idealnym, oprocz problemu z gazem, z ktorym zanim sie uporalem zabral mi 2 miesiace i mase kasy straconej na roznych 'specjalistow' - bezefektywnie zreszta.

Poza tym moge tylko narzekac na sonde lambda i sterownik, bo wiem ze sprzedal mi z tzw wada ukryta (pali pare litrow wiecej przez to) oraz bez absu.

Gaz juz dawno zrobiony, kiedys sie wezme za reszte i bedzie ok :)

Zycze Ci zebys doprowadzil swoje autko rowniez do stanu idealnego ;)

 

My to wiemy, ale Johny niestety nie...

 

Tez wie, wytlumaczone na poczatku tematu.

 

Nie ma siem sczegośmiać! Wszak na Allegro mnogo takich.

Jak do nich pisalem z wyrazami zdumienia, to jeden nawet swierdzil, ze swoje kupil w salonie.....

 

Ano nie ma... pelno takich...

 

Naprawde współczuje, bo sam kupiłem od nie lepszego agenta... wole nie pisać co on tam porobił, ale porobił... i to sporo

 

A napisz ... ;) W koncu moze sie posmiejemy z jakiegos nowego wynalazku :D

 

Wszystko co mogło zostać powiedziane na temat "tjuningu" BMW zostało już powiedziane.

 

Jedna rzecz pominalem.

Dotyczy to spoilerow.

Ktos pisal ze zwiekszaja opor auta - bzdura.

Spoiler - zmniejsza opor, nieznacznie, zaleznie od typu, ale zmniejsza i nie mam co do tego zadnych watpliwosci.

Natomiast co do 'dociskania' to tak jak bylo pisane wczesniej.

Niektorym sie wydawalo ze to tylko pseudo ozdoba, ale musze Wam powiedziec, ze tak nie jest, zaleznie od powierzchni spoilera, juz nawet przy 90km/h moze wytworzyc mase rowna pelnego baku paliwa = odczuwalna roznica w zakretach i kazdy kto napisze, ze jest inaczej po prostu nie wie co mowi.

W momencie gdy spoiler jest 'prosty' rzeczywiscie nie daje duzo, w momencie gdy jest lotka, lub gdy jest pod katem, daje juz duzo wiecej.

Ale chcialbym zwrocic uwage na to, ze jednak nie jest tak jak wielu myslalo piszac ze nie daje nic.

Jak ktos sie zna chociaz troche na fizyce, to orientacyjnie bardzo latwo mozna sobie to obliczyc.

Roznica bedzie w okolicach jednego miejsca po przecinku, bo dokladnie sie tego obliczyc nie da, tylko w przyblizeniu.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.