Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy bawiłem się z programem INPA w bmw e39 525 d 2001 r. Po wejściu w komputer od nawigacji wszedłem w opcję AKTIVATION i dalej już dokładnie nie pamiętam ale chodziło o jakieś konfiguracje. Zanikł ekran nawigacji a po chwili poprosił mnie o włożenie właściwej płyty z softem i ten komunikat nie daje się zlikwidować. Czy może mi ktoś pomóc co z tym dalej zrobić - wygląda to tak jakby wykasował stare ustawienia komputera nawigacji a do wgrania nowych chciał odpowieniego programu. Czy coś z tym da się zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów !

 

Na razie jeszcze nie posiadam własnego BMW ale myślę ze to forum pomoze mi w wybraniu odpowiedniego egzemplarza i w późniejszym bezawaryjnym użytkowaniu go.

 

Swoja droga może i ja będę mógł pomoc/doradzić ponieważ z zamiłowania jestem mechanikiem samochodowym/motocyklowym a z zawodu jestem inżynierem mechanikiem co daje wiedzę często przydatna w warsztacie.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Zarejestrowałem się teraz jako nowy użytkownik, jednak to forum czytam już od około roku.

Przymierzam się do zakupu następnego samochodu; patrzę w stronę E39 528/525/530. Byłoby to moje pierwsze BMW. Podstawową wiedzę teoretyczną na temat modelu i BMW w ogólności już nabyłem; rejestruję się aby aktywniej korzystać z forum.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zawsze wypada się przywitać i przedstawić

Jestem specjalistą od folii samochodowych i chętnie służę wam doradztwem co, jak, czym i gdzie zrobić.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i fanów BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Jako nowy użytkownik BMW głównie będę pewnie korzystał z :search: na forum ale mam nadzieję ze z czasem się to zmieni :)

 

Pozdrowionka dla koleżanek i kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum, ale szczęśliwym posiadaczem BMW od 3 lat. To już moje drugie auto sygnowane szachownicą na masce. Pierwsze E34 525 tds niestety poległo w drodze do pracy, przez moment było Audi A4 1,9 Tdi, ale nie ma to jak BMW :twisted2: Teraz jest E46 330d

Pozdrawiam. Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)

 

Mam na imie Tomek jestem z Zielonej Góry, jestem szczęśliwym posiadaczem BMW e36 316 Compakt od dwóch miesięcy, miłośc do BMW narodziła sie od tego jak znajomy mi opowiadał jakie to fajne auta:) No i mam:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, jestem nowy uzytownik fora, jestem ze Slowacji,

szukam jakysch spot lub zlot (niewiem co to jest) ale szukam spotkanie uzytowników BMW w malopolska w miesiacach Lipiec, Sierpień...

i prosze napiscie mi niekto do sprawy ze kdzie sie nieco kona, ja sie niewiem po fore pohybować, prosze wyslicie mi niekto priwatnu wiadomość.

 

irad by som spotkal niekogo z Nowego Sacza lub z okolia.

 

Dziekujem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek, no jak masz 8-er to moźna sem cie widzial przed NOMI w wiosne niekedy i fotil som si Twoj samochod, jest to ten?

 

http://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=28454&mode=view

 

ten srebrny samochod przed nim jest moj :-)

 

a tu jest foto mojego:

 

 

http://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=38421&mode=view

 

http://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=18332

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam na imię Wojtek, pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego i jestem posiadaczem BMW 330D E46. Jest to moja druga Beemka, wcześniej miałem również E46, jednak 320Ci w nadwoziu coupe.

 

A oto moja perełka, jednak zdjęcia są trochę nieaktualne, ale gdy będą to na pewno dam znać :)

 

http://www.polskajazda.pl/Samochody/BMW/3/61386

 

Jeszcze raz witam wszystkich i życzę miłej nazwijmy to współpracy ;)

E46 330D :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek, no jak masz 8-er to moźna sem cie widzial przed NOMI w wiosne niekedy i fotil som si Twoj samochod, jest to ten?

 

http://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=28454&mode=view" target="_blank

 

ten srebrny samochod przed nim jest moj :-)

 

a tu jest foto mojego:

 

 

http://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=38421&mode=view" target="_blank

 

http://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=18332" target="_blank

 

 

Nie nie .. to jest naszego kolegi z forum. Ja mam bordową. Raczej jej nie widziałeś.

Napisz do mnie na PW :)

 

pozdr

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam koleżanki i kolegów !

 

Od 5 lat jeździłem avensisem i ..... quadem.

Zmianę samochodu planowaliśmy z żoną dopiero za 2 lata (na równe 40 urodziny)

Życie potoczyło się jednak inaczej. W czerwcu miałem dzwona na quadzie (jemu nic, a u mnie mocno rozwalona i szyta głowa)

Finał: sprzedany quad (i zastrzyk kasy :)

Na poprawę humoru zdecydowaliśmy, że samochód zmienimy wcześniej.

 

Dzieciaki mamy już wyrośnięte z wózków, więc w końcu mogliśmy rozglądać się za samochodem innym niż kombi.

Rozważałem Audi A6 i BMW E60.

Jak się domyślacie - skoro piszę tutaj - kupiłem E60 w nieźle wyposażonej wersji 525d z automatem.

 

Pierwsze wrażenia z jazdy E60 mam baaaardzo pozytywne.

Co ciekawe: ogromną przyjemnością nie jest dla mnie szybka jazda, ale spokojne bujanie się z prędkościami 60-120 km/h.

Tak jazda w sam raz pasuje do mojego stanu punktów karnych (obecnie 18).

 

Każdego dnia kiedy wsiadam do mojego samochodziku - wskaźnik radości z jazdy utrzymuje się na maksymalnym poziomie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowa na tym Forum - widzę, że to miejsce dla prawdziwych miłośników bmw. Ja do grona fanów tej marki dołączyłam już rok temu - gdy weszłam w posiadanie mojego pierwszego samochodu popularnej 3-ki (E36 / 316i ... miłość od pierwszego wejrzenia). Mam nadzieję, że Wy, szanowni Forumowicze, przyjmiecie mnie do swojego grona.

Nie jestem ekspertem w dziedzinie samochodów, dlatego proszę o wyrozumiałość, jeśli jakieś z pytań wyda Wam się banalne lub śmieszne.

 

Do napisania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.