Skocz do zawartości

e39 - NIVO ... strasznie głośno pompuje lewa strona


kajko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

to normalne zaraz po uruchomieniu silnika nivo pompuje [zaleznie od obciazenia] i tak juz zostaje, do momentu zmiany tego obciazenia, wlasnie w tym celu zostalo stworzone, a odglosy ktore slyszysz sa naprawde normalne przy starcie:)

 

 

pozdrawiam

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to normalne zaraz po uruchomieniu silnika nivo pompuje [zaleznie od obciazenia] i tak juz zostaje, do momentu zmiany tego obciazenia, wlasnie w tym celu zostalo stworzone, a odglosy ktore slyszysz sa naprawde normalne przy starcie:)

 

 

pozdrawiam

 

to kolego zbyt normalne nie jest, zeby przy kazdym uruchumieniu nivo (kompresor) pompował.

u mnie działy sie takie cyrki jak spadł wężyk z lewej poduszki- kompresor pompował juz w momencie otwierania drzwi. po naprawie nie zauważyłem,żeby cokolwiek pompowało- tył siedzi wysoko cały czas, inna sprawa, ze samochód jeździ cały czas jednakowo obciążony.

kontrolka od nivo przy zapłonie zapala sie i natychmiast gasnie. jakby sie paliła cały czas- znaczy to, że nivo jest nieaktywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nivo bedzie chodzic po zapaleniu i ja słychac ale powinno to byc krutkie i tylko raz a nie po kazdym zapaleniu silnika w przeciagu np 3 godz , chyba ze układ jest nie szczelny , zmieniło sie obciazenie , lub gdy auto stoi nie rowno

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bylo ok az pewnego dnia / wczoraj/ wyjezdzam z garazu i nagle zauwazam ze niedziala tylne zawieszenie /nivo/ .....jaka moze byc tego przyczyna.

Nie swieca sie zadne komunikaty i kontrolki . tyl auta mocno uniesiony ku gorze a wrazenia z jazdy ....jak traktorem.

wie ktos cos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze :) Mój szawgier wczoraj wymienił poduchę pod nivo...

 

Raz było OK. raz tył był nie podniesiony.. doszlismy do tego po 2 tygodniach (nieszczelna poducha).. po wymianie wszytsko juz jest okey.

 

Uswiadomiono mnie ze cały układ może dzialac nieprawidłowo przez awarie jednej poduszki (nie wiem ile w tym prawdy) ale po wymianie u szwagierka wszystko działa jak nalezy...

 

Ps: mechanik zaufany, warszat zaufany

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nivo pierdzi jak C330 :)

Nie wiem czy tak powinno być, generalnie dziala ok. Nierównosci kompensuje jak powinno jednak jedyne co mnie niepokoi to hałas... słychac jakbym miał kompresor w bagazniku ... To normalne???

 

na 100% nie jest to normalne. generalnie nivo powinno pompować tylko jakbyś np wsadził cos bardzo ciezkiego do bagaznika - zeby podnieśc tył, ale to tylko przez chwile, jesli spręzarka pompuje ci długo i za kazdym razem to musisz mieć gdzies nieszczelnośc w układzie- układ traci cisnienie, a system dopompowuje, żeby je wyrównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.