Skocz do zawartości

[e39] pomocy alarm


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.

 

Mam duzy problem:

 

zakladam wlasnie alarm slecze juz nad tym godzinami i nie wiem co zrobic.

 

 

alarm bezkluczykowy czyli w oparciu o fabryczne kluczyki

 

pod ktore kable podlaczyc alarm aby PO PRZEKECENIU KLUCZYKA W DRZWIACH ROZBRAJAL SIE TYLKO ALARM FABRYCZNY A NIE ROZBRAJAL SIE MOJ ALARM???

 

CHCIALBYM ABY MOJ ALARM ROZBRAJAL SIE Z KLUCZYKA - czyli musze nacisnac przycisk na kluczyku

 

 

pomocy

540i '98 6-speed manual individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajac do mojego wczesniejszego postu:

 

Alarm oryginalnyw BMW ma to do siebie ze jezeli otworzy sie drzwi kluczykiem bez immobilajzera ( czytaj byle jakim srubokretem lub lamakiem) to alarm sie dezaktywuje i zlodziej siedzi sobie w najlepsze w srodku samochodu.

 

A wiec gdybym zostawil taka sytuacje jak jest teraz. Otworzenie samochodu przy pomocy zamka w drzwiach dezaktywuje mi alarm fabryczny i alarm dodatkowy co jest kompletnie bez sensu bo moge rownie dobrze tego alarmu nie miec.

 

Co zrobic - samochod mam rozgrzebany i pomysly sie skonczyly oprocz zaslepiania zamokow ale to bez sensu.

 

pozdrowienia

540i '98 6-speed manual individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dezaktywację oryginalnego alarmu tylko z przycisku (a nie również kluczem w zamku) można zakodować komputerem w ASO.

 

Jeśli chcesz żeby twój alarm rozbrajał się z kluczyka oryginalnego to nie wiem czy nie pozostanie wpięcie się w K-BUS i przechwytywanie oraz generowanie odpowiednich telegramów dla GM.

 

Pozdrawiam

typer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

 

Dzieki pomocyu kolegow z elektroda.pl uzyskalem schemat instalacji do podlaczenia alarmu w oryginalnym kluczyku i juz alarm dodatkowy mi si enie rozbraja.

 

Pozdro Rafał

prosiłbym
o schemat jak podpiac alarm zeby działał z orginalnego kluczyka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.