Skocz do zawartości

Jak wymontować panel z pokrętłami temperatury?


Maniola

Rekomendowane odpowiedzi

Zmora na zarowki w panelach. Wymienialem ja w piatek. Tak jak kolega mowil, pokretla, dwie srubki, chodzi panel a pozniej zarowke wykrecasz razem z taka mala plastikowa obudowa (malenka). Aha ciezko dostac zarowke razem z obudowa. Raczej sama zarowke i lutowanie. Wbrew pozorom lutowanie nie takie proste, z dziwnego materialu nozki ma zarowka. Pomocna okaze sie pasta lutownicza, ktorej uzywaja koledzy hudraulicy przy instalacjach miedziowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmora na zarowki w panelach. Wymienialem ja w piatek. Tak jak kolega mowil, pokretla, dwie srubki, chodzi panel a pozniej zarowke wykrecasz razem z taka mala plastikowa obudowa (malenka)....

 

Panowie a jak to jest w wersji Compact ?? są 2 śrubki pod pokrętłami.. ale po odkręceniu nadal coś trzyma... :shock:

Wydaje mi się, że to trzeba zdjąć razem z radiem.. ma ktoś o tym pojęcie ??

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
a pozniej zarowke wykrecasz razem z taka mala plastikowa obudowa (malenka)

Z tego co pamiętam - to ja po prostu wyciągałem tą żarówkę, była wciskana. Na pewno nic nie lutowełem. I kupiłem ją stacji benzynowej...

 

@Marcin750

W kompakcie nie wiem jak to jest. Masz TISa (jak nie nie masz to napisz do mnie) ? Zerknij do niego - może będzie narysowane, lub opisane.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.