Skocz do zawartości

Powoli się rozglądam...


Trociniarz

Rekomendowane odpowiedzi

6. Nie zatrudniaj mnie przy szukaniu sobie auta - wpisz sobie w wyszukiwarkę Gebrauchtwagen zum Verkauf i po kłopocie. Wybierz najlepszą opcje.

napisales przed chwila ze

Z a15 tys Ojro wyrargam ci 330d w PDW z 2002/2003 z pełną książką serwisową

wiec co? rzucasz slowa na wiatr? chyba ze powiesz ze diesel jest tanszy od benzyny...

 

i tak wlasnie wygladaja fakty - ktokolwiek pisze ze moze zalatwic super auta w niskich cenach wysypuje sie gdy przychodzi do konkretow ale widze ze juz taka zasada na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6. Nie zatrudniaj mnie przy szukaniu sobie auta - wpisz sobie w wyszukiwarkę Gebrauchtwagen zum Verkauf i po kłopocie. Wybierz najlepszą opcje.

napisales przed chwila ze

Z a15 tys Ojro wyrargam ci 330d w PDW z 2002/2003 z pełną książką serwisową

wiec co? rzucasz slowa na wiatr? chyba ze powiesz ze diesel jest tanszy od benzyny...

 

Szanowny kolego - podałem ci przykład ( wiesz co to jest przykład - przykład to jest JEDEN Z WIELU). Wpisz sobie w przeglądarkę mobile.de model i cenę oraz roczniki a wyświetli ci się cała masa samochodów. Ja akurat nie szukam auta w stylu LANS (COUPE) tylko kombi - I TAKIE CI PODAŁEM JAKO PRZYKŁAD (1 ze 100).

 

 

Nie prowokuj mnie do utarczki słownej, gdyż poprostu oleję sobie co piszesz, oraz twoje nieuzasadnione pretensje w kierunku mojej osoby.

Napisałem ci wyraźnie, że masz skorzystać z wyszukiwarki i poddać selekcji to co ci wyskoczy.

jeśli nie potrafisz tego ani zrozumieć, ani tez wykonać to jesteś ......

 

 

I tutaj zastosuję się do ogólnych zasad panujących na forum i utnę i konwersacje z tobą i dalsze wchodzenie w bezsensowny wątek, gdzie ktoś napisał, że dobre auto 2,0d z 1998 roku kosztuje 15 tys EURO.

Zresztą juz kolega w poście wyżej odpisał ci, że kupił sobie 320d po lifcie z 2003 za 10k EURO - więc chyba to rozumiesz???

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisal

po pierwsze nie ty mi bedizesz mowil co mam robic bo to skwituje tylko smiechem. :lol:

widze ze jak sie nie ma argumentow to sie przechodzi do zwrotow podjacych w watpliwosc inteligencje rozmowcy - znowu pudlo :lol: (szczegolnie z ta nauka korzystania z komputera :lol: )

samochodu nie kupuje tez dla lansu (wydaje mi sie ze e60 wystarczajaco sie do tego nadaje :lol: ) a dla radosci z jazdy

twoj przyklad byl niecelny i nic na to nie poradzisz chocbys niewiem ile wycieczek osobistych do mnie robil. tak samo jak tekst o zakupie za cene netto - zakup tak tylko zaraz po wwiezieniu trzeba zaplacic nasz vat pomniejszony o pare tysiecy co i tak w sumie daje ponad 15k E

 

oczywiscie mozna kupic tanio ale mozna tez kupic dobrze - wypowiedz od ktorej sie zaczelo:

Jesli chce sie kupic auto dla siebie bardzo zadbane z malym przebiegiem np.320d rocznik 98-99 to trzeba wylozyc miedzy 10-15tys euro,a nie 30 tys zlotych juz po oplatach i zarobku handlarza

ani nie jest napisane ze OD 15kE ani ze pierwsze lepsze tylko zadbane i z malym przebiegiem. dziwnym trafem w trakcie czytania zamazalo ci sie 10k a zostalo samo 15...

przez zadbane bynajmniej ja pojmuje samochody bez wypadkowej przeszlosci.

 

mam nadzieje ze nie bede musial podawac dokladnych fragmentow twoich wypowiedzi na ktorych oparlem moja (jesli juz znizamy sie do takiego poziomu rozmowy).

 

pozdrawiam rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisal

po pierwsze nie ty mi bedizesz mowil co mam robic bo to skwituje tylko smiechem. :lol:

widze ze jak sie nie ma argumentow to sie przechodzi do zwrotow podjacych w watpliwosc inteligencje rozmowcy - znowu pudlo :lol: (szczegolnie z ta nauka korzystania z komputera :lol: )

samochodu nie kupuje tez dla lansu (wydaje mi sie ze e60 wystarczajaco sie do tego nadaje :lol: ) a dla radosci z jazdy

twoj przyklad byl niecelny i nic na to nie poradzisz chocbys niewiem ile wycieczek osobistych do mnie robil. tak samo jak tekst o zakupie za cene netto - zakup tak tylko zaraz po wwiezieniu trzeba zaplacic nasz vat pomniejszony o pare tysiecy co i tak w sumie daje ponad 15k E

 

oczywiscie mozna kupic tanio ale mozna tez kupic dobrze - wypowiedz od ktorej sie zaczelo:

Jesli chce sie kupic auto dla siebie bardzo zadbane z malym przebiegiem np.320d rocznik 98-99 to trzeba wylozyc miedzy 10-15tys euro,a nie 30 tys zlotych juz po oplatach i zarobku handlarza

ani nie jest napisane ze OD 15kE ani ze pierwsze lepsze tylko zadbane i z malym przebiegiem. dziwnym trafem w trakcie czytania zamazalo ci sie 10k a zostalo samo 15...

przez zadbane bynajmniej ja pojmuje samochody bez wypadkowej przeszlosci.

 

mam nadzieje ze nie bede musial podawac dokladnych fragmentow twoich wypowiedzi na ktorych oparlem moja (jesli juz znizamy sie do takiego poziomu rozmowy).

 

pozdrawiam rowniez.

 

 

Dokladnie oto mi chodzilo,ale widze ze moje intencje zrozumial tylko maciekk.Chodzilo mi o przedzial cenowy pomiedzy 10-do nawet 15tys euro,za jadne autko.

Jeden z kolegow napisal ze wyrwal 320d z 2003 za 10200euro,z pierwszej reki i z prywatnego ogloszenia.Moze i mial wielkie szczescie,naprawde wielkie szczescie.Bardzo popularnym numerem robionym teraz przez handlarzy tutaj jest wymiana karty wozu(brief)kupuja auto rejestruja na krotko na ciocie dostaja nowy dokument i juz jest z pierwszej reki.Ale w przypadku kolegi nie koniecznie tez tak bylo.Ale za ta cene ten rocznik i ten przebieg to prawie jek wygrana na loteri.

Do piotr2569 ten przyklad ktory podales z mobile nie jest zbyt trafny moze nie czytales calego ogloszenia ale to auto jest tylko na export lub dla osob prowadzacych dzialalnosc gospodarcza.Wiec co do stanu nie bede sie wypowiadal jezeli prywatna osoba nie moze jaj kupic.Nie wiem moze jezdzisz czesto do niemiec i kupujesz auta,masz tu jakies kontakty,i mozesz wyrwac jakies super furki za mala kase.Ja niestety szukam tylko aut z prywatnych ogloszen,i mam tylko w tym temacie lekkie rozeznanie.I wiem ze znalezienie dobrego auta za nieduze pieniadze z prywatnego ogloszenia nie jest takie proste,i z ceny tez nie jest tak latwo zjechac,chyba ze ogloszenie jest juz od dluzszego czasu,ale wtedy daje to do myslenia ze jezeli taka brzytwa z opisu jeszcze nie poszla,to co jest nie tak.Pozdrawiam i proponuje dokladniesze czytanie postow,co napewno w przyszlosci uniknie slownych przepychanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.