Skocz do zawartości

Dziwne zachowania zegarow


CORK_E36_318i

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kiedy jechalem z francji (po ok 800km) zauwazylem ze wszystkie wskazowki na desce rozdzielczej opadly, podniosly sie i tak pare razy. Oprucz tego dziwnego zachowania sie wskazowek nic sie nie wydazylo, dojechalem bezpiecznie do domu jednakze niepokoi mnie ta sytuacja bo jest nie normalna. Czy spotkal sie ktos z takim zdazeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy jeszcze miałem swoją 3-kę, to raz mi się cos takiego zdarzyło ale ... podczas burzy, gdzieś blisko walnął piorun i dwa razy zaświrowały mi zegary, może i śmieszne ale ja myslałem, ze UFO leci po mnie :-)

 

Tak poważnie już mówiąc kiedyś słyszałem, że E36 lubi czasem zaskoczyć takim wariowaniem zegarów ale nic więcej na ten temat nie słyszałem.

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo...pomogla wymiana zegarow na nowe(uzywane).To jest wina z tego co wiem tzw"zimnego lutu"na kwarcu...mozna rozebrac licznik i sprobowac przelutowac ten kwarc ale czy to pomoze i na ile to nie wiem...zalezy od szczescia.Dalczego sie tak dzieje to nie mam pojecia.

 

Ewentualnie mozna jeszcze zobaczyc czy kostki z tyl licznika siedza wlasciwie we wejsciach(czy sie nie poluzowaly)jesli wszystko z kostkami jest oki to tylko wymiana na nowe uzywane sprawne lub naprawa.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki, zawsze mozna na Was liczyc. Tylko nie dowiedzialem sie czy to cos powaznego czy mozna to zignorowac i sie nie przejmowac. Nie wiem w dalszym ciagu co jest przyczyna tych dziwnych zjawisk ale sie uspokoilem troche po Waszych odpowiedziach. Dzieki pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.