Skocz do zawartości

[ E39 ] parktronic


makaron87

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam go i chce zamontowac. I mam takie pytanko, jak to jest gdy jest seryjnie? Chodzi mi o to czy np. u mnie bylyby jakies wyprowadzone przewody pod ktore bym tylko podpial czujniki cofania, czy poprostu kupic jakies uniwersalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie zmartwic.E39 to model'oszczedny"Nie ma w nim nic "na wyrost".Wyglada na to ze wiazki byly szykowane pod opcje nowego auta. :doh:

Chcialbym sie mylic. :cry:

Pozdrawiam faraon72

aujourd'hui, demain, toujours BMW

http://images29.fotosik.pl/57/241caa6004072ad7.jpg

Zobacz moja Bunie http://bmw5er.pl/viewtopic.php?t=223

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrr.. Chyba pojde na proscizne i zainstaluje jakis uniwersalny... A co do oszczednosci, zastanawia mnie dalczego fotel mam podpiety kablem(tak jakbym mial podgrzewanie foteli) ale nie mam zadnego przelacznika na desce ? sory ale auto mam od paru dni ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszka boczna jest w dzwiach a to moze byc kabel od elektyki foteli czojnika czy ktos siedzi na danym fotelu, napinacza. U mnie przy fotelach jest jak by nie patrzyc mnostwo kabelkow ale ja mam elektryke foteli no i w ktorym miejsu masz ten kabel. Zobacz z kad mniej wiecej idzie i gdzie to moze dojdzisz sam a jak nie to napisz ktos na pewno to bedzie wiedzial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fotele nie mają podgrzewania i elektrycznej regulacji ,to kabel na pewno jest od maty (czujnik nacisku) ,tak aby poduchy pasażera(przednia i boczna) nie odpaliły niepotrzebnie podczas wypadku gdy kierowca jedzie sam...

 

fotel kierowcy nie bedzie miał wtedy żadnych kabelków....

 

...chyba że jest jakis czujnik odpalania poduch w zalezności od zapiętych pasów bezpieczeństwa,tak żeby nie urwało głowy,jak ma sie nie zapiete basy........

nie wiem czy w bmw jest cos takiego :roll:

pozdro

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam manualna regulacje foteli, wiec stawiam ze to jest czujnik nacisku :) Sprawdze pozniej jak jest u kierowcy, czy jest kabelek jakis. (a juz myslalem ze kupie przeloczniki tylko, ze elektryke mam i bede mial podgrzewane siedzenia ;p ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.