Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Szukam warsztatu który wymieniłby w mojej e87 kpl sprzęgło z kołem dwumasowym . Mam czesci w domu , tylko z powodu przebudowy garażu nie mam gdzie tego zrobic sam . Jestem z okolic Warszawy . Dobrze , jak by mogli tez sprawdzic autko czy wszystko jest Ok , a przedewszystkim zrobic diagnostykę komputerowa , bo ostatnio mam sporo przeboi z samochodem i doprowadza mnie to do szału :( BMW e87 120d m47

 

 

Zainteresowałem sie serwisem Hypertech z Warszawy . Miał ktoś z nimi do czynienia ? Jak cenowo wyglada to ?

 

https://www.facebook.com/mautoczesci/ - polecam zdecydowanie, ale termony dość odległe (Legionowo)

https://www.facebook.com/Rkmoto-592315200832893/ - również polecam, szybsze terminy (Raszyn)

 

Kolega dzwonił do RK Moto i tu cytuję : "niech Pan mi w tym tygodniu głowy nie zawraca..."

Podejście do klienta profeska :8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy potrzebuje dobrego i w miarę taniego lakiernika, wiem że to nie idzie zbytnio w parze ale jest możliwe. Do pomalowania zderzak tył e60

 

szukaj w zakladach ukrainskich (jest juz kilka na tarenie polski). Mozna trafic dobrego fachowca za przystepna cene.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie na temat firmy MotoWydech z Konstancin-Jeziorna ?

Kolega korzystał z ich usług i jeszcze będzie wygłuszał tam w ramach całego zlecenia i troszkę więcej napisze jak tam się zakończy wszystko.

Póki co jest głośno na zewnątrz i strasznie buczy w środku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś poleci sprawdzony warsztat na terenie W-wy i okolicy który sprawdzi auto przed zakupem. Chce kupić 7 e65 3d. Chodzi mi o dokładnie sprawdzenie bo kupno szrota który ładne wygląda może doprowadzić do bankructwa. Serwisu nie chcę bo to strata kasy (2 lata temu jak w serwisie sprawdzałem to nawet nie zauważyli że auto ma lampy z wersji amer. i kupę innych spraw które wychodziły z czasem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś poleci sprawdzony warsztat na terenie W-wy i okolicy który sprawdzi auto przed zakupem. Chce kupić 7 e65 3d. Chodzi mi o dokładnie sprawdzenie bo kupno szrota który ładne wygląda może doprowadzić do bankructwa. Serwisu nie chcę bo to strata kasy (2 lata temu jak w serwisie sprawdzałem to nawet nie zauważyli że auto ma lampy z wersji amer. i kupę innych spraw które wychodziły z czasem).

 

http://autoserwis.wolomin.pl/ na przegląd z wymiana oleju i filtrów bylem tu i jestem zadowolony, na forum nie znalazłem albo nie moglem znaleźć złych opinii na ich temat :) a nie dawno czytałem tez ze dużo osób poleca ten serwis: http://www.hypertech.com.pl/ myślę z te dwa miejsca są sprawdzone, pewne... ale może ktoś z kolegów tez się wypowie o tych serwisach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze dużo osób poleca ten serwis: http://www.hypertech.com.pl/ myślę z te dwa miejsca są sprawdzone, pewne... ale może ktoś z kolegów tez się wypowie o tych serwisach :D

 

Hypertech - korzystałem kilka razy, trochę grosza tam zostawiłem, więc kilka słów. Generalnie chłopaki znają się na robocie i nie są druciarzami. Ogólnie moje wrażenie z Hypertech-a jest pozytywne, co nie znaczy że (jak każdy) nie są bez wad. "Głównodowodzący" usiłuje sam wszystko ogarnąć, bo oprócz doglądania napraw, usiłuje być swoją własną recepcjonistką :wink: (przyjęcia wydania samochodów, rozliczenia faktury, telefony...) przez co czasem nie ma sposobu żeby się z nim skontaktować. Jak masz u niego rozgrzebany samochód to bywa to uciążliwe. W moim przypadku tylko raz popełnili błąd przy naprawie - ok, nie mam pretensji, każdemu może się zdarzyć, gorzej, że przyznaniem się do błędu to już był spory kłopot. Nie była to dla mnie sprawa życia czy śmierci więc odpuściłem, szczególnie że szef potrafi być "czarodziejem-bajerantem" mającym koniecznie rację :) . Szef firmy bez wątpienia jednak zna się na BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za opinię Panie Dariuszu :!:

 

niemniej jednak jest ona od około 4 -5 miesięcy nie do końca aktualna to znaczy zatrudniamy obecnie dodatkową osobę na potrzeby biurowe m.in.:

 

- kontakt z klientami w sprawie przebiegu prac nad autem

- obsługa połączań telefonicznych i poczty elektronicznej

- wyceny napraw i wiele innych czynności znacznie poprawiających obsługę klienta

Edytowane przez Hypertech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem w 100% szczerze

 

 

jeśli popełnimy błąd to oczywiście - jesteśmy tylko ludźmi ale staramy się aby jakość tego co oferujemy była jak najwyższa z każdym dniem. Do tej pory żadnego poważnego błędu nie popełniliśmy, ewentualnie jakieś kwestie kosmetyczne i z tego tytułu też aby podnieść jakość usług zatrudniliśmy dodatkowe osoby.

Nie wiem jaki błąd miał na myśli przedmówca (mimo tego że kojarzę auto), dlatego chętnie rozwinąłbym temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy warsztat popelnia bledy. Nawet w srodowiskach stworzonych to zerowania mozliwosci bledu zdazaja sie bledy. Latwy ekstremalny przyklad to start promu kosmicznego gdzie kazda srubka ma swojego "mechanika" i tak wybuchaja. A ze ludzie nie zadowoleni sa glosniejsi od zadowolonych a liczba opinii ograniczona... bardzo latwo zepsuc komus opinie jednym postem.

 

Wedlug mnie dobrego mechanika ocenia sie :

A/ za uczciwosc.

Jak wybieralem pierwszy raz warsztat BMW w wawie to zasymulowalem wypadanie zaplonu. Przyczyna byla jedna walnieta swieca. Oto wyceny ktore dostalem po pozostawieniu auta na diagnostyke w czterech warsztatach od najdrozszego do najtanszego... : warsztat 1 : 3630 zl brutto warsztat 2 :1640 zl netto warsztat 3 : 626 zl netto ACS : 41 zl brutto mozna samochod odebrac.. Z podobna przyczyna, Mautoczesci wypadlo tak samo dobrze

 

B/ za zminimalizowanie ilosci bledow

Tutaj najbardziej ekstremalnym i bezdyskusyjnie najlepiej sie sprawdzajacym w tej kwesti rozwiazaniem na poziomie indiwidualnychwarsztatow to jedno stanowisko i dwoch mechanikow i szef (rownierz mechanik) w razie potrzeby ktore istnieje w Mautoczesci. W takich warunkach, wyjezdza sie z warsztatu pewnym siebie. Teraz ma to swoje minusy... np. czas oczekiwania.

 

C/ za rozwane traktowania reklamacji klientow. Czesto dobrego "dostawce" mechanika poznajesz po sposobie zakonczenia procesu reklamacyjnego. Co nie znaczny ze jezeli klient sie myli to cos dostanie ale ze watpliwosci rozwaza sie na korzysc klienta bo to jednak warsztat jest profesjonalista.

Moglbym tu przytoczyc znowu ACS co tylko by potwierdzilo punkt A ale przytocze firme Goliath obok wroclawie ktora sprzedaje silniki. Kupilem od nich silnik. 30 dni gwarancji. Nie wchodzac w szczegoly na poczatku silnik dzialal dobrze oprocz spraw ktore byly brane za bledy wynikajace z faktu ze jeszcze soft nie zostal zmieniony.problemy zaczely sie powoli nasilac ale bardzo powoli i nie rowno (czasem nic sie nie dzialo przez 1000 km) i bylem zgoliatem w kontakcie. Po 6 miesiacach i 15 tys km, silnik padl, muerto. Zwrocilem sie do Goliatha z opisem histori zdarzen. po 3 dniach dostalem uzasadniona odpowiedz w konkluzji ktorej bylo napisane ze mimo minionej gwarancji : prosze sobie wybrac inny silnik z oferty ktory odpowiada samochodowi co tez zrobilem i od 2 lat z nim jezdze. Polecam.

 

Wracajac do Hypertecha, nie znam tego warsztatu... nic tam nie naprawialem ale jestem pewny ze fuszerki nie robia wrecz dbaja o jakosc bo jak mechanik spe BMW pisze na forum BMW :

 

odpowiem w 100% szczerze

jeśli popełnimy błąd to oczywiście, natomiast do tej pory żadnego poważnego błędu nie popełniliśmy, ewentualnie jakieś kwestie kosmetyczne.

 

to nie tylko ze wie ze nie wyjdzie z lasu 10 bushmenow pelnych jadu ktorym pocial auta na kawalki za chore rachunki a oni urzadza mu na forum gangbang polaczony z paleniem na stosie... to znaczy ze nie spodziewa sie nawet jednej chocby neutralnej opinii tylko pozytywne :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie do Hypertech'a nie wzięło znikąd.

Po ostatniej przygodzie z ACS (opisane strona lub dwie wcześniej) po prostu szukam innego warsztatu i wybór padł na Hypertech (dobre opinie, łatwy dojazd w moim wypadku). Śledzę ich na fb i widzę tam same grube sztuki, ale może w razie potrzeby moje skromne 320d też ogarną.

 

Oczywiście pożądanym jest aby ewentualna kwestia popełnionych błędów wcale nie miała miejsca :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam,

 

staramy się sprostać potrzebom każdego klienta. Po ostatnich zmianach myślę ze nawet te kosmetyczne błędy zminimalizowaliśmy tak by były bliskie zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za opinię Panie Dariuszu :!:

 

niemniej jednak jest ona od około 4 -5 miesięcy nie do końca aktualna to znaczy zatrudniamy obecnie dodatkową osobę na potrzeby biurowe m.in.:

 

- kontakt z klientami w sprawie przebiegu prac nad autem

- obsługa połączań telefonicznych i poczty elektronicznej

- wyceny napraw i wiele innych czynności znacznie poprawiających obsługę klienta

 

No to ja się pojawię nie długo z białą M5 na przegląd okresowy i potwierdzę co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę również polecić Toma Racing w Lesznowoli.

Byłem tam na hamowni i przy okazji postanowiłem naprawić wiązkę lewego światła cofania.

Poszło im całkiem sprawnie mimo że musieli ściągać tylny zderzak.

Nie mam dużego doświadczenia z hamowniami ale tutaj po pomiarach skasowali mi błędy.

W poprzedniej zostawili mnie z błędami które wprawdzie zawsze same znikają ale 15 min musiałem się siłować z kierownicą.

Do tego błędy w idrive co jest wkurzające o ile nie są to niezapięte pasy :)

Szepnę także miłe słówko o MIDPARTS.

Znajomy podjechał z podejrzeniem uszkodzonej skrzyni.

Po krótkiej diagnostyce właściciel polecił szukać przyczyny gdzie indziej co się potwierdziło.

Nie jest to firma naciągająca na niepotrzebne naprawy i tu duży szacunek z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić pełny rozrząd w e39 540, regenerację vanosów, wymianę świec, cewek, pełny serwis klimatyzacji, i wszystko co się innego znajdzie.

I po prawdzie miałem kłopot ze znalezieniem mechanika...

 

britcarparts - negatywna opinia, po prostu mnie olali

Skontaktowałem się pierwszy raz przez FB - poprosili o vin, podałem, ... i cisza kilka dni.

Dzwonie, porozmawiałem z panią, obiecała najpóźniej do następnego dnia dać odpowiedź.

Nie odpowiedziała...

Kolejny raz się skontaktowałem przez ich stronę na FB - i co ?

Znów zero odzewu.

Słabo, panowie, słabo. Jeśli nie chcecie robić 'starych' aut, nie macie czasu, czy Wam obcy kota porwali, to żaden wysiłek wystukać numer czy kila razy ruszyć palcem po klawiaturze.

 

Mautoparts z Legionowa - uprzejmie mnie poinformowali, że nie specjalizują się w tych silnikach, nie mają blokad do m62tu, i niestety nie podejmą się.

Szybko i kulturalnie, nie traciłem czasu.

Edytowane przez wiewiór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz myślę że lepiej telefonicznie się umówić bo na takie pisanie na FB nie mają pewnie czasu.

Swoją drogą często coś na FB wrzucają i odpisać wypada no ale cóż.

Masz kilka fajnych serwisów ACS,Hypertech,Papik na Woli,Klinika w Pruszkowie.

Przejrzyj troszkę ten dział i poczytasz troszkę opinie zarówno te pozytywne jak i negatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kolego, ten wątek to mam przerobiony dokładnie :)

 

Auto Classic Service -> bywałem z 1.5 roku temu, nie mogę polecić. Bardzo długo by pisać, mam zastrzeżenia tak do jakości usług, jakości obsługi reklamacji, jak i do samej obsługi klienta przez bodaj żonę pana Adama. Jak wróciłem z reklamacją - oj, czego się od niej nasłuchałem, ile fukania, komentarzy pod nosem...

Znajomy, który mi pana Adama polecał, niedługo po moich doświadczeniach sam się zraził - gruba sprawa, opisana w tym wątku.

Nie, dziękuję.

 

Papik -> był jedną z pierwszych osób, z którymi się kontaktowałem; niestety, nie robi już 'staruszków', odsyłał mnie do ACS -> a ja jak wyżej, w ACS nie będę robił

 

Hypertech -> cóż... z rok temu byłem. Po wstępnych, bardzo ostrych perturbacjach z właścicielem panem Filipem, sprawa się wyjaśniła pozytywnie.

Robota zrobiona, dostałem w ramach rekompensaty dobrą cenę, auto umyte, silnik umyty, ładnie !

Byłem zadowolony.

Niedawno w niedzielę strzeliła mi chłodnica - pękł boczny plastik. Wszystko pozamykane, jedyne zaufane miejsce, o jakim pomyślałem, to Hypertech.

Dzień wolny jest dla mnie święty i zawracać gitary nie mam wtedy w zwyczaju - postanowiłem zaryzykować, i kazałem odholować tam auto. Zostało postawione na tyłach.

W poniedziałek przed południem podjechałem dogadać sprawę. No dyskusja długa nie była :lol: Najbliższy wolny termin za 2 miesiące, zero innych opcji.

Zostawiłem tylko numer w razie, gdyby coś się cudem zwolniło. Nic to, zaryzykowałem, nie wyszło.

Ustaliłem tylko z pracownikiem, że postaram się tego dnia lub następnego rano odholować auto do innego warsztatu - musiałem jeszcze znaleźć gdzie...

Niedługo potem telefon z Hypertech - ja ucieszony, że udało się gdzieś mnie wcisnąć ! A to zadzwonił pan Filip, że mam auto odholować natychmiast, już teraz, zaraz. Bodaj padło do godziny.

Bo to ich prywatne miejsce, za które płacą.

Hmm. Własność prywatną również uważam za świętą, ponownie zwolniłem się z roboty, wskoczyłem na motor, załatwiłem lawetę, i odholowałem auto pod mój dom.

Teraz wniosek: jak ktoś termin awaryjnej wymiany chłodnicy daje za 2 miesiące, i każe natychmiast zabierać się z samochodem, to zdecydowanie uznaję, że mnie tam nie chcą :)

 

Auto jest już dogadane na zrobienie 'wszystkiego' w serwisie u Marcina z bmw5er za tydzień, vanosy będa robione w Mehenkerze.

 

Potem jeszcze pełna renowacja reflektorów, mała blacharka bez spawania (teatr trochę wgniótł mi próg :P) - opiniami nie omieszkam się podzielić.

 

P.S> ah, zapomniałem...

MDMTuning -> no też niebardzo... :( Po Hypertechu szukałem kogoś w mojej okolicy, aby na kołach auto podstawić. Na stronie FB MDMTuning znalazłem fotki z pełnego remontu bmw 4.4 biturbo, to tam pojechałem. Wymienili chłodnicę i termostat (dostarczone przeze mnie - Nissens i thermo ori mechaniczny 88oC, plug'n'play). Po odbiorze:

- gdzieś sika mi płynem chłodniczym... :( odebrałem auto zaraz przed świętami, problem odkryłem w trasie. Nie jakoś makabrycznie sika, ale wszystko zasyfione płynem. Temp trzymał na ~93oC, tylko musiałem dolewać płynu co chwila. Czy to ich wina, czy nie - trudno ocenić, się jeszcze okaże

- specjalnie przed oddaniem czyściłem auto; po odbiorze z tyłu ktoś wsiadał w zabłoconych buciorach, chodnik totalnie - za przeproszeniem - usrany

- pobrudzone auto koło klamek - detal, ale pokazuje klasę serwisu

- shamowałem też u nich auto, i wydruk, jaki dostałem, no trudno nazwać profesjonalnym, wykresy bez szczegółów, mocno ogólne https://www.dropbox.com/s/4jawgf367di7eun/hamownia.jpg?dl=1

Nie oddawałem już do nich na reklamację, zostanie zrobione przy okazji rozrządu.

Edytowane przez wiewiór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.