Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego nie spłaca wierzycieli może być spowodowane najróżniejszymi czynnikami, niekoniecznie złymi intencjami :wink: chciałem po prostu znać opinie na temat tego serwisu, bo mam bardzo po drodze.

Tak czy inaczej na razie i tak czekam na termin w auto wis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w tej branży nie spłacanie zobowiązań to czyste cwaniactwo, w tej branży raczej nie da się nie zarabiać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam

 

Szukam tapicera, jakiegoś porządnego , wiadomo ze taniego:P Potrzebuje przeszyć dwa fotele, ktoś ma kogoś godnego polecenia kto nie zerznie mnie z 4 tysiecy ( bo tyle mi powiedział pewien zakład za dwa fotele)??

Kto Ci powiedzial 4tys za 2 fotele ? Tyle to chyba w Carlex Design krzyczą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam tapicera, jakiegoś porządnego , wiadomo ze taniego:P Potrzebuje przeszyć dwa fotele, ktoś ma kogoś godnego polecenia kto nie zerznie mnie z 4 tysiecy ( bo tyle mi powiedział pewien zakład za dwa fotele)??

 

Auto-fotel Robinii 8A, Warszawa ‎

22 667 72 65

 

Robiłem u niego parę rzeczy, człowiek bardzo polecany na innych forach samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam tapicera, jakiegoś porządnego , wiadomo ze taniego:P Potrzebuje przeszyć dwa fotele, ktoś ma kogoś godnego polecenia kto nie zerznie mnie z 4 tysiecy ( bo tyle mi powiedział pewien zakład za dwa fotele)??

 

Auto-fotel Robinii 8A, Warszawa ‎

22 667 72 65

 

Robiłem u niego parę rzeczy, człowiek bardzo polecany na innych forach samochodowych.

 

dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam tapicera, jakiegoś porządnego , wiadomo ze taniego:P Potrzebuje przeszyć dwa fotele, ktoś ma kogoś godnego polecenia kto nie zerznie mnie z 4 tysiecy ( bo tyle mi powiedział pewien zakład za dwa fotele)??

 

Auto-fotel Robinii 8A, Warszawa ‎

22 667 72 65

 

Robiłem u niego parę rzeczy, człowiek bardzo polecany na innych forach samochodowych.

 

dzięki wielkie!

 

Ale nie stety on ma podobny cennik:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam tapicera, jakiegoś porządnego , wiadomo ze taniego:P Potrzebuje przeszyć dwa fotele, ktoś ma kogoś godnego polecenia kto nie zerznie mnie z 4 tysiecy ( bo tyle mi powiedział pewien zakład za dwa fotele)??

 

Skanleder

http://www.skanleder.boo.pl/

 

za dwa fotele powinienes zaplacic okolo 1000 do 1500.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam tapicera, jakiegoś porządnego , wiadomo ze taniego:P Potrzebuje przeszyć dwa fotele, ktoś ma kogoś godnego polecenia kto nie zerznie mnie z 4 tysiecy ( bo tyle mi powiedział pewien zakład za dwa fotele)??

 

Skanleder

http://www.skanleder.boo.pl/

 

za dwa fotele powinienes zaplacic okolo 1000 do 1500.

 

Dzięki , po pracy sprawdzę co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników bmek z serii E. Czy Auto Classic Service radzi sobie z samochodami po 2005 roku? Szukam ewentualnego miejsca do przyszłego serwisowania swojej E (2009 r.). Czytałem forum i jest sporo postów chwalących Pana Adama z w/w firmy, ale większość opinii, które znalazłem dotyczy starszych modeli BMW. Zdanie właściciela również mile widziane... Dzięki za opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zeby Cie utwoerdzizic w przekonaniu Pan Adam robi pełne remonty silników i co lepsze regularnie wysyła gotowe w stanie igła nawet pod względem wizualnym do niemiec, bo niemcy są mega zadowoleni, spokojnie ogarnia nawet te po 2010 roku :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników bmek z serii E. Czy Auto Classic Service radzi sobie z samochodami po 2005 roku? Szukam ewentualnego miejsca do przyszłego serwisowania swojej E (2009 r.). Czytałem forum i jest sporo postów chwalących Pana Adama z w/w firmy, ale większość opinii, które znalazłem dotyczy starszych modeli BMW. Zdanie właściciela również mile widziane... Dzięki za opinie.

 

Najlepiej jedź i sam zweryfikuj rzetelność ACS, opinie są podzielone, sporo pozytywów jak i negatywów... Oczywiscie nie omieszkaj i podziel sie z nami wrażeniami po wizytach

Edytowane przez oli222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Oli Twój przypadek wszysycy w ACS wspominają z uśmiechem na twarzy także odrobina obiektywizmu :cool2:

 

Pracujesz tam?

 

ps. a tym którym tak śmieszno niech uważają bo będą się śmiać ostatni :norty:

ps2. nikt nie prosił Ciebie o odpowiadanie na mój post więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praucje tam ale za każdym razem wypowiadasz sie w sposób jakby Cie tam wydymali :cool2: następnym razem kup sobie wazelinę, bo już nudne się robi czytanie Twoich opinii na temat ACS :mad2:

 

Przy twojej też się trochę napracowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praucje tam ale za każdym razem wypowiadasz sie w sposób jakby Cie tam wydymali :cool2: następnym razem kup sobie wazelinę, bo już nudne się robi czytanie Twoich opinii na temat ACS :mad2:

 

Przy twojej też się trochę napracowali :)

Tzn przy czym bo piszesz znadania w sposob jakbyś dopiero co podstawówke skonczył, nie uczyli Cie że odpowiada sie pełnym zdaniem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiecze nie chce mi się z tobą polemizować bo jakiś dziwnie agresywny jesteś, koledzę wyżej odpisałem na pytanie o ACS, a sam już zapomniałem że kiedykolwiek u nich byłem i nie noszę urazy... Nie było w mojej ostatniej opinii nic oczerniającego ACS, a ty przeżywasz to jak zeszłoroczny śnieg, dobrej nocki ci życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie wgniot

 

Pan Wiesław pracuję w serwisie w Płońsku, bardzo dobrze i fachowo Pan Wiesław dziś usunął mi dość dużą wgniotę na tylnych drzwiach, zero śladu. :cool2: Fachowiec pierwsza klasa, nie długo będzie sam prowadził swój warsztat. Tel. 600 348 564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat kolegi gorik79.

Dobre ceny, zarówno części jak i za serwis. Nie ma problemu z patrzeniem co się dzieje z naszym autem w trakcie naprawy (dla mnie jest to bardzo ważne po tym jak kiedyś zapłaciłem za wymianę czegoś co nie zostało wymienione w moim v40) Rzeczowe podejście do klienta. Wjechałem na warsztat o umówionej godzinie i usługa została wykonana w takim czasie jaki mi podano wcześniej przez tel. Generalnie wszystko odbyło się tak jak wcześniej zostało ustalone przez tel.

Koledzy "rzucili" okiem na moje auto i poradzili na co trzeba zwrócić uwagę a czego się nie bać :)

 

Chłopaki są bardzo uczciwi i rzetelni co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, kiedy prawie każdy warsztat chce nas na coś naciągnąć.

 

Legionowo

ul. Warszawska 121A

http://www.ap-oil.pl

http://www.mautoczesci.pl

536-506-506

536-546-000

 

Niedługo tam zawitam ponownie na wymianę oleju w skrzyni i silniku.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.