Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Właśnie nabyłem tłumik BMW PERFROMANCE. Znacie jakiegoś dobrego, starannego, godnego polecenia tłumikarza w Warszawie, który mógłby mi to zamontować?

Czy lepiej uderzać do ASO?

 

robiłem tam wszystkie samochody, naprawdę bardzo starannie.

http://mapa.targeo.pl/Tlumiki-Muffler-Service-Zielona-35-Warszawa~4424544/Warsztat-naprawy-samochodow/adres

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A moze starczy tej autoreklamy. Wszystkie twoje 3 wpisy dotycza tego samego.

 

trochę to śmieszne co piszesz.... dostałem do nich namiar od kolegi, a to samo mogę napisać o twoim zachwalaniu warsztatu!!!

opisuje swoje odczucia po wizytach i tyle.

pozdro

to sobie wsadź te odczucia ze swoimi 4 identycznymi postami wiesz gdzie...

i tyle :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pewnie powtórzę to co inni pisali, ale z całego serca polecam Autoclassicservice z Raszyna.

 

Dwa miesiące temu udało się cudem umówić wizytę na przegląd przedzakupowy E91 320d dzień przed moim przyjazdem do W-wy z Krakowa(auto forumowe) oczywiście ASO miało po pierwsze chore ceny po drugie chore terminy tygodniow. Mimo, że serwis już praktycznie nie pracował - dosyć późna pora - autko zostało kompletnie sprawdzone pod każdym względem, łącznie ze sprawdzaniem dynamicznym turbiny, wtryskiwaczy, całego osprzętu, filtra DPF, pomiarem blachy itp. Co ciekawe zostały sprawdzone elementy, które ASO pomija - np. zapełnienie filtra DPF podczas postoju czy podczas jazdy (byłem na takim przeglądzie w ASO i na pytanie mechanika w jakim stanie jest filtr, dostałem odpowiedź, że jak nie ma błędów to jest wszystko ok...). Autko okazalo się bez dwóch zdań w naprawdę idealnym stanie, no może poza błedem jednej świecy i jak na razie pracuje bez zarzutu :wink:

 

Dziękuje jeszcze raz serwisowi ACS z Raszyna, szczególnie Panu Adamowi za profesjonalną obsługę, cierpliwe wyjaśnienie wielu rzeczy a w dodatku wszystko w miłej, towarzyskiej atmosferze!

 

P.s szkoda że nie ma takich mechaników z Krakowa :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pewnie powtórzę to co inni pisali, ale z całego serca polecam Autoclassicservice z Raszyna.

 

Dwa miesiące temu udało się cudem umówić wizytę na przegląd przedzakupowy E91 320d dzień przed moim przyjazdem do W-wy z Krakowa(auto forumowe) oczywiście ASO miało po pierwsze chore ceny po drugie chore terminy tygodniow. Mimo, że serwis już praktycznie nie pracował - dosyć późna pora - autko zostało kompletnie sprawdzone pod każdym względem, łącznie ze sprawdzaniem dynamicznym turbiny, wtryskiwaczy, całego osprzętu, filtra DPF, pomiarem blachy itp. Co ciekawe zostały sprawdzone elementy, które ASO pomija - np. zapełnienie filtra DPF podczas postoju czy podczas jazdy (byłem na takim przeglądzie w ASO i na pytanie mechanika w jakim stanie jest filtr, dostałem odpowiedź, że jak nie ma błędów to jest wszystko ok...). Autko okazalo się bez dwóch zdań w naprawdę idealnym stanie, no może poza błedem jednej świecy i jak na razie pracuje bez zarzutu :wink:

 

Dziękuje jeszcze raz serwisowi ACS z Raszyna, szczególnie Panu Adamowi za profesjonalną obsługę, cierpliwe wyjaśnienie wielu rzeczy a w dodatku wszystko w miłej, towarzyskiej atmosferze!

 

P.s szkoda że nie ma takich mechaników z Krakowa :cool2:

Ja moje sprawdzałem w Krakowie - http://centrum-bmw.pl/ polecam. za sprawdzenie auta 250 zl z pomiarem lakieru itp. Polecam

 

Też u nich byłem z paroma rzeczami związanymi z E60, która jest w rodzinie i nie miałem większych zastrzeżeń, ale dalej to nie ta sama klasa co ACS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić czemu polecacie ACS w raszynie? Czy ja i kilka innych osób z tego forum po prostu miało pecha ?

 

Pytam bo nie wyssałem sobie tego co napisałem wcześniej z palca, i to nie była tylko jedna wizyta. Przecież tam ludzie kompletnie nie szanują czasu innych.... najlepiej byłoby mieszkać w Raszynie i zostawiać tam samochód co tydzień na 2 dni, tylko że ja potrzebuję samochodu żeby dojeżdżać do pracy, co zaznaczałem przy każdej z wizyt :duh: ,sumując wszystkie wizyty, to co działo się w moim samochodzie można było zrobić w jeden dzień ( nie jestem kretynem, widziałem ile faktycznie trwała naprawa i co było robione, niestety widziałem tez jak jedna część była robiona i nadal mam koszmary) , a jeździłem tam 4 razy.... z czego raz czekałem godzinę na samochód.

 

Tam chyba tak to działa że samochody są zostawiane na parkingu i nawet jak się człowiek umówi na konkretną godzinę odbioru, to samochód stoi wcześniej w kolejce i jest robiony na ostatnia chwilę.

To po co są te terminy 2-3 tygodniowe jak i tak macie ciśnienie z robotą? Dawajcie 4 tygodniowe i wrzućcie na luz.

 

niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, bardzo chciałbym wiedzieć czemu te opinie są tak różne, nie daje mi to spokoju. czy tylko te kilka osób ma niesmak po ACS a reszcie po prostu nie chce się pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że z ogarnięciem ilości godzin na dobę maja problem. Zajmują się wieloma samochodami na raz, co przy trudniejszej diagnozie źle wpływa na wynik końcowy.

Niemniej jednak to nadal jeden z lepszych warsztatów w warszawie i osobiście uważam, że stosunek jakości do ceny nadal ma dobry. Znają się na rzeczy ale idealni oczywiście nie są. Znam jednak parę innych warsztatów w okolicach wawy i jednak zawsze jezdze tam.

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dosyć dawno temu w robcar na parowcowej i tak o nich ostatnio pomyślałem , że warto byłoby ostrzec kolegów z forum, kompletnie nie znają się na robocie, może bardzo starego opla lub forda by naprawili (3 tego typu auta u nich stały), ale na moją e46 patrzyli jak na UFO.... do tego Pan sobie w trakcie pracy nad moim samochodem wyszedł załatwić swoje sprawy, nie było go 30 minut, oczywiście pracował bardzo wolno, nie umiał wyjąć lampy (chyba pierwszy raz robił e46, a miał już swoje lata), nic nie zrobił tylko powiedział mi że mam coś z żarnikami i żeby je wymienić nabił 2 godziny pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,

 

 

Poszukuje zakładu, który zajmuje sie bmw, chodzi o wymianę świec, wyczyszczenie/wymiane egr, sprawdzenie klapek w kolektorze (nie wiem czy są, ew. w jakim stanie)

auto e46 320d

Lokalizacja, wschodnia strona wawy-

 

Sulejówek, Rembertów, Wawer, Praga etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,

 

 

Poszukuje zakładu, który zajmuje sie bmw, chodzi o wymianę świec, wyczyszczenie/wymiane egr, sprawdzenie klapek w kolektorze (nie wiem czy są, ew. w jakim stanie)

auto e46 320d

Lokalizacja, wschodnia strona wawy-

 

Sulejówek, Rembertów, Wawer, Praga etc.

 

Chcesz dobrze i w normalnej cenie Adam Raszyn.

Chcesz dokładnie ale drozej Zacisze.

 

Ktoś tu pisał coś nt. Otwocka tam miałbys najbliżej chociarz czasem warto nadrobić drogi hehe

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Nie żyjemy w świecie idealnym w zwiazku z czym życie nie jest idealne. Czytając posty negatywne i pochlebne powodują wyciagnięcie wniosków i mam nadzieję poprawę podejścia do klienta. Odnośnie znizek dla forummowiczów? Klienci, którzy przyjeżdżaja od lat nawet nie pytaja o rabat, bo są traktowani jak na stałego klienta przystało. Zaś Ci, którzy przyjeżdżają pierwszy raz i rozmowę zaczynają od rabatów działaja na mnie jak płachta na byka.

Pozdrawiam

Adam Kunc

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Adama Kunca z Raszyna: auto zrobione sprawnie, na czas, wszystko w idealnym porządku. Mnie osobiście nigdy nie interesowały żadne rabaty, targowanie itd. Celem jest zawsze naprawa wadliwego elementu i zawsze ten cel jest realizowany w atrakcyjny dla mnie sposób.

 

pozdrawiam maciej pawlak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

 

od pewnego czasu miałem problem z gasnącymi na kilka chwil zegarami licznika i deski rozdzielczej. Po wizyce u w/w pana Adama Kunca udałem sie do poleconego zespołu elektroników: Warszawa, ul Gajdy 22 http://www.bimmerretrofit.pl/

 

bardzo szybko wykryli usterkę, wymienili wadliwie działające zespoły, auto chodzi idealnie. Szczerze polecam - konpleksowa diagnostyka elektroniczna, bardzo miła i fachowa obsługa, przystępne ceny. Ddoatkowo dowiedziałem się, że chłopaki mają możliwość sprawdzenia po VIN historii BMW w serwisie.

 

szczerze polecam http://www.bimmerretrofit.pl/

 

pozdrawiam maciej pawlak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś poleci warsztat w Ursusie lub okolicach?

Nie mam już sił do tych serwisantów.. ostatnio we Włochach trafiłem pana który wymienił mi olej na inny niz chciałem, nie skasował inspekcji (to już normalka) i jakby tego było mało nawet nie powiesił karteczki dot kolejnej wymiany.

 

Zapisałbym się do pana z Raszyna ale odstraszają mnie długie terminy czekania na wizyte, i trochę daleko ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś poleci warsztat w Ursusie lub okolicach?

Nie mam już sił do tych serwisantów.. ostatnio we Włochach trafiłem pana który wymienił mi olej na inny niz chciałem, nie skasował inspekcji (to już normalka) i jakby tego było mało nawet nie powiesił karteczki dot kolejnej wymiany.

 

Zapisałbym się do pana z Raszyna ale odstraszają mnie długie terminy czekania na wizyte, i trochę daleko ode mnie.

 

No jak na ursus nie masz daleko a to tylko 10 min drogi z ursusa do raszyna to nie widze sensu szukania przygod. Przynajmniej bedziesz mial dobrze zrobione. A z terminami to wszedzie jest dlugo no chyba ze u Ryśka w kanale to bedzie od reki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko,

 

 

Poszukuje zakładu, który zajmuje sie bmw, chodzi o wymianę świec, wyczyszczenie/wymiane egr, sprawdzenie klapek w kolektorze (nie wiem czy są, ew. w jakim stanie)

auto e46 320d

Lokalizacja, wschodnia strona wawy-

 

Sulejówek, Rembertów, Wawer, Praga etc.

 

Chcesz dobrze i w normalnej cenie Adam Raszyn.

Chcesz dokładnie ale drozej Zacisze.

 

Ktoś tu pisał coś nt. Otwocka tam miałbys najbliżej chociarz czasem warto nadrobić drogi hehe

 

Trochę źle to opisałeś. Ja bym powiedział tak: Chcesz warsztat z szansą na dobrze i normalnej cenie, to Raszyn. Chcesz mieć pewność, że będzie bardzo dobrze przy cenie w okolicach pół ceny ASO wybierz Zacisze.

Przy okazji dodam, że ostatnio wylądowałem w ASO Bawaria Motors Janki. Naprawa niewielka bo wymiana maty pasażera, ale dowiedziałem się, że teraz BMW wprowadziło akcję związaną ze zniżkami na naprawę samochodów, których wiek przekroczył 5 lat. Normalnie wymiana maty 550PLN, ale mój samochód już leciwy i po zniżce zapłaciłem 325PLN (robocizna). Wydaje mi się, że cena naprawy jak na ASO dość przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem tu nowy ale muszę się delikatnie wtrącić w wątek o najlepszych warsztatach.

Mam niewielki problem z autem a dokładnie z BMW E90 320D 163KM, wymiana osłony na amortyzatorze oraz delikatny pisk przy odpalaniu i gaszeniu silnika. Po wykonaniu telefonu do Pana Adama z Raszyna po bardzo uprzejmej rozmowie umówiony jestem na 19.12 a telefon został wykonany 10.12 czyli termin oczekiwania to 9 dni więc nie tak strasznie. Jeżeli chodzi o ceny i jakość obsługi napisze post po wizycie i opiszę co i jak. Nie ukrywam ze długo poszukiwałem mechanika dla mojego BMW i długo zaczytywałem tę stronę o polecanych warsztatach samochodowych. Nie zamierzam rozstawać sie z markę BMW więc poszukuję zakładu gdzie w ciemno będę mógł oddać moje auto..

Czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mój samochód za nim go kupiłem był serwisowany w (ASO) ale też AUTO-SEW Krzysztof Seweryn ul.Żyzna 5, Warszawa (Zacisze) i poprzedni właściciel bardzo zachwalał ten serwis i jak widać w tym temacie również jest bardzo polecany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może zna ktoś zakład w Warszawie który specjalizuję się oklejaniem wnętrza auta folią 3D karbon. A dokładnie drewnopodobnych plastików na które nie mogę już patrzeć i chciałbym je zmienić na ciemny karbon. Chodzi o kompletną usługę, czyli demontaż + oklejanie + montaż. Wiem że można to zrobić samemu ale przy moich umiejętnościach to więcej problemów by było niż to warte, więc wolę zeby ktoś to zrobił profesjonalnie.

Dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Właśnie nabyłem tłumik BMW PERFROMANCE. Znacie jakiegoś dobrego, starannego, godnego polecenia tłumikarza w Warszawie, który mógłby mi to zamontować?

Czy lepiej uderzać do ASO?

 

Z reguły nie polecam żadnych usług ani warsztatów, bo to jednak jakaś odpowiedzialność. Jednak ostatnio spotkałem się wyjątkowym poziomem profesjonalizmu, a także wewnętrzną chęcią wykonywania zadań profesjonalnie. To rzadko się zdarza. Dlatego wspominam tu o El-tecu http://www.el-tec.pl. Panowie naprawdę mają głowy na karku i można spokojnie zakładać, że rozwiązanie, które zaproponują będzie w pełni przemyślane i wykonane na najwyższym poziomie.

 

W moim przypadku Panowie zamontowali (a właściwie poprawili montaż po ASO), jak i poprawili sam tłumik BMW Performance (niby dedykowany tłumik, ale końcówki nie pasowały długością do mojego wozu). Teraz wszystko wygląda kilkukrotnie lepiej. Także jeśli ktoś potrzebuje dobrego specjalisty od wydechów w okolicach Warszawy to polecam, szczerze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.