Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam /Mysłowice/ Elekto-mechanika specjalizacja BMW

 

Elekto mechanika -specjalizacja BMW

Mysłowice ul. Obrzeżna Północna 15

czynne pn-py 9.00 do 17.00

tel kom . 507 040 768

tel kom . 501 266 292

P. SZYMON

e-mial:warsztat_bmka@op.pl

 

polecam konkretny mechanik do bmw zawsze można sie z nim dogadać naprawia wszystko począwszy od klocków skończywszy na poważnych naprawach silnika zna sie na rzeczy sami zobaczycie jak do niego podjedziecie same bawarki na placu od najnowszych do naj starszych polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A moze autor postu robi sobie reklame ? :norty: nie mniej jednak dzieki za info,zbadam ten warsztat.Ciekwe jak z cennikiem,u mnie do robienia jest zawieszenie tylne(sprezyny,tyleja pł.w prawym kole),brak swiatel cofania,regulacja silnika i komputer. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze autor postu robi sobie reklame ? :norty: nie mniej jednak dzieki za info,zbadam ten warsztat.Ciekwe jak z cennikiem,u mnie do robienia jest zawieszenie tylne(sprezyny,tyleja pł.w prawym kole),brak swiatel cofania,regulacja silnika i komputer. :mrgreen:

 

Ceny przyzwoite sam sie przekonasz. Ale klientów maja tyle ze od ręki ci nie zrobią nic. Niewiem jak teraz ale jakiś czas temu zapisy były na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A moze autor postu robi sobie reklame ? :norty: nie mniej jednak dzieki za info,zbadam ten warsztat.Ciekwe jak z cennikiem,u mnie do robienia jest zawieszenie tylne(sprezyny,tyleja pł.w prawym kole),brak swiatel cofania,regulacja silnika i komputer. :mrgreen:

 

Ceny przyzwoite sam sie przekonasz. Ale klientów maja tyle ze od ręki ci nie zrobią nic. Niewiem jak teraz ale jakiś czas temu zapisy były na tydzień.

Gdzies na forum koles wypowiadal sie w przeciwnym tonie,dobrze bylo by sprawdzic co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze autor postu robi sobie reklame ? :norty: nie mniej jednak dzieki za info,zbadam ten warsztat.Ciekwe jak z cennikiem,u mnie do robienia jest zawieszenie tylne(sprezyny,tyleja pł.w prawym kole),brak swiatel cofania,regulacja silnika i komputer. :mrgreen:

 

Ceny przyzwoite sam sie przekonasz. Ale klientów maja tyle ze od ręki ci nie zrobią nic. Niewiem jak teraz ale jakiś czas temu zapisy były na tydzień.

Gdzies na forum koles wypowiadal sie w przeciwnym tonie,dobrze bylo by sprawdzic co i jak.

 

Ja u nich serwisuje beemki od 3 lat i nigdy sie nie zawiodłem. Znajomi podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja dołączam do grona zadowolonych z BM Cars w Mysłowicach. :8)

X5 zrobiony jak trzeba, kultura i kompetencja.

Ceny w porządku a na koniec dobry rabacik.

Na pewno wrócę tam na kolejne okresowe przeglądy. :cool2:

 

Dziękuję tu obecnym za jego wskazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam wszystkich.uwaga na ceny u tarnowskiego w gliwicach !!bylem ostatnio po przewod paliwowy do przelewow do wtryskiwaczy 325tds.metr tego wezyka mial mnie kosztowac 95zl!!!! :shock: :shock: :shock: tak to nie pomylka 95zlotych !!!!! pojechalem do auto waku i kupilem taki wezyk i nawet lepszy bo zbrojony za 9 zlotych. :lol: .... jest roznica w cenie prawda ?? i to znaczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Goraco polecam warsztat mojego znajomego .

Naprawy bardzo solidne , firma uczciwa i rzetelna , ceny normalne (nikt nie robi porzadnie za darmo) , nigdy sie nie zawiodlem .

 

Zajmuja sie pratycznie wszystkim (lakier , blacha) bez rozgraniczanie tylko na mechanike.

 

Oto adres :

WYDRA AUTO SERWIS

ul. Ziębia 99

43-100 Tychy

(032) 216-83-83

 

 

DROGI JAK DIABLI,MOZE I DOBRY JEST ,ALE SAMĄ ZCIEME WCISKA ,jak wciska tak i wyciska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.uwaga na ceny u tarnowskiego w gliwicach !!bylem ostatnio po przewod paliwowy do przelewow do wtryskiwaczy 325tds.metr tego wezyka mial mnie kosztowac 95zl!!!! :shock: :shock: :shock: tak to nie pomylka 95zlotych !!!!! pojechalem do auto waku i kupilem taki wezyk i nawet lepszy bo zbrojony za 9 zlotych. :lol: .... jest roznica w cenie prawda ?? i to znaczna

 

no jak na pierwszy post to ładnie,

ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d...

tylko od razu aby komuś obrobić 4 litery.

Czy jest tu Moderator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam Panowie

 

Znacie jakiegos dobrego goscia od ustawiania geometri w beemkach.

 

Z gory dzieki

 

www.geometria-podwozi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pana Krystiana w katowicach jego warsztat sie miesci blisko osiedla Kukurydzianego przy ulicy łaczącej glowna trase na SOsnowiec

a ul.Warszawska ,jak sie jedzie pod tunelem od Ronda to pierwszy wyjazd pod gore na prawo i potem druga uliczka w prawo ,ceny sa naprawde dobre trzeba sie zapisac ale jak

sie podjedzie z autem to zajrzy i powie co i jak i mozna sie umawiac,naprawde fajny facet .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A zna ktos moze zaklad ciemne-szyby.pl mieszczacy sie w Katowicach ul. Francuska 76A? Odpisali mi ze koszt przyciemnienia samochodu wyniesie 350 pln. Cena obejmuje folię dwuwarstwową o współczynniku odbicia ciepła co najmniej wynoszącym 60%. Dla porownania auto-sonar wycenil usluge na 400 zl. Ktory zaklad bardziej sprawdzony i pewny, a moze stosujacy lepsze rodzaje folii?

 

 

pytanie o opinie troche przedawnione...ale odpowiem jak by ktos szukal na przyszlosc

robilem u nich kombika lacznie z przednimi bocznymi

 

znaja sie na rzeczy i maja doswiadczenie...

na plus nie rozkrecaja boczkow drzwi co przeklada sie rozne dzwieki nie trzaskaja sie itp po rozbiorce...

jestem bardzo zadowolony

 

dla przykladu mialem w jednych drzwiach zdejmowany boczek z powodu naprawy zamka...efekt taki ze ten boczek non stop tlucze sie na nierownosciach tzw swierszcze.....

 

 

co do p. Krystiana z katowic - specjalizacja bmw, ulica jerzego dudy gracza wjazd od strony hoteli etap/novotel badz od warszawskiej...

swietny fachowiec, naprawiam tylko u niego, nie jest tani ale robi porzadnie ze nie trzeba jezdzic na jakies poprawki

nigdy nie ma problemu z diagnoza....trzeba sie umawiac....

 

 

co do BMCARS w myslowicach - mam mieszane odczucia... tuleje wahliwe bo skrzypia mi z tylu krzyczeli ponad 1000zl z wymiana...

chcieli wymieniac mi lampy przednie ( bo zarowka od ringa byla slabszej mocy, 5W a nie 10W - na stacji taka dostalem bo tylko w sprzedazy maja z homologacja 5W )

 

i jeszcze cos....w sumie mam kosztorys calego auta na robocizne z czesciami na 10tys z przed roku ale grubo przesadzony....

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakiego dobrego elektronika polecilibyście na Śląsku, najlepiej okolice Tychy/Katowice.

 

Mam problemy z radiem jak opisane w poście (link poniżej) i potrzebowałbym aby ktoś na to spojrzał, gdyż póki co nie ma żadnej sugestii/odpowiedzi na forum.

viewtopic.php?f=92&t=157402

 

Z góry dzięki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje podpiąc się pod komputer w celu diagnozy silnika, w sumie bardziej osprzętu bo auto nie ciagnie jak trzeba czasem wogóle nie ciągnie , spalanie na 3 nie dochodzi juz do 20l w sumie czasem dochodzi czasem nie. Możliwe że jest coś z przeplywomierzem i chcialbym to sprawdzić co polecacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Apropos p. Krystiana (Katowice Warszawska), co do którego zawsze miałem duży szacunek - ostatnio byłem u niego zmienić pompe wody, pasek wielorowkowy i zbiorniczek wyrownawczy. Zapłaciłem 800zł, dla mnie szok. Zapewne długo się tam więcej nie zjawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Apropos p. Krystiana (Katowice Warszawska), co do którego zawsze miałem duży szacunek - ostatnio byłem u niego zmienić pompe wody, pasek wielorowkowy i zbiorniczek wyrownawczy. Zapłaciłem 800zł, dla mnie szok. Zapewne długo się tam więcej nie zjawię.

O cene sie pyta przed robota zeby niebylo rozczarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam opinię powyżej - też ostatnio u Krystiana zapłaciłem za naprawę dużo więcej niż było umówione. Wiadomo, że w starszym aucie może wyjść więcej do zrobienia, bo tu się śruba urwie albo wynajdzie się jakąś niespodziewaną awarię ale... jest różnica między umówionym 400-500, a 900. :D Niewątpliwie fachowy warsztat, ale teraz boję się tam pojechać. ;)

 

I pytanie - gdzie w Katowicach wymieniacie olej w swoich beemkach? Chodzi mi o warsztat, gdzie wymiana będzie gratis przy zakupie oleju, olej sprawdzony z atestem BMW, a nie jakiś badziew nieznanego pochodzenia i najlepiej gdyby jeszcze kasowali inspekcję. Do tej pory wymieniałem w Chorzowie ale po przeprowadzce do Katowic nie mam po drodze. :D

http://to-be.pl/images/bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.