Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam blacharza / lakiernika - Ruda Śląska, Zabrze, Katowice... - dobrego już mi ktoś polecił więc teraz szukam bardzo dobrego, naprawdę godnego polecenia warsztatu lub osoby prywatnej, która przejrzy całe auto, usunie wszystkie oznaki rdzy, babole i inne duperele, ładnie zabezpieczy, a na koniec pomaluje tak żebym nie musiał potem narzekać na zmarnowany czas i pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety właściciel BM cars nie jest do końca uczciwy zwłaszcza jeżeli wydaje mu się, że ma do czynienia z kompletnym laikiem. Na pytanie dlaczego muszę zapłacić za 5,5l oleju podczas gdy do tego silnika wchodzi tylko 4,3l, właściciel odpowiedział, że w tym modelu nie ma bagnetu i dlatego oni wlewają na oko i że lepiej zalać trochę więcej………
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to troche dziwne z ich strony! Rozumiem ze olej kupowałes u nich, z beczki ?

 

U mnie bagnetu tez nie ma, a nigdy nie wlali mi wiecej niz to 8,5 litra co wchodzi do mojego motoru.

 

 

Tak, olej brałem z beczki od niego. To był castrol 5w30. Za serwis olejowy oraz płyn hamulcowy i jego wymianę zapłaciłem coś koło 480zł. Przy czym nie chodzi mi nawet o cenę tylko elementarną uczciwość. Takie zachowanie podważa jego wiarygodność, bo jeżeli facet kręci przy drobiazgach to co dopiero gdy w grę wchodzą poważniejsze naprawy. Podsumowując do BM cars straciłem zaufanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Korzystał ktoś z usług warsztatu BMW LUK AUTO SERVICE w Raciborzu?

http://www.bmwluk.pl/

Byłem tam ostatnio zapytać o cenę wymiany oleju w skrzyni wraz z miską i tulejką to zawołali 1150zł

Cena wydaje mi się dobra,

Ogólnie przed warsztatem stało dużo e60 i innych z znaczkami M

Pani w biurze miała możliwość odczytu danych z kluczyka bo potrzebny był Vin do ustalenia ceny.

 

Interesują mnie opinie tego warsztatu bo wymiana oleju w skrzyni to poważna sprawa,

i nie chciałbym trafić na jakichś amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Tak jak kolega czaja23 potrzebuje wymienic olej w skrzyni bmw x5 i szukam kojkretnego warsztatu ... jaki mozecie polecic ?czytalem duzo opini o P. Krystianie gdzie warsztat ma w ktw na warszawskiej 60 oraz o bmk piorkowski ? Doradzcie cos .... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam . Tak jak kolega czaja23 potrzebuje wymienic olej w skrzyni bmw x5 i szukam kojkretnego warsztatu ... jaki mozecie polecic ?czytalem duzo opini o P. Krystianie gdzie warsztat ma w ktw na warszawskiej 60 oraz o bmk piorkowski ? Doradzcie cos .... :)

Oba wymienione warsztaty sa :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Tak jak kolega czaja23 potrzebuje wymienic olej w skrzyni bmw x5 i szukam kojkretnego warsztatu ... jaki mozecie polecic ?czytalem duzo opini o P. Krystianie gdzie warsztat ma w ktw na warszawskiej 60 oraz o bmk piorkowski ? Doradzcie cos .... :)

Oba wymienione warsztaty sa :cool2: .

z tym że Piórkowskiemu nie zostawiaj auta

jak będziesz przy nim to zrobią tak jak należy i bez szalonej jazdy próbnej i bez rewizji wnętrza i bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam . Tak jak kolega czaja23 potrzebuje wymienic olej w skrzyni bmw x5 i szukam kojkretnego warsztatu ... jaki mozecie polecic ?czytalem duzo opini o P. Krystianie gdzie warsztat ma w ktw na warszawskiej 60 oraz o bmk piorkowski ? Doradzcie cos .... :)

Oba wymienione warsztaty sa :cool2: .

z tym że Piórkowskiemu nie zostawiaj auta

jak będziesz przy nim to zrobią tak jak należy i bez szalonej jazdy próbnej i bez rewizji wnętrza i bagażnika

Mozesz cos wiecej powiedziec? Bo pisac mozna wiele,jakies fakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorkę znasz to zapytaj

prosiła by szyberdachu nie ruszali (podwójny w kombiku) no to musieli go otworzyć

gałkę biegów uszkodzili ale oczywiście "tak już było"

wróciła z naprawy popłakana a mieli tylko uszczelnić zbiorniczek wspomagania

czego i tak nie zrobili

nie mówiąc już o stacyjce która zablokowała się w tym samym dniu - to akurat nie można im udowodnić ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności powiązane jest z gałką zmiany biegów (automat)

kumpel jak auto odebrał to w schowku wszystko miał do góry nogami

przejeżdżamy tamtędy na motorach czasami i dziennie - cza mocno uważać by nie przejechało nas auto wyjeżdżające na "próbę"

zresztą pewnie i Bodzio i Mateusz powie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.