Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
AUTO KLIMA KATOWICE

Witam was serdecznie tu Jędrek, zainwestowaliśmy ze znajomym w urządzenie VALEO wysokiej jakości do nabijania klimatyzacji oraz Ozonator. Nie była to mała inwestycja więc chcemy by się zwróciło oczywiście oferując tanią usługę oszczędzając na drogich reklamach, które później są wliczane w koszty usługi. Znajdujemy się obok Obi w Katowicach. Jeżeli macie jakiś problem z układem klimatyzacji również postaramy się pomóc.

Kwotowo wygląda to tak:

40zł - Sprawdzenie szczelności, przefiltrowanie czynnika będącego w samochodzie(rzadko oferowana usługa) oraz wykonanie próżni. 15zł - Za napełnienie każde 100 gramów. Więcej info na samochodowaklimatyzacja.pl

 

PS. Po wizycie czekam na opinię forumowiczów :)

Niebawem czeka mnie kontrola i nabicie klimy podjade dowas napewno,po calej operacji napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich posiadam e38 3.0 v8 ..

Polecam warsztat Katowice oś.1000-lecie ECO CAR 84a naprawde robia tanio i solidnie dam przykład co mi zrobili .

 

za wymiane 16 szt. popychacze , uszczelka nowa + wymiana oleju z filtrem zapłaciłem 1000zł w tej cenie jeszcze podpięcie pod kompa i wykasowanie błędów i jestem bardzo zadowolony

A i miałem wymieniane klocki tył z ATE za 174zł z wymiana .

Polecam .Jak by co proszę mówić że są państwo z forum BMW od Arka będzie taniej na autka bmw rabaty ....

 

Chłopaki lakierują jak się dogada dany element Nabijają klimatyzacje i w ogóle..... I co najleprze jest tylko jeden mechanik i on robi wszystko co daje ogromny plus ponieważ skoro robi sam wszystko to ma ogromną wiedzę a widać że ma co tu więcej pisać podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki lakierują jak się dogada dany element Nabijają klimatyzacje i w ogóle..... I co najleprze jest tylko jeden mechanik i on robi wszystko co daje ogromny plus ponieważ skoro robi sam wszystko to ma ogromną wiedzę a widać że ma co tu więcej pisać podjechać

 

Widać kolego, że mlody jeszcze jesteś i świata dobrze nie poznałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTO KLIMA KATOWICE

Witam was serdecznie tu Jędrek, zainwestowaliśmy ze znajomym w urządzenie VALEO wysokiej jakości do nabijania klimatyzacji oraz Ozonator. Nie była to mała inwestycja więc chcemy by się zwróciło oczywiście oferując tanią usługę oszczędzając na drogich reklamach, które później są wliczane w koszty usługi. Znajdujemy się obok Obi w Katowicach. Jeżeli macie jakiś problem z układem klimatyzacji również postaramy się pomóc.

Kwotowo wygląda to tak:

40zł - Sprawdzenie szczelności, przefiltrowanie czynnika będącego w samochodzie(rzadko oferowana usługa) oraz wykonanie próżni. 15zł - Za napełnienie każde 100 gramów. Więcej info na samochodowaklimatyzacja.pl

 

PS. Po wizycie czekam na opinię forumowiczów :)

Niebawem czeka mnie kontrola i nabicie klimy podjade dowas napewno,po calej operacji napisze co i jak.

 

 

jacekmury1 byłes juz moze u kolegi dżejdżej w sprawie klimatyzacji? Czuje dziwny zapach po właczeniu klimy i drażni mnie w gardło wiec podejrzewam że trzeba ją odgrzybyć. Chciałbym pojechac gdzięs kto zna się na rzeczy a nie coś tam popsika i skasuje kaske. Jak macie kogos do polecenia to podajcie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może mi ktoś w Katowicach lub okolicach polecić jakiegoś majstra co by mi auto przejrzał? Jestem kompletnie nie z tych okolic, a zależy mi na fachowym całościowym przeglądzie (planuję tam kupić autko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Może mi ktoś w Katowicach lub okolicach polecić jakiegoś majstra co by mi auto przejrzał? Jestem kompletnie nie z tych okolic, a zależy mi na fachowym całościowym przeglądzie (planuję tam kupić autko).

Mobil Klimat polecam goraco sprawdza wszystko jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
AUTO KLIMA KATOWICE

Witam was serdecznie tu Jędrek, zainwestowaliśmy ze znajomym w urządzenie VALEO wysokiej jakości do nabijania klimatyzacji oraz Ozonator. Nie była to mała inwestycja więc chcemy by się zwróciło oczywiście oferując tanią usługę oszczędzając na drogich reklamach, które później są wliczane w koszty usługi. Znajdujemy się obok Obi w Katowicach. Jeżeli macie jakiś problem z układem klimatyzacji również postaramy się pomóc.

Kwotowo wygląda to tak:

40zł - Sprawdzenie szczelności, przefiltrowanie czynnika będącego w samochodzie(rzadko oferowana usługa) oraz wykonanie próżni. 15zł - Za napełnienie każde 100 gramów. Więcej info na samochodowaklimatyzacja.pl

 

PS. Po wizycie czekam na opinię forumowiczów :)

Niebawem czeka mnie kontrola i nabicie klimy podjade dowas napewno,po calej operacji napisze co i jak.

 

 

jacekmury1 byłes juz moze u kolegi dżejdżej w sprawie klimatyzacji? Czuje dziwny zapach po właczeniu klimy i drażni mnie w gardło wiec podejrzewam że trzeba ją odgrzybyć. Chciałbym pojechac gdzięs kto zna się na rzeczy a nie coś tam popsika i skasuje kaske. Jak macie kogos do polecenia to podajcie namiary.

 

Ja byłem dzisiaj na podstawowy przegląd klimy z Yarisem: filtracja czynnika, test próżni, dopełnienie czynnikiem (miałem 350g a ma być 450g) i olejem. Z BMW też się tam umówię na kontrolę. Wszystko OK, terminowi (ustaliłem wcześniej - bardzo elastyczni, jeśli chodzi o godzinę), sprawnie wszystko zrobili w dobrej cenie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcecie sie narazic na koszty dodatkowych napraw i zostac oszukani to polecam Autogrzes w Tarnowskich Gorach.. Zarowni ja jak i moi znajomi zostalismy oszukani przez tych pseudo mechanikow. Oszukuja na czym sie da. Zakladaja jakies chinskie klocki hamulcowe mimo ze placi sie za inne dobrej jakosci ATS. Zakladaja stare filtry oleju. Nawet jak przyjedziecie z wlasnym olejem to wleja za waszymi plecami swoj z beczki ciekawe dlaczego. W moim przypadku po wymianie oleju oczywiscie ze swojej magicznej beczki i zalozeniu jakiegos starego uzywanego filtru oleju padla pompa oleju a cala przygoda kosztowala 1000zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dombrek to powiedz ile zaplaciles?100mg ci tylko dali to niewiele.

 

 

30.05.2012

60zł. Czynnik, który był, ściągnęli do zera, przefiltrowali i wpuścili na nowo uzupełniając brakujące 100g. 3 czy 4 lata nie robiłem klimy w Yarisie, więc ubytek 100g uważam za całkiem przyzwoity (choć nie wiem czy poprzednicy uzupełnili do 450g).

 

EDIT:

9.07.2012

Dziś byłem z BMW. Robiłem filtrowanie i uzupełnianie czynnika (wchodzi 760g, miałem 550g) - mam wrażenie, że nieco się wydajność poprawiła. Dodatkowo robiłem ozonowanie, bo zdarzało się, że jak dłużej samochód postał, to po włączeniu wentylacji czuć było nieco nieprzyjemny zapach. Również jak się zgasiło klimę w czasie jazdy, to coś tam było lekko czuć przez chwilę - teraz tego nie ma. Zobaczymy jak postoi trochę dłużej.

Polecam warsztat, bo Panowie przykładają się, nie robią na odwal i starają się.

Edytowane przez Dombrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do p. Krystiana z Katowic

niestety ale z nim cza krótko - ile będzie mniej więcej kosztować i od razu zaznaczyć że jeśli ma cena być większa niż na przykład o 10 % to ma dać znać lub samemu dzwonić

ludzie robią największy błąd jak dają mu auto i pozostawiają go w pewności że ma wymianić wszystko co cza wymianić a nie było widać tego wcześniej

jedynie na 100% mogę zagwarantować że nie wymieni nic co nie cza wymianić a miało by to tylko jemu przynieś dochód

po prostu idealista myślący że każdego stać na jednorazowe doporowadzenie auto do idealnego stanu

 

ja kiedyś zrobiłem wielki błąd i po uzgodnieniu wymiany uszczelki pod głowicą zaznaczyłem że tylko to i nie chcę słyszeć że coś dodatkowo wymienił

no to zadzwonił że ślizg łanńcucha jest rozwalony więc to cza wymienić - na to się zgodziłem

a żałuja że jak głowica poszła do splanowania to nie wymienili uszczelniaczy - koszt niewielki a teraz mam z tym problem (szczerze to myślałem że to wymienią)

ekspresowo 3 dni -1500zł

 

Juz zadnemu Krystianowi nie dam grzebac w mojej buni.

Bylem tam aby zakodowac akumulator i zmienic jego pojemnosc w kompie. Zmiany pojemnosci aku zaczeli probowac DISem :D

po czasie pol godziny przyjechal jakis szpec. naklikal tak ze nie widzialem co robi i powiedzial ze gotowe.

Skasowali 70 zl i po przyjezdzie do domu podpiolem interfejs i sprawdzilem czy aku jest zmieniony. oczywiscie zarejestrowany byl stary.

Pan Krystian oddal mi pieniadze ale usilnie twierdzil ze "Tak samo robia w ASO Katowice", ale skoro ja mam sie zle z tym czuc to kase oddal.

Zadzwonilem do ASO i powiedzieli mi ze jak wymienia sie na wiekszy aku to mimo rejestracji trzeba zmienic takze pojemnosc.

Mialbym wiecej dla nich szacunku gdyby przyznali sie ze nie potrafia tego zrobic i poleciliby mi inny warsztat.

Sprawe zalatwil Tarnowski :cool2: - Niezależny serwis samochodów BMW, MINI w Gliwicach i chyba tam bede serwisowal moja bunie ( pelna kultura, kawka, herbatka i mile towarzystwo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem tam pierwszy raz, adres wzialem z neta i jechalem tam specjalnie z Zabrza ( i kolejny raz po pieniadze )

nie wiem jak mechanika ale kodowanie, adaptacja i diagnoza komputerowa tam kuleje ( niestety jedno jest z drugim zwiazane jak chce sie naprawiac BMW )

Pan Krystian z pelna kultura sam zaproponowal ze odda mi pieniadze, ale sam musialem do tego dojsc ze spaprali sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kazdy moze zdarzyc sie podkniecie jak pisalem wyzej mnie tez 1-szym razem zawiedli ale potem bylo juz wszystko ok,co do Tarnowskiego to tez slyszalem duzo roznych opinni od negatywnych az do bardzo pozytywnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem tam pierwszy raz, adres wzialem z neta i jechalem tam specjalnie z Zabrza ( i kolejny raz po pieniadze )

nie wiem jak mechanika ale kodowanie, adaptacja i diagnoza komputerowa tam kuleje ( niestety jedno jest z drugim zwiazane jak chce sie naprawiac BMW )

Pan Krystian z pelna kultura sam zaproponowal ze odda mi pieniadze, ale sam musialem do tego dojsc ze spaprali sprawe.

widzisz on chce pomóc wszystkim ale blokuje go to że nie ma na miejscu dobrego elektronika

chce kogoś zatrudnić ale znajdź elektronika który ma w małym palcu wszystkie modele BMW

wiem że o zmarłych nie mówi się źle ale ŚP p. Marek nie dawał rady z nowszymi modelami a obecnie nie mają nikogo więc próbuje przynajmniej przyuczyć kogoś z tych młodszych do tego ale jak nie będziesz miał grajwki do elektroniki to nic nie zrobisz

w każdym razie nikt nie powie że został oszukany czy naciągnięty na kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim chlopaki przystapili do dzialania wyraznie im powiedzialem, ze zmienilem aku na wiekszy niz byl i do tego nowy to AGM ( stary zwykly), sama rejestracja nie wchodzi w gre.

a oni jednak tylko zarejestrowali nowy aku i powiedzieli ze gotowe. ten kto tam kodowal nie mial uczciwosci sie przyznac ze przeprowadzili tylko rejestracje bez kodowania.

Pan Krystian tam szefuje i powiniej pilnowac aby klijent wracal z warsztaku zadowolony, a nie wracal na warsztat po kase za zle wykonana robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, zaliczyłem już kilka wizyt Bytomiu na Stolarzowickiej. Pan Artur za każdym razem bardzo uprzejmy i profesjonalny. Wymieniałem tam olej w automacie i kilka innych rzeczy. Ostatnio ratował diagnozą na odległość :)

Polecam się umówić kilka dni wcześniej, tel. 501818117. Fachowiec od BMW, choć inne też uleczy.

Ekipy z Tarnowskich Gór nie polecam. Tylko zwodzenie i olewanie :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.