Skocz do zawartości

[E30] pytanie o centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czesc, mam takie pytanie. Chodzi o to ze jak zamknę auto od strony kierowcy to kiedy proboje je potem otworzyc od strony pasazera to sie nie da.A kiedy zamknę od strony pasazera to potem moge rowniez otworzyc z tej samej strony.Moze to ma tak być a ja po prostu nie wiem.Jak ktos wie to prosze napisac.Aha i jeszcze jedno, jak otwieram bagażnik to czy powinny otworzyc sie wszystkie zamki czy nie?
Opublikowano
Zamek w bagażniku nie jest zamkiem sterującym i nie otwiera ani nie zamyka wszystkich drzwi a te dziwne objawy otwierania mogą być dlatego że wyrobine są już ząbki w zamku i w zależności od tego jak się nim przekręci to załapie albo nie. Tak mi się wydaję bo też mam podobny problem z otwieraniem w siódemce
...
Opublikowano

Ja w swojej E30 sam montowałem centralny ale udało mi sie tylko w drzwiach i w związku z tym mam pytanie. Chodzi mi o klapę bagażnika. Czy w zamku, który fabrycznie nie miał sterowania centralnego można wpiąć się jakoś z siłownikiem? Obejrzałem zamek ze wszystkich stron i złozyłem broń ale może któś z tym walczył i sobie poradził?

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja mam zamiar powalczyć z centralnym z tyłu , ale jak się troszkę ociepli.Jeśli nikt nic sensownego nie odpowie to ja opiszę swoje zmagania.

 

Pozdrawiam

Opublikowano
No to czekam na info :lol:
Opublikowano
Zamek w bagażniku nie jest zamkiem sterującym i nie otwiera ani nie zamyka wszystkich drzwi ...

 

Eee...U mnie zamek w bagażniku otwiera i zamyka wszystkie drzwi...tylko tego nie uzywam, bo mam pilota :)

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Opublikowano
Zamek w bagażniku nie jest zamkiem sterującym i nie otwiera ani nie zamyka wszystkich drzwi ...

 

Eee...U mnie zamek w bagażniku otwiera i zamyka wszystkie drzwi...tylko tego nie uzywam, bo mam pilota :)

 

u mnie tak samo tyle że ja używam bo niemam pilotka :wink:

e61 530dA >> spacer.png

 

Opublikowano
Zamek bagażnika oraz lewych jak i prawych drzwi powinien otwierać i zamykać wszystko, a co do sterowania to już to opisywałem (sprawdź) http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?psem:=29588#29588

Królowa jest tylko jedna - HAYABUSA!

Było: E-34 520i M50, E-36 318i M40, szukam E-39 3.0D M57

Opublikowano
  • Autor
Kurcze a juz myslalem ze ma tak byc jak napisalem w poscie.A tu widze jednak ze mam cos nie tak z zamkami niestety, bedę z tym probowal cos powalczyc i moze uda mi sie naprawic
Opublikowano
  • Autor
Aha, a odbiegając troszke od tematu to wiecie moze dlaczego nie działają mi swiatła awaryjne oraz ogrzewanie tylnej szyby?Sprawdzalem bezpieczniki, są ok.Dodam jeszcze ze wszystko dzialalo jeszcze tydzien temu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.