Skocz do zawartości

Co o niej myslicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
'Milosnik marki', ktory zaklada instalacje gazowa II gen do silnika M50 :duh:

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
Daleko nie masz, podjedz i obadaj. Auto ze zdjec wyglada na zdrowe...
Opublikowano

pokud je auto v dobrym stavu a tlakova nadrz plynu ma jeste aspon 2 roky tlakovou zkoušku,tak je to dobry kup. na česke koruny dobra cena za auto s timto motorem a navic v plynu (gasu)...

 

ale davat do bmw plyn.... :duh:

Opublikowano
pokud je auto v dobrym stavu a tlakova nadrz plynu ma jeste aspon 2 roky tlakovou zkoušku,tak je to dobry kup. na česke koruny dobra cena za auto s timto motorem a navic v plynu (gasu)...

 

ale davat do bmw plyn.... :duh:

 

Que??????????????? :jawdrop:

Opublikowano

Nasz kolega z Czech twierdzi, że kiepsko jest dawać gazik II generacji do tego silnika, ale "w przeliczeniu na korony za auto z tym silnikiem i dodatkowo z gazem to dobry zakup". Ostatnie zdanie wszyscy rozumiemy.

 

Greetings to everyone!

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Opublikowano
Nasz kolega z Czech twierdzi, że kiepsko jest dawać gazik II generacji do tego silnika, ale "w przeliczeniu na korony za auto z tym silnikiem i dodatkowo z gazem to dobry zakup". Ostatnie zdanie wszyscy rozumiemy.

 

Greetings to everyone!

 

ja vam taky rozumim,jen neumim pisat po polski... :D

u nas by to bmw na gas bylo urcite prodejne za vice penez. jen ten gas stoji skoro tolik co cele auto...proto rikam dobry kup....

Opublikowano
Ahoj. Najjaśniesza IV RP pozdrawia Republikę Czeską!

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Opublikowano
Ahoj. Najjaśniesza IV RP pozdrawia Republikę Czeską!

 

:D

Opublikowano
Nasz kolega z Czech twierdzi, że kiepsko jest dawać gazik II generacji do tego silnika, ale "w przeliczeniu na korony za auto z tym silnikiem i dodatkowo z gazem to dobry zakup". Ostatnie zdanie wszyscy rozumiemy.

 

Greetings to everyone!

 

A już myślałem że za dużo browaru dzisiaj wypiłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.