Skocz do zawartości

Czy da sie wlozyc komp pokładowy do 316i 1992 rok?


leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

noszę się z zamiarem kupna kompa pokładowego do mojej bety ale spotkałem sie z opiniami , że moja beta jest za stara i sie nie dam władowac kompa...nie znam się za bardzo dlatego też proszę o pomoc ....co o tym sądzicie..pod co się podpina ponieważ znalazłem na allegro i mają jakieś wtyczki sryczki.... :wink: ....i teraz pod co to wpiąć? pod sterownik? czy ta czynnośc jest "łopatologiczna"?...czy trzeba potem jechać na komputer....?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się zrobić.. :mrgreen: kwestia tylko ile chcesz na to przeznaczyc kasy :lol:

A tak na poważnie to najłatwiej jest założyć tylko zegarek + termometr :arrow: w takim przypadku musisz kilka przewodów dorobić i czujnik temperatury który kupisz albo zrobisz.

 

Inne wersje komputera to juz wyższa jazda....check control sobie możesz odpuścić odrazu...bez sensu jest dokładanie czujników, instalacji i modułu CC, chociaż pewnie dało by się to zrobić ale napewno jest to nieuzasadnione ekonomicznie :|

 

Można by się pobawić ew. żeby dało się wykożystać pełne możliwości komputera pokładowego ale bez CC....niestety ja tego nie robiłem bo nie mam pełnej wersji komputera a tylko zegarek + temperatura.

Jak znajde w przyzwoitej cenie pełny komputer to napewno coś wymyśle :D

 

Opis podłączenia najprostszej wersji znajdziesz na tym forum :search:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.