Skocz do zawartości

Tłumik końcowy


devro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

moje pytanie to czy tłumik końcowy z 730 V8 lub z 735 m30b35 bedzie pasował do e34 520 M50?? nie chodzi mi o umocowanie go, bo to nie problem tylko czy taki tłumik nie zamuli troszke silnika 2,0.

Pytam bo nie wiem jak jest :D .

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to juz w 525 do tłumika koncowego szły 2 rurki, ale moge sie mylic i to jest problem, w 520 jest jedna rura. Zamulic napewno nie zamuli bo to tłumik i opory jak nie beda mniejsze to napewno nie bedą wieksze bo przeciez dopasowany do wiekszego silnika. NIe mi o tym decydowac ale dlaczego chcesz pakowac tłumik z v8 do 520??

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tłumik końcowy jest do wymiany, a znajomy ma dwie 7mki na czesci jedna to wlasnie 3,0 v8 a druga 3,5 m30 i z tad moje pytanie. Wole zalozyc uzywany orginał w dobrym stanie niz nową podrube.A o tym ja wiem ze w 520 idzie jedna rura, mi chodzi tylko czy wszystko bedzie ok :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej kombinatorzy---moze z ursusa będzie dobry-ma jedna rure---podaje adres i tel. komplet tłumików bez 'kata' --około 300pln---[cena do e34-z dwoma chromow. końcówkami] ,waxpol@xlwp.pl 602 116 413 062738 70 42---adres powinien byc dobry ,pisze tak bo po wczasach wykasowalo mi pocztę, a adresy do firm miałem właśnie tam, ten się uratował w zapiskach ,myślę że poprawnie odczytany--pzdr :arrow: :arrow: :arrow:ja jezddżę na nim jest oki, przy cenie negocjowałem ostro, w całości tańszy niż w dwóch cześciach!-ważne :roll:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tłumik końcowy jest do wymiany, a znajomy ma dwie 7mki na czesci jedna to wlasnie 3,0 v8 a druga 3,5 m30 i z tad moje pytanie. Wole zalozyc uzywany orginał w dobrym stanie niz nową podrube.A o tym ja wiem ze w 520 idzie jedna rura, mi chodzi tylko czy wszystko bedzie ok :)

 

pozdr.

No to jak wiesz ze jedna rura idzie to co zrobisz, zaspawasz jedna/?? takie rozwiazania sa powiedzialbym o wiele gorszym rozwiazaniem niz zakup nowej podróby krota wytrzyma 3-5 lat. Ja tłumik środkowy wymieniłem na jakas podrobe za 80 zł :jawdrop: az sam nie dowierzałem i super wyciszony wydech i mam go juz prawie dwa latka, a ostatni tłumik chyba cos lepszego 350 dałem i narazie 3 lata mineły i wszytsko sie trzyma, chodż ostatni droższy tłumik zaczyna juz basowac.

 

wybór nalezy do ciebie ......

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.