Skocz do zawartości

Top Gear: Najgorsze auta świata - jest i BMW ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Byl tez kiedys jak Tiff ganial M5 e39 a Clarksson jakim Jag'iem. No i jak zwykle Jeremy sie strasznie pultal.

 

A najlepsze bylo to, ze podczas jazdy po autostradzie nie udalo sie ustalic, ktory samochod jest szybszy, bo jednemu i drugiemu wlaczyl sie ogranicznik przy 250 km/h :mrgreen:

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rola top gear nie jest bycie alfa i omega motoryzacji tylko spojrzenie na samochody z przymruzeniem oka...

 

co do serii 6 to pewnie wiekszosc tego forum by chciala zeby sie w tv onanizowali nad kazda beemka, ja za to plakalem ze smiechu jak clarkson pokazywal, ze projektant umarl w okolicach bagaznika przy rysowaniu serii 6... i jak otworzyli bagaznik i z linii 6 zostala 911 ;) albo jak na koniec roku 2005 najbrzydszym samochodem spomiedzy ssangyongow oglosili bmw 3 sedan, bo wyglada jak cieta z metra... jesli chodzi ogolnie o jego podejscie do bmw to wystarczy poczytac troche artykulow lub jego ksiazki zeby zobaczyc ze wiele jest pozytywnego spojrzenia na monachijska marke - padaja np takie slowa jak 'start concorde nie wzbudzil we mnie wiecej emocji niz jazda m3' albo ze to ze bmw ulepszylo RR mimo, ze juz przestal byc angielski...

 

z fajnych programow moto to ostatnio znalazlem jeszcze 'wrecks 2 riches', jesli ktos lubi amerykanskie klasyki.. cos w podobie wheeler dealers tylko w wersji usa i z wiekszym rozmachem tuningowym (wd to bardziej restaurowanie oryginalu), kolesie kupuja klasyczne fordy, chevrolety itp z lat 70 i odpicowuja je (ale bez przesady, nie pimp my ride) i wystawiaja na live-aukcje.. choc i tak najgenialniszy jest 'rides' z zakladu foose'a (mustang eleanore)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wg mnie Top Gear to najlepszy program motoryzacyjny.. Nie ma w nim suchych faktów w stylu przyspieszenia 0-100 spalania wymiarów mas itp To można sobie na googlach znaleźć. Oni w sposób INTERESUJĄCY ZABAWNY przedstawiają odczucia z jazdy.. Każdy z ich trójki na co innego zwraca uwagę i co innego mu się podoba.. Przeróżne pomysły związane z motoryzacją momentami są po prostu kapitalne (polecam odcinek z przyczepą kempingową - po prostu genialny) Wg mnie to najlepszy program motoryzacyjny jeżeli patrzy się na formę!

 

Jeżeli chodzi o TESTY to niemieckie programy są lepsze ale wg mnie mniej ciekawe..

 

Pozwólcie, że polskie programy przemilczę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.