Skocz do zawartości

Elektryka problem 735 E65


325 COUPE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem około 3miesięcy temu kolejne BMW marzenie moje E65 z silnikiem 3.5, 2 dni temu pojawił sie problem otóż wsiadam do samochodu chce wlaczyc radio a ono niedziala zdenerwowalem sie dotykam i-drive a w nim nic niemozna zrobic nawet godzina zniknela nie dzila nic w nim wszystko tak jakby zablokowane telefon rowniez dzialal a niedziala kompletnie nic mozna tylko jeździc i nawiewy ustawiac nic pozatym, byłem w servisie auto fus ale zapisali mnie dopiero na przyszły piątek to strasznie dlugo a samochod mi potrzebny jeden elektryk podłączał ale nie byl chyba zbyt dobry w te klocki i nie zrobil nic moze ktoś z was wie w czym problem.... aha dowiedzialem sie jeszcze ze corka bawila sie i wcisnela guzik SOS ten na gorze "pogotowie ratunkowe prosze czekac" uslyszala takie cos i szybko sie rozłączyla wydaje mi sie ze moze cos przez to bo wczesniej bylo ok albo to tylko przypadek ze stalo sie to w podobnym czasie.... powiecie mi cos??? POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc też miałem podobny przypadek i jak się nie mylę to właśnie po wciśnięciu przez kolegę SOS. Gdy zgasiłem samochód i po paru minutach odpaliłem to muzyka już nie grała a zmieniarka przez cały czas szalała. Wiedziałem ze elektronika w 20 min po zamknięciu samochodu się uspokaja i nie podaje nigdzie prądu, więc tak też zrobiłem i efekt był taki ze wszystko zaczęło działac. Ale szczerze nie wiem do konca co to było i czym spowodowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc też miałem podobny przypadek i jak się nie mylę to właśnie po wciśnięciu przez kolegę SOS. Gdy zgasiłem samochód i po paru minutach odpaliłem to muzyka już nie grała a zmieniarka przez cały czas szalała. Wiedziałem ze elektronika w 20 min po zamknięciu samochodu się uspokaja i nie podaje nigdzie prądu, więc tak też zrobiłem i efekt był taki ze wszystko zaczęło działac. Ale szczerze nie wiem do konca co to było i czym spowodowane.

nic się martw jesli później wszystko działa to jest ok czasem się tak zdarza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie wyjasnilo jak sprowadzilem to dalem do prania bo byla delikatnie przybrudzona w srodku i w bagazniku, a kolo czytnika nawigacji jest jakies ustrojstwo bodajze od swiatlowodu zasniedziala na nim wtyczka i nie laczylo a te SOS to raczej byl przypadek moge sie dalej cieszyc pozdr i dzieki za podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

ten sam problem, proszę o pomoc :)

 

tylko w moim przypadku nie pomoglo odlaczenie aku... jak by co to mam wystrzelone poduszki... czy to moze byc tego winda ? bo po wypadku przestalo dzialac... auto jezdzi normalnie, ale nie dziala nic na konsoli, data, godzina, navigacja, telefon.. tylko funkcja klimatyzacji i tym mozna sterowac :) reszta jakby umarla... Czego to mzoe byc wina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, nie popisalo sie bmw z tymi nowymi bmkami, beda tanie jak barszcz bo nikt nie bedzie chcialo jezdzic nimi gdy beda mialy 10 lat

 

A tam, pieprzenie :wink:

 

Do mnie po 6cio latka telefony się jakoś urywały. Ludzie bedą chcieli nimi jeździć, jak ich będzie na to po prostu stać.

 

Problemy z elektroniką to w wersjach sprzed mini liftu (marzec 2003) niestety plaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam maj 2004 ;) wiec juz pewnie po jakims mini lifcie ( nie wiem o co chodzi) ale nie wiem o co chodzi z elektryka... ktos mi powiedzial ze to jest jakis tryb serwisowy jak sa poduszki wystrzelone...

bo z lewej strony mam wszystkie teraz wystrzelone, bo jeszcze nie naprawile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam maj 2004 ;) wiec juz pewnie po jakims mini lifcie ( nie wiem o co chodzi) ale nie wiem o co chodzi z elektryka... ktos mi powiedzial ze to jest jakis tryb serwisowy jak sa poduszki wystrzelone...

bo z lewej strony mam wszystkie teraz wystrzelone, bo jeszcze nie naprawile...

 

Bujda. Raczej poza poduszkami z lewej masz uszkodzone coś jeszcze. Moze to tylko pare bezpieczników, a może pare sterowników. Wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam!! Ostatnimi czasy mam problem z fabrycznym alarmem. 730d, 2004 rok. problem polega na tym ze czasami włącza sie alarm i nie moge go pilotem wyłaczyc musze wsadzic kluczyk a czasami i to nie pomaga to go odpalam, alarm dalej wyje potem wyłaczam silnik i raczej alarm przestaje wyc. Z moich obserwacji wyglada ze na to moze miec wpływ pogoda, duzo słonca (auto jest czarne w srodku i na zewnątrz). Problem zaczyna sie najczesciej po 13 w dzien jak jestem w pracy i jest bardzo gorąco. Auto stoi w garażu i z rana nigdy tego problemu nie mialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Ostatnimi czasy mam problem z fabrycznym alarmem. 730d, 2004 rok. problem polega na tym ze czasami włącza sie alarm i nie moge go pilotem wyłaczyc musze wsadzic kluczyk a czasami i to nie pomaga to go odpalam, alarm dalej wyje potem wyłaczam silnik i raczej alarm przestaje wyc. Z moich obserwacji wyglada ze na to moze miec wpływ pogoda, duzo słonca (auto jest czarne w srodku i na zewnątrz). Problem zaczyna sie najczesciej po 13 w dzien jak jestem w pracy i jest bardzo gorąco. Auto stoi w garażu i z rana nigdy tego problemu nie mialem.

 

ot tak wlaczający sie alarm to przypadłośc juz z e38.Pojawia się tylko w słoneczne dni.Problemem jest m.in. czujnik w małej szybie.Nikt ci tego nie zdjagnozuje.Sa dwie opcje albo wylaczyc alarm w aso albo wyjac bezpieczniki od syrenu. W e38 jest to badajże 56 i 58.

 

pozddrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Problem w tym ze E65 nie da sie zamknąc nie uaktywniając alarmu. Czy mogę ten problem wyeliminować bez udziału ASO? Mam elektronika z oprogramowaniem ale nie wiem czy tego szukac po czujkach czy w oprogramowaiu. Moze ktos cos jeszcze mi podpowie. Dzieki[/i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Problem w tym ze E65 nie da sie zamknąc nie uaktywniając alarmu. Czy mogę ten problem wyeliminować bez udziału ASO? Mam elektronika z oprogramowaniem ale nie wiem czy tego szukac po czujkach czy w oprogramowaiu. Moze ktos cos jeszcze mi podpowie. Dzieki[/i]

 

a co ja napisałem.wyjac bezpieczniki od syreny a nie deaktywowac alarm.przynajmniej nie bedzie wył np. o 3.00 w nocy :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.