Skocz do zawartości

316 i 318 tarcze niewentylowane?


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z racji że moi rodzice zauważyli że "moje BMW nawet jakoś nie psuje się zbytnio i nie kosztuje aż tak wiele jak im się wydawało" ;-) postanowili sobie ostatnio poogladać dla siebie 316/318i E36.

 

Dziś oglądaliśmy dwa w komisie i co zawóciło moją uwage? Obydwa samochody miały z przodu NIEWENTYLOWANE tarcze. Jak to jest? Auto które osiąga 200 km/h ma tarcze niewentylowane z przodu? Seryjnie? Jakoś nie wierze.

 

Uświadomcie mnie prosze :)

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj w 316 i 318 sedan są seryjnie niewentylowane ale jaki rok produkcji tej betki

 

316 -> 94 (pewnie może nawet końcówka 93 ;-))

318 -> 92 (czyli może końcówka 91 :-))

 

Ale 316 odpada bo olej z niej kapie... a 318 troche zaniedbane jest.

 

Ile tak wogule trzeba mieć kasy na przyzwoite 316/318 tylko że bez wyposażenia? Klimy nie musi być ani komputera... proste auto, niezawodne, felgi seryjne. Rocznik 92 - 94.

 

I czy wiele więcej trzeba mieć na 318 TDS?

 

A może ktoś ma na sprzedaż ładne 316/318/318 TDS z Katowic lub okolic albo Krakowa?

Wersja nadwozia też nie ma znaczenia zbytniego choć najlepiej limuzyna.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to sprawdź sobie na allegro. Będziesz miał rozeznanie.

Jak chcesz kupić 316/318 to polecam od końca 93r z silnikiem M43 gdzie był już łańcuch.

Myślę że da się znaleźć coś zadbamego ale uważaj przy zakupie bo tyle szrotów nasprowadzali że głowa boli. O zadbanego diesla jeszcze gorzej.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen to sprawdź sobie na allegro. Będziesz miał rozeznanie.

Jak chcesz kupić 316/318 to polecam od końca 93r z silnikiem M43 gdzie był już łańcuch.

Myślę że da się znaleźć coś zadbamego ale uważaj przy zakupie bo tyle szrotów nasprowadzali że głowa boli. O zadbanego diesla jeszcze gorzej.

Dokladnie, szukaj od sierpnia 93 roku...dostaniesz juz na lancuszku co jest mega + :) :cool2:

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 318 i niewentylowane, jak będę wymieniał to na wentylowane oczywiście :-)

Nie oplaca sie, wiaze sie to ze zmiana calych zaciskow rowniez...tak wiec nie bardzo oplacalny interes :/

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.