Skocz do zawartości

Reflektory e34


tomeek

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam na tapecie temat lamp, przeglądałem, oglądałem i w sumie podobają mi się tylko takie soczewkowe cleary z ringami za ponad 800zł. Niestety trochę drogo.

 

Tych, które pokazujesz bym nie kupił - wyglądają na wytanione i moim zdaniem nie pasują do E34 - to auto zawsze miało soczewki.

 

W sumie decyzję o ewentualnym zakupie uzależniałem od stanu obecnych lamp soczewkowych. Właśnie wczoraj je rozkręciłem, delikatnie wyczyściłem, okazało sie, że lustro jest prawie jak nowe (ma zmatowione miejsce nad żarówką o średnicy ok. 2cm, poza tym idealne) i po złożeniu świeci bardzo przyzwoicie (żarówka Philips Premium +30%).

W tej sytuacji zostaję przy tych lampach a pieniądze chyba włożę w zestaw HID H1.

 

Jeżeli masz całe lampy w dobrym stanie, to zanim wydasz kasę spróbuj wyczyścić. Opisy są na forum.

Lustro przecieraj delikatnie i na sucho! Płyn do mycia szyb je rozpuszcza - dobrze, że zrobiłem próbę z boku.

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie:) nie mam lamp w dobrym stanie..odblaski są wypalone na amen..fakt ze lampy z linku nie są specjalnie piękne to jednak bardziej zależy mi na ich nocnej użyteczności..są w cenie zamienników typu DJ AUTO czy innych równie znanych..czy ktoś wie jak to świeci??

 

znalazłem jeszcze coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item212345880_lampa_przednia_bmw_e32_e34_super_cena.html

tomeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki zestaw soczewkowy TYC albo DEPO można wejść.

Czytałem tu w wątkach na temat lamp, że świecą bardzo dobrze, a już z pewnością lepiej niż oryginały z wypiaskowaną szybą i wypalonym odblaskiem.

Jeżeli jest dobra szyba, to można też kupić sam wkład oryginalny Helli - tyle że cena (140zł) wyższa niż za cały reflektor (90zł).

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.