Skocz do zawartości

Jedynka to jest to


desmos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jezdzilem dotychczas 120d i 130i - oba samochody jezdzily rewelacyjnie.

Wprawdzie stylistyka Bangla mi sie nie podoba, ale sam samochod jest fantastyczny.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma tył napęd :D.

 

Ja też powoli zaczynam czekać na swoją :)

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
do Os dlaczego 118 a nie coś wiecej?

ty mozesz zawsze lepiej Sobie coś upatrzyć

Pozdrawiam

 

Ja to na troche na innych zasadach biorę, nie mam możliwości wyboru innego silnika :( .

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
do Os

dlaczego nie trzymasz na terenie Bavarii tylko tak z boczku przy parkanie

pozdrawiam

 

:D Bo poprostu czasem nie ma gdzie palca wcisnąć.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
ja swoją odebrałem w listopadzie i jestem super zadowolony jedyny mankament jaki dotychczas wystąpił to niedomykająca się szyba drzwi kierowcy ale to ma większość trzydrzwiowych jedynek niestety, może w końcu będzie akcja serwisowa na to. poza tym auto rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja jezdze od wrzesnia.

W sumie tez jestem zadowolona.

Jedyne z czym mam problem to ustawienie pedalow. Na trasie i jezdzie po miescie nie w korkach jest ok.

Gorzej gdy sa korki. Pedal sprzegla jest za daleko w porownaniu z gazem i hamulcem.

Musze siedziec jakos dziwnie wygieta a i tak nie moge znalezc wgodniej pozycji. Albo sprzeglo za daleko, albo gaz i hamulec za blisko.

 

Jakies sugestie?

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takim przypadku :-)

Właściwie to przysunąłbym fotel i to jest chyba jedyne rozwiązanie.Tak aby wygodnie było do sprzegła,gaz jest najmniej istotny a hamulec bedziesz musiała wyczuć-ale pra nogą to nie problem chyba ;-)

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem z dopasowaniem swojej pozycji kierowcy, za każdym razem gdy zmieniam kurtkę lub buty muszę cos zmieniać w ustawieniu fotela, albo bliżej albo dalej albo oparcie do przodu albo do tylu. Napisałem "lub buty" ponieważ przy bardziej masywnych mokasynach ale nie wcale jakiś ciężkich zimowych (rozmiar 44 wcale nie taki duży) przy naciskaniu sprzęgłą czubek buta dotyka plastiku powyżej pedału sprzęgła i mam idiotyczną sytuację zaklinowania nogi między podłogą a tymże plastikiem. Ciekawe jak z dużo większymi rozmiarami stóp. Reasumując dla mnie tez pedał sprzęgła "wciska się zbyt daleko".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem z dopasowaniem swojej pozycji kierowcy, za każdym razem gdy zmieniam kurtkę lub buty muszę cos zmieniać w ustawieniu fotela, albo bliżej albo dalej albo oparcie do przodu albo do tylu. Napisałem "lub buty" ponieważ przy bardziej masywnych mokasynach ale nie wcale jakiś ciężkich zimowych (rozmiar 44 wcale nie taki duży) przy naciskaniu sprzęgłą czubek buta dotyka plastiku powyżej pedału sprzęgła i mam idiotyczną sytuację zaklinowania nogi między podłogą a tymże plastikiem. Ciekawe jak z dużo większymi rozmiarami stóp. Reasumując dla mnie tez pedał sprzęgła "wciska się zbyt daleko".

No ja tu już nie chcialam narzekać na buty, w tak męskim gronie:)

Mnie rowniez czubki butow "zacinają" się nad pedałem sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.