Skocz do zawartości

Łącznik wlotu z obudową filtra. Problem do czego to służy.


kris_tian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam taki oto problem. Nie mam u siebie łącznika zaznaczonego na zdjęciu łączącego wlot z obudowa filtra powietrza.

 

Miałbym możliwość zakupu takiego łącznika jednak tam jest jeszcze jakaś puszka połączona z tym łącznikiem i nie wiem za bardzo do czego ona jest.

 

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć do czego ona służy ??

 

Jeżeli ma ktoś te części to proszę o kontakt bo jestem oczywiście zainteresowany zakupem.

 

Ile coś takiego może kosztować ??

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images21.fotosik.pl/307/27c020d7f65be284.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaznaczone na czerwona to jak wiesz jest dolot powietrza do filtra a to pudełko połaczone z nim to puszka rezonansowa poprawiające zjawiska falowe dolotu. Oczywiście można bez tego jeździć ale silnik będzie zasysał ciepłe powietrze z pod maski a brak puszki to trudno określić w jaki sposób wpłynie na parametry dolotu ale jeśl ktoś to wyliczył to ma być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

 

Wkońcu ktoś się nade mną zlitował :wink:

 

Mam jeszcze jedno pytanie.

 

Czy każdy model miał inna obudowę i osprzęt który mnie interesuje tzn (ten dolot i puszka).

 

316 i 318 oba M43 mają ten sam układ. A co np z 320 i wyższymi modelami ?? Czy tez mają to samo ? Musze to kupić i nie wiem czy jakby byl od innego modelu ten osprzęt to czy będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sorry za OT, ale tak patrzę na to zdjęcie i widzę akumulator z przodu, pod maską. Dotąd oglądałem jedno e46, 320d dokładnie i aku był schowany w bagażniuku. Myślałem, że wszystkie e46 mają tak to rozwiązane :roll: Czy tylko w dieslach aku jest ukryty w bagażniku?
E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.