Skocz do zawartości

mam pytanie czy palił ktoś gume tds???;p


ramzes23

Rekomendowane odpowiedzi

miałem enas'' to samo na myśli, te stere tds chodziły, oj chodziły, ja miałem e28 d , nie preferuję palenia ale pare razy ruszałem dośc ostro i koła się chwilę obracały, powiem tak chciałbym takie e28 nowe i byłbym szczęśliwy---to było nie do zabicia, 400 tys. miała jak sprzedawałem i gościu jezdzi nadal[ile była cofnieta przy zakupie nie wiem],silnik nie dotykany, woziłem kiedyś tym autem towar do sklepu, aż spręzyny sie zeszły z tyłu, wymieniłem i heja, nigdy mnie nie zawiodła----to auto mnie poprostu zaraziło marką---pozdro----- :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kontrole bez możliwości wył. no chyba że odepnę czujnik ABS ;) ale poco mają błędy lecieć, zresztą to autko trzeba szanować :-)

 

 

Miałem okazje jeździć E34 524TD i przyznam te 113km jak pamiętam starcza :-) na asfalcie zostają ślady a na drodze nie utwardzonej można prawo lewo jeździć naprawdę przyjemne autko - oryginalnie miała 178tyś od 1 właściciela

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście beznadziejni !!! co to za radocha palenie gumy i to tdsem !!! Robicie tak a potem 1036 razy na forum pojawiaja sie posty o pękniętej głowicy albo ...ratunku silnik mi się grzeje . Brak słów ! a przy okazji to w e28 jest silnik 2.4 który koło TDSa nawet nie stał . Jak chcecie palić gume to kupcie sobie Golfy GTI i zmieńcie forum , bo przez takich jak wy tworzą się bardzo złe opinie o kierowcach BMW
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji to w e28 jest silnik 2.4 który koło TDSa nawet nie stał

 

:nienie: :nienie: Nie umniejszaj rangi M21,bo gdyby nie ten silnik to długo diesle były by utożsamiane z wolnym,kopcącym autem.

A faktem jest że M21 a M51 to dwa całkiem oddmienne silniki :mrgreen: a palenie gumy to idiotyzm nie tylko dieslem...

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.