Skocz do zawartości

Nowe E 87 z salonu- PROBLEM


desmos

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu po tak długim czasie znowu BMW .

Tym razem E 87 w piątek lub poniedziałek odbieram.

Zobaczymy jak sprawi sie Inchape Motor i czy wszystko będzie na czas.

Oczywiście nie obyło ise bez problemów.

Sprzedawca najpierw poinformował że czeka na papiery niezbędne do rozpoczecia formalności leasingowych a nagle stwierdził ze jednak jest juz zarejestrowane w Polsce na miekkim dowodzie :mad2: w Warszawie w Inchape Motor. A auto jednak stoi w salonie we Wrocławiu więc dziwna sprawa, trochę było problemów bo leasing stwierdził ze skoro jest juz jeden włąsciciel w karcie pojazdu a ja jako nabywca będe juz drugim włąscicicielem .Salon teraz ma problem bo umowe jaką podpisałęm jest na nowe auto a nie nowe ale wg prawa juz uzywane czyli z drugiej ręki. Oczywiście rabat i pakiet dodatkowy juz wynegocjowałem ale jak się to skończy, zobaczymy. Leasing ma problem z zakwalifikowaniem auta i dobraniem umowy na nowy czy używany - pełne zamieszanie. Jak ktos miałby jakieś sugestie to chetnie wysłucham .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dziwne, zawsze wydawalo mi sie, ze jezeli ktos bierze samochod w leasingu, to NIE JEST jego wlascicielem i jako taki nie jest wpisywany do karty pojazdu. Dopiero po zakonczeniu umowy leasingowej, jezeli leasingobiorca wykupi samochod, powinien byc dopisany jako wlasciciel.

N'cest pas?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż to opisz jakos czytelniej bo nic nie rozumiem.

 

Ty kupiłeś NOWY samochód czy PODEMONSTRAYJNY?

Sam specyfikowałeś samochód czy wziąłeś jakiś gotowy?

Czy samochód ma jakiś przebieg?

Nie możliwością jest żeby diler zarejestrował nowy samochód na siebie żeby go sprzedawać dalej - byłby to szczyt debilizmu!

 

Jest taka możliwość, że samochód miał iść właśnie na DEMO i został zarejestrowany na dilera, główna siedziba Inchap'u jest w Warszawie i auta demo są rejestrowane też w stolicy ale diler po zarejestrowaniu nie może sprzedać takiego samochodu przez (chyba) 5 miesięcy.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż to opisz jakos czytelniej bo nic nie rozumiem.

 

diler po zarejestrowaniu nie może sprzedać takiego samochodu przez (chyba) 5 miesięcy.

 

A to niby czemu? Może z nim zrobić co tylko zechce, i tak zapłaci od tego podatek, o ile osiągnie dochód..

Tak się czasem zdarza że auta zmieniają przeznaczenie u dealera.

Pozdrowienia

Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż to opisz jakos czytelniej bo nic nie rozumiem.

 

diler po zarejestrowaniu nie może sprzedać takiego samochodu przez (chyba) 5 miesięcy.

 

A to niby czemu? Może z nim zrobić co tylko zechce, i tak zapłaci od tego podatek, o ile osiągnie dochód..

Tak się czasem zdarza że auta zmieniają przeznaczenie u dealera.

Pozdrowienia

 

A z racji tego, że BMW ma specjalny program wewnętrzny, diler kupując samochód demo uczestniczy w nim i dostaje za to pieniądze. Samochód demo jest zarejestrowany równierz na współwłaściciela - BMW Polska.

 

Są równierz inne samochody zarjestrowane na dilera, serwisowe czy poprostu służbowe - to inna sprawa. Nie wiem jak jest w przypadku auta Desmosa.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było zarejestrowane na Inchape na miekkim dowodzie nie wiem czemu pewnie aby bylo demostracyjne stało w saolonie na karkonoskiej we Wrocku. Przzebieg 6 km ale bez tablic, sprzedawca najpierw twierdził że auto nie może byc rejestrowane bo czekają na papiery z warszwy a w trakcie załatwiania przeze mnie leasingu okazało się że auto posiada miekki juz dowód. i wyszła chryja. Skracając opowieśc wszystko się dobrze skończyło, dostałem dobry rabat auto odbieram w poniedziałek bo leasing wpłacił dopiero kase za auto Inchapeowi dzisi po południu jak zarejestrowali auto w urzędzie komunikacji.Odbiór dopiero w poniedziałek ale aby zadoścuczynic dostałem do poniedziałku 520 diesla i jakos się "przemęczę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumeim, że masz samochód używany tzw. "Premium Selection".

Generalnie to jest tak, dealer kupuje od BMW takie samochody i mogą z nimi zrobić co chcą, ja też je kupuje i rejestruje niektóre na siebie żeby klient mógł się np. przejechać.

 

Szkoda tylko, że Cię o tym nie poinformowali, że go zarejestrowali. Problem to ma dealer bo zarobił mniej niż chciał a ty jesteś tylko do przodu :) .

 

116i czy 118d?

Miłej jazdy.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzięki temu zamieszaniu dostałem mega rabat " mega w rozumieniu Inchape" ja przynajmniej jestem zadowolony, Silnik 1,8 diesel 143 PS juz po lifcie nadwozia. Kolor czarny na biksenonach z tempomatem wersja 3 dzrwiowa więc szyby bez ramek, opony runflat, czujnik deszczu etc :mrgreen: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzięki temu zamieszaniu dostałem mega rabat " mega w rozumieniu Inchape" ja przynajmniej jestem zadowolony, Silnik 1,8 diesel 143 PS juz po lifcie nadwozia. Kolor czarny na biksenonach z tempomatem wersja 3 dzrwiowa więc szyby bez ramek, opony runflat, czujnik deszczu etc :mrgreen: .

 

Wrzuc fotki jak odbierzesz :wink:

Strasznie podobaja mi sie jedynki, marzy mi sie 130i :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było zarejestrowane na Inchape na miekkim dowodzie nie wiem czemu pewnie aby bylo demostracyjne stało w saolonie na karkonoskiej we Wrocku. Przzebieg 6 km ale bez tablic, sprzedawca najpierw twierdził że auto nie może byc rejestrowane bo czekają na papiery z warszwy a w trakcie załatwiania przeze mnie leasingu okazało się że auto posiada miekki juz dowód. i wyszła chryja. Skracając opowieśc wszystko się dobrze skończyło, dostałem dobry rabat auto odbieram w poniedziałek bo leasing wpłacił dopiero kase za auto Inchapeowi dzisi po południu jak zarejestrowali auto w urzędzie komunikacji.Odbiór dopiero w poniedziałek ale aby zadoścuczynic dostałem do poniedziałku 520 diesla i jakos się "przemęczę"

 

Auto do Przebiegu 6.000 KM sprzedawane jest jak Nowe Auto wiec nie robi to roznicy lecz sprawa ma sie tak , na takie Auto mozna dostac do 30% Rabatu i jest to prawie w 100% do zrealizowania w innym przypadku Sprzedawca bedzie czekal az przyjdzie kolo nie swiadomy niczego i sprzeda mu taki samochod,Przy zamawianiu Nowego Auta mozna dostac 10-20% rabatu oczywiscie czas oczekiwania nawet do 4 m-cy.Auto ktore ma juz jednego wlasciciela tak zwany Tageszulasung jest super oferta dla kogos kto chce miec w sumie nowe Auto tansze o jakies 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc fotki jak odbierzesz :wink:

Strasznie podobaja mi sie jedynki, marzy mi sie 130i :mrgreen:

 

Wrzucę na pewno, a co do rabatu jaki otrzymałem to poziom 30 % jest nieralny a nawet powyżej 10 % chyba że kupujesz jako flota, może w niemczech jest inaczej dostałem na tak wyposazone auto oefrty z Bavaria Motors, od Smorawińskiego i od Inchape - wybrałem najlepszą Takie wysokości rabatu jakie wspomniał mój przedmowca są możliwe jesli kupuje auto z poprzedniego rok kalendarzowego a nie najnowszy model który miał premierę w maju ( od maja jedynka jest po zmianach w nadwoziu i z nowymi silnikami). Jęsli jesteś w stanie załatwić upust w wysokości 20 % to serdecznie gratuluje ale nie wierżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęsli jesteś w stanie załatwić upust w wysokości 20 % to serdecznie gratuluje ale nie wierżę.

 

tak sie slada ze jestem Wolny strzelec , przyklad ci podam bo nie tylko BMW przechodzi przez moje rece

ML 320 CDI NOWY!!!! 20% nigdy nie rejestrowany i 2007 rok produkcji.

 

Poza tym koordynacja Zakupu musi byc jak najbardziej skonfigurowana , przy odpowiedniej taktyce/ukladach mozna dosc dobrze kupic Auto.

 

Ps.Kase zaplacic to kazdy potrafi i nie ma tu znaczenia czy kupuje nowa 1 czy 7 a zaoszczedzic kilkadziesiat tysiecy PLN mozna zawsze lecz nie kazdy potrafi.

 

jak masz dobry uklad i placisz gotowka to jestes zawsze PAN!!! motto kazdego sprzedawcy to :Klijet nasz Pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na drugi raz kupuję u ciebie bo widze że żaden salon nie udzieli mi takiego rabatu jak ty. Myslisz że pojechał głupek i ucieszył się że dostał jakis tam rabat ? Wyslij mi konkretna ofertę z konkretnego salonu na takie auto z 20 -30 procentowym rabatem. Chetnie ja obejrzę i zainteresowani kupnem również

 

Przy podpisywaniu umowy leasingu leasingodawca ma wgląd do faktury zakupu konkretnego auta od producenta samochodu przez delaera rejestrując go w Urzedzie Komunikacji. Rabat o jakim wspomniłałeś jest niedorzeczny.Nikt nie sprzeda ci samochodu ponieżej kosztów zakupu

Edytowane przez desmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok na drugi raz kupuję u ciebie bo widze że żaden salon nie udzieli mi takiego rabatu jak ty. Myslisz że pojechał głupek i ucieszył się że dostał jakis tam rabat ? Wyslij mi konkretna ofertę z konkretnego salonu na takie auto z 20 -30 procentowym rabatem. Chetnie ja obejrzę i zainteresowani kupnem również

 

Przy podpisywaniu umowy leasingu leasingodawca ma wgląd do faktury zakupu konkretnego auta od producenta samochodu przez delaera rejestrując go w Urzedzie Komunikacji. Rabat o jakim wspomniłałeś jest niedorzeczny.Nikt nie sprzeda ci samochodu ponieżej kosztów zakupu

 

Polska to inny kraj i generalnie Aut w Polsce sie nie zamawia lecz jak nie masz jaj i kasy to nie stety musisz sie liczyc z tym ze dajesz zarobic prostym firma mozna zakupic za gotowke w DE i odsprzedac firmie liesingowej tak sie to robi a jak chcesz placic to plac to twoja kasa i prosze mi nic nie sugerowac,co do Ogladania masz salony w PL a jak chcesz jakies konkretne oferty to poprosze info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy, robicie tu z ludzi głupków?? O co chodzi??

 

Każdy dealer samochodowy sprzedaje po to samochody aby na nich zarobić, taki to interes, każdy kto myśli, że dostanie mega rabat przy zakupie jest w mega błędzie!

Tak się probiło w naszym kraju, że każdy klient chce rabatu i dealerzy muszą być elastyczni lae nie jest to jakieś wyimagowane 20 czy 30% maksymalnie kilka, jeżeli samochód jest z zeszłego roku to do 10 - 12% przy cenach 200.000 pln to dużo.

 

Delaerzy sprzedają też samochody używane tzw. Ex-AG i tu obniżka ceny jest duzo wyższa w stosunku do nowego np. 116i 2007, 4000 km, nowa - ok. 108.000, używana - 80.000 pln.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co wy, robicie tu z ludzi głupków?? O co chodzi??

 

Każdy dealer samochodowy sprzedaje po to samochody aby na nich zarobić, taki to interes, każdy kto myśli, że dostanie mega rabat przy zakupie jest w mega błędzie!

Tak się probiło w naszym kraju, że każdy klient chce rabatu i dealerzy muszą być elastyczni lae nie jest to jakieś wyimagowane 20 czy 30% maksymalnie kilka, jeżeli samochód jest z zeszłego roku to do 10 - 12% przy cenach 200.000 pln to dużo.

 

Delaerzy sprzedają też samochody używane tzw. Ex-AG i tu obniżka ceny jest duzo wyższa w stosunku do nowego np. 116i 2007, 4000 km, nowa - ok. 108.000, używana - 80.000 pln.

:liar:

Kiedys znalazlem bardzo ciekawy Artykul pewno kazdy go zna a jak nie to zapraszam do poczytania jest troche smiechu i td

http://www.bmwluksusowatandeta.pl/LuksusowaTandeta.htm

 

Krotko i na temat pojazd sprzedany i exploatowany w DE byl by nie do pomyslenia oczywiscie Polskie drogi sa tego przyczyna a co do przekladni kierowniczej to jest tak w Zeszlym Roku kupowalem na zamowienie Pana K. BMW 730D na prawie pelnym wypasie rok 2005 przebieg 60.000 teraz ma 80.000 i otrzyma nowa przekladnie kierownicza w ramach gwarancji.

przy zakupie Auto otrzymalo nowe tarcze nowe Opony nowe Klocji i pelen service wraz z nowym Softem a czemu bo na Auto deller dal gwarancje dodatkowa czyli 2005-2007 Gwarancja Produceta-2007-2008 Kulans czyli placimy tylko Robocizne czesci pokrywa BMW,rownolegle z Kulans idzie dodatkowa Gwarancja czyli w sumie mozna powiedziec 2005-2008 Pelna Gwarancja :cool2:

 

Nowe samochody w PL: wiec wyboru nie ma wielkiego to i Konkurencji tez nie ma wielkiej i sprzedawcy czuja sie bezlitosni czego skutkiem byly problemy Luksusowej Tandety w DE usuneli by usterki i bylo by po klopocie lecz nie stety lub stety Polska to ZLY Kraj i nikt nie bedzie robil Samowolki i usuwal usterki,Niech sie kolo sam Martwi. Typowa Metalnosc Polaka stac go na Auto za 500 kola to i niech se sam naprawi bzdura totalna.Wracajac do Gwarancji EuroPlus gwarancja obowiazuje w PL jak i innych Krajach EU lecz zaden service BMW nie podejmnie sie Naprawy Gwarancyjnej czemu ??posiadajac takowa gwarancje usterke w DE usuwaja bez problemu wiec Polsce Daleko Daleko do cywilizowanego Kraju Jak dlugo bedzie trwalo.......Wracajac do Nowych Aut sa one sprowadzane za posrednictwem...... wiec juz jest jedna kieszen gdzie kasa musi plynac a niekiedy jest tak ze sa dwie rece no i jak tu mowic o rabacie 20% jak 10% ginie w trakcie dostawy wiec tak jest ze w PL mozna dostac tabat max 3% na nowe Auto :jawdrop:

Wiec jednak zawsze taniej bedzie kupic Auto w DE a przy Wlasnej Konfiguracji zamiast Rabatu mozna niezle doposarzyc Auto . Auta uzywane jak wyzej pisalem to ponaddto w dniu odbioru Kwiaty,Zatankowane na FULL,zawsze biore dodatkowe dywaniki Gumowe sa GRATIS!!!! i nawet ostatnio dostaje gratis 24 miesieczny Pakiet na Olej przeglady itd Tak tak przez dwa Lata pod Maske sie nie zaglada , wszystko jest Inkl no i co powiecie na taki Leistung...... Polska ze swoim Tokiem Myslenia daleko daleko jeszcze w tyle jest.A Salony BMW w PL jeszcze dlugo dlugo beda dyktowac warunki kupujacym.

 

Prawa Konsumeta w PL chyba ich nie ma czy moze czlowiek nie ma zadnych Praw w PL.

lecz tak jest Polak to Kombinator i lubi kombinowac wiec nie ma sie co dziwic jak Polak Polaka robi w Konia.

 

Przed zakupem Nowego Pojazdu nalezy sie daleko i szeroko rozgladnac cza aby nie zostaniemy oszukani. Tak sie otarlo ze Placic trzeba lecz ten kto wystawia ceny wie najlepiej ile zarabia a przy tak marnej sprzedazy aut nowych w PL nie dziwota ze niskie rabyty sa , lub nie ma ich wcale, wiec zajcie dalej w swoim swiecie .

 

Jezeli czytajac poczules sie urazony to bardzo przepraszam.Moja wypowiedz jest Ogolnikowa i Nazwy Producetow zostaly wykorzystane czysto przypadkowo zarowno Artykul "Luksusowa Tandeta"zostal zaczerpniety z ogolno dostepnej witryny http.

 

Pomoc w zakupie Aut traktuje bardziej Jako Hobby jak cel zysku.

Grono klijetow jet jest bardzo male lecz juz od okolo 8 Lat sa ci sami i sa bardzo zadowoleni a pojazdy byly rozne wiekowo zarowno Nowe jaki uzywane, oczywiscie byli tez tacy co duzo Gadali :mad2: i konczylo sie na tym iz zostalem z samochodem czego przykladem jest 316 compakt w moim podpisie,dlatego nie stety nie wspolpracuje z Nieznajomymi ludzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dywaniki i kwiaty to niepotrzebne rzeczy mi dali zapalniczkę Zippo z logo BMW oraz kilka innych rzeczy ( czapeczka MPower etc) a rabat dostałem bardzo dobry. Nie mam zamiaru wspierac niemieckich dealerów wolę kupic w polsce a ty kolego nie jesteś na podwórku żebys kogokoliwek obrazał pisząc że nie ma jaj, już w tych niemczech pozbyłes się widzę kultury do zera i tak naprawdę nie wnisołeś nic do tego tematu bo sprawa była odnośnie salonu w polsce a nie jak to jest w niemczech.Jeśli masz zamiar się dowartościowywac obrazaniem innych to zmień forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dywaniki i kwiaty to niepotrzebne rzeczy mi dali zapalniczkę Zippo z logo BMW oraz kilka innych rzeczy ( czapeczka MPower etc) a rabat dostałem bardzo dobry. Nie mam zamiaru wspierac niemieckich dealerów wolę kupic w polsce a ty kolego nie jesteś na podwórku żebys kogokoliwek obrazał pisząc że nie ma jaj, już w tych niemczech pozbyłes się widzę kultury do zera i tak naprawdę nie wnisołeś nic do tego tematu bo sprawa była odnośnie salonu w polsce a nie jak to jest w niemczech.Jeśli masz zamiar się dowartościowywac obrazaniem innych to zmień forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo prosze, bez wycieczek osobistych.

 

Co do upustow w salonach: kiedys pracowalem jako 'dobiegajacy informatyk' u dealera Toyoty. Nie wiem jak jest w przypadku BMW, ale cena nowego Avensisa w wersji podstawowej dla dealera wynosila ok. 60 tys PLN, samochod byl wystawiany na sprzedaz za ok 85 tys PLN.

 

Niestety, Polska to poki co nie Niemcy, a juz na pewno nie USA, gdzie konkurencja jest tak duza i tak ciezko sprzedac cokolwiek, ze na dzien dobry dostaje sie upust w wysokosci ok 10%, a potem negocjuje sie dalej.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tego compacta to DROGOOO.

 

A co byś wolał nowego Civica? Nowego Aurisa? Nowe Megane?

Czy półroczne BMW 1 z przebiegiem 5, 6 lub 7 tyś km?

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.