Skocz do zawartości

Czujnik temperatury wewnętrznej


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Skoro E32 ma klimatyzacje automatyczną (choć nie każde)... gdzie znajdują się czujniki temperatury i czy jest jeden czy dwa? Czy można odczytać temperature np w OBC?

 

Dlaczego nie ma na wyświetlaczu bezpośrednio temp. wew. w VW jest? Bo wydaje mi się że jest... chyba że to nie temp wewnętrzna aktualna a zadana (czyli to co u nas na pokrętle)?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

 

ja nie jestesm pewny do konca ale mysle ze jestes w bledzie myslac ze masz w e-32 climatronic-a...tylko taka klimatyzacja sama dostusuje predkosc wiatrak do temp w samochodzie...np jak siadam do e-39 bo mam dwie to automatcznie sie wlacza wiatrak na duze obroty i po ochlodeniu wnerza sam spada z obtrtow.w e32 nie bylo chyba takiej techniki ze sama Ci regulowala nawiew do temp,trzeba recznie ja ustwaic jak Ci pasuje...a napis AUTO to decyduje ktorędy ma chlodzic(chodzi o nawiewy)

 

takie jest moje zdanie i jestesm prawie pewny ze tak jest ale moge sie mylic-to sa moje przepuszczenia :wink:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tj. mówi JACA, jest on w panelu sterowania.

a co do trybu auto to obawiam się Łukasz, że e32 ma klimatronik, no może nie taki jak dzisiejsze -bo to niemożliwe ale ma, w zależności od ustawionej temp. pilnuje jej jak potrafi tzn. miesza powietrze zimne/ciepłe - no chyba że zrobili to jedynie u mnie :mrgreen: , zresztą zapodałem na ten temat nowy wątek. NIe jest to wszystko tak czytelne i łatwe w opanowaniu jak w samochodzie gdzie wszystko się wyświetla ale powoli można do wszystkiego dojść.

obecnie Alfa 156 GTA SW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.