Skocz do zawartości

problem z E32 750i alpina b12 , słaba moc na niskich obrotac


KRZYCHO b12

Rekomendowane odpowiedzi

albo mi się wydaje albo przedni zderzak nie jest oryginalny Alpiny? :(

Wrzuć jakieś zdjęcia spod maski.....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z zewnatrz wyglada normalnie tzn + za shadowline..ale wydaje mi sie ze b12 rozni sie wygladem od normalnej e32..licznik boski..jeszcze cyknij fotke tego super diper silnika..

na pytanie ktore BMW mam kupic...odpowiedz jest tylko jedna...


E 38 - p o l e c a m


a jaki silnik... nie wiem..ale stan musi byc rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak jest o 750 była bita z przodu . musiałem go wymienić , ale nie przypominam sobie że by miała napis Alpiny . silniczek miał dekiel zamiast bmw to alpian niestety podczas kradzieży nie ocalał. Co do listew z napisem Alpina to występuje jedynie ale w e36 w e32 nie spotkałem się z takimi . Niewiem czy to jest regułom ale chyba nie , nie ma chromów lecz czarne listwy w około szyb a na zderzkach w kolorze zderzaka .tak było orginalnie . Auto było lakierowane i nie udało się dobrać identycznego koloru jak był na dzieńdobry . To był śliczna perełka mieniąca się w fiolet , został polakierowany prawie identycznym ale niestety efekt ten jest ale w dużo słabszym zakresie . :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem że będą takie posty. samochud mam dla swojej przyjemności a nie dla was aby wam udowadniać mam co mam i jest to dla mnie najważniejsze . a co wy na o tym myślicie to mnie nie interesuje , dla was może być to zwykłe 750 , Szukałem tu pomocy i widze że jej nie znajdę . Sam sobie też poradze . człowiek który wczoraj się zemną ganaił na trasie 740i pewnie też mu się wydawało że to zwykłąe 750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to że nie ma czy nawet nie było (przed lakierowaniem/dzwonem) zderzaka bądż naklejek Alpiny NIE oznacza że nie jest oryginałem .

Klient zamawiając Alpine miał mozliwość dowolnej kombinacji "pakietu" tj np mógł zamówić auto "mechanicznie" przerobione ale wizualnie nie różniące się od seryjnego modelu .

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ,zgodze sie z toba w 100%,ale jak czytam posty pana krzycha B12,to smiac mi sie chce troche ( bronboze ,nie chce tu kpic z kogos ,czy cos w tym stylu :cool2: ).

Ale zobacz sam, najpierw dziwny vin ,z ktorego wyskoczyla 730 :duh: teraz okazuje sie ,ze autko nie ma Alpinowskiego zderzaka :doh: bo ponoc zaliczylo dzwona,Alpinowskiej pokrywy silnika tez nie ma ,bo tak jakby nieocalala po kradzierzy :mad2: ( zastanawiam sie ,czy oznaczenia Alpina B12 5.0 na tylniej klapie moze ocalaly,czy tez zostaly skradzione :norty: )??? niewspomne o instalacji gazowej :duh: :jawdrop:

Ale nie ma co sie narzucac :cool2: Jezeli chlopak mowi ,ze ma Alpinke,to niech tak zostanie :cool2: Na tych paru zdjeciach co wkleil ,autko prezentuje sie super ( Licznik taki sam jak byl u mnie ) ,moze wlasnie dlatego,ze bylo lakierowane.

Napewno 416kucy nie ma ,i byla to zdeka przesada ( napewno 350)

Ja mam goraca prosbe do Krzycha B12,czy moglby zrobic pare fotek srodka i samego motoru wraz z tabliczka informacyjna??????? :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: ( absolutnie nie po to,zebym krytykowal :hand: ,poprostu chcialbym cos zobatrzyc i porownac.) Pozdrawiam.

P.S Zastanawiam sie,czy moja ex-Alpina pomyka gdzies po Polsce ( w 2002roku zamieniona na e38 4.4 w Bytomiu :cool2: ) :worried:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie vin jak najbardziej jest prawidłowy . popatrz na fotki sterowników niema pełnego vinu ale masz co to jest : nie komentuj więcej jeśli nie potrafisz udokumentować , na temat vin pisałem i nie będe siępowtarzał

http://img267.imageshack.us/img267/9815/dsc01877ln0.jpg%5Bimg%5Dhttp://img267.imageshack.us/img267/2710/dsc01878cs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu sie tak denerwujesz???? Przecierz napisalem, ze jesli masz alpine,to niech tak zostanie,OK :cool2: . napisalem rowniez,ze autko bardzo ladne,choc z tymi 416toma kucami to masakrycznie przesadziles,i daje sobie reke uciac,ze tyle nie ma .

pozatym duzo osob cie prosi o zdjecia samochodu,( tak dla nacieszenia oczu :cool2: ) ,a ty piszesz,ze nie masz czasu. Powiedz,jak to jest,ze na inne zdjecia masz czas ,a na te o ktore prosimy ,nie :doh: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem E32 B12 ma 350PS co jest i tak niezlym wynikiem i chetnie bym takie cos widzial u siebie pod maska. Widzialem B12 w akcji kolegi "alpina 181" i powiem wam ze to potwor. Wyprzedzane tico malo nie zostalo zdmuchniete do rowu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież te 350 KM nie trudno osiągnąć z naszych silniczków , mały chiptuning i już masz ok + 30KM i + 40 nM , no i przydałby się most z innym przełożeniem , w Alpinie wstawili 3,45 !

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k........wa Spdziłem prawie całą noc przy wymianie przewodw i d...a . Zamwione w boschu i po wymianie autko nie chciało na jedną stron . coś nie tak z czujnikiem na 6 cylindrze . po wstawieniu starego przewodu na szustce auto zaczelo chodzic normalnie ale nadal coś nie tak . czy ktoś wie czy czujniki mają byc idenyczne czy sie roznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież te 350 KM nie trudno osiągnąć z naszych silniczków , mały chiptuning i już masz ok + 30KM i + 40 nM , no i przydałby się most z innym przełożeniem , w Alpinie wstawili 3,45 !

 

zartujesz chyba, 30km to nie maly chiptuning, smiem watpic czy w ogole jest mozliwy

 

to jest przeciez 10% przyrostu, w autach bez turbo ciezko wykonalny

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zauważyłeś jak silnik m70 jest mało wysilony ! 300 KM z 5 litrów pojemności to naprawdę niewiele i zapewniam że 30 KM jest całkowicie realne !

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze jest malo wysilony nie ma nic do rzeczy, bo mowimy o czipie, czyli elektronice

 

czipowanie to modne pojecie, ale wywodzi sie z dieslow gdzie jest turbina i jest co przestawiac, i potem ludzie mysla ze w bezynach tez sobie wstawia czipa i od razu maja 10% przyrosu minimum lub wiecej, bzdura

 

czip w bezynach to jest 5-8% przyrostu max! praktycznie niezauwazalny

 

totalnie extremalne wypadki to jest 10% i nie ma szans na wiecej bez ingerencji w mechanike

 

prosze cie pokaz mi oferte czipowania w 750 e32 na ponad 30 koni :)

ja znalazlem najwiecej 22, i 28 konie wiecej

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.