Skocz do zawartości

Gongi komputera.


falcone

Rekomendowane odpowiedzi

To czy gong powinien byc w aucie nie zalezy od tego czy masz check-control, czy nie. Maly komputer tez to ma.

gong wystepuje:

-podczas proby ruszania z niedomknietymi dzwiami lub klapa bagaznika,

-przy probie ruszenia z zaciagnietym recznym (lub zaciagnieciu podczas jazdy)

-kiedy przepali sie zarowka

-kiedy temperatura spada i osiagnie +3 stopnie

- kiedy mamy wylaczona kontrole trakcji, a kola straca przyczepnosc

 

kiedy zostawiamy auto z zapalonymi swiatlami nie wystepuje gong, tylko bzyczenie, jak juz bylo wyzej.

Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajan, dzięki za podpowiedź, właśnie wracam z garażu i gong u mnie jest, jest też podłączony, ale niestety nie działa, jak zresztą kilka innych rzeczy o których pisałem w poprzednich postach - ciekawe skąd i przez co są przekazywane sygnały na gong. Myślę, że to wszystko jest jakoś połączone: brak cykania kierunków, brak sygnalizacji kierunków na desce, brak kontrolki od świateł drogowych, brak świateł cofania...

był E34 525i, E39 528i

jest E60 530d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test gongów - chyba ma numer 13, ale nie wiem czy u mnie się wykona, bo jakoś nie mogę odblokować menu w teście 19. Dzisiaj spróbuję.

Sprawdz czy w tescie 1 masz ten sam VIN co w DR, jezeli nie to do odblokowania uzyj tego co masz w zegarach!

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie potrafię uruchomić testu1, ponieważ po przytrzymaniu guzika, wychodzi z testów. Nie mam niestety check control, więc mam tylko jeden przycisk - chyba, że ktoś potrafi uruchamiać testy za pomocą guzika od przebiegu dziennego, ponieważ ja mam tylko taki. Potrafię uruchomić tylko test 2 - test zegarów i to też na czuja :(

był E34 525i, E39 528i

jest E60 530d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dokładnie takie same problemy jak falkone, w testach wszystko działa (Sprawdz czy w tescie 1 masz ten sam VIN co w DR ) mam ten sam vin, może ktoś zasugeruje gdzie szukać przyczyny braku kierunków na wyświetlaczu i świateł cofania, gongu i komunikatu o spalonych żarówkach pozdrawiam all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamil - to moze moja jest wyjatkiem... ale ogolnie kiedy wylaczymy kontrole trakcji to zaraz po zerwaniu przyczpenosci (czyli w tym momencie kiedy system powinien zadzialac, gdyby byl zalaczony) slychac gong.
Facet z próchnicą grał w kości i... wypadły mu cztery szóstki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.