Skocz do zawartości

Formuła 1 w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Powiem tak - jechał wolno, ale i tak szybko znikał :mrgreen:

tym mostem to ja szybciej lecę :mrgreen: (żarcior)

 

Ale nie to było niesamowite...

Niesamowity był ryk i huk silnika... nie wyobrażam sobie jak fajnie musi być, jak jest ich kilkanaście :8)

Nawet mój 17-miesięczny Antek jarał się przez 2 sekundy, a potem robił gest, który wiem, że znaczy "no i nie ma" :mrgreen: (nie umie jeszcze powiedzieć "ale zajebiście - szkoda, że już musiał lecieć" :mrgreen: )

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Formuła 1 w Warszawie.

20.07.2007

 

BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park, czyli miasteczko Formuły 1, nareszcie przyjedzie do Polski! Od 17 do 19 sierpnia na warszawskim lotnisku Bemowo, będzie można zobaczyć bolidy F1 oraz spotkać członków BMW Sauber F1 Team, w tym Roberta Kubicę.

Po ogromnym sukcesie, jakim ten nowoczesny park rozrywki cieszył się podczas światowego turnee, fani Formuły1 będą mieli okazję powitać go również w Warszawie. „Formuła 1 na wyciągnięcie ręki” – tak brzmi motto tego wielkiego przedsięwzięcia. Tylko tutaj publiczność będzie mogła zobaczyć kierowców, samochody, elementy techniczne bolidów jeżdżących w zespole BMW Sauber F1 oraz 14 fascynująco zrekonstruowanych garaży pit lane’u. Będzie można spróbować swoich sił w zmienianiu opon w bolidzie, dotknąć poszczególnych komponentów pojazdu, zobaczyć, jak przebiega proces tankowania, a także odwiedzić boks zespołu BMW Sauber F1. W strefie „F1 Insider” przy 18 stanowiskach firmy Intel wyposażonych w specjalne laptopy i ekrany dotykowe, goście będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Formuły 1 i wypróbować bolid w wirtualnym tunelu aerodynamicznym. Elementem centralnym parku będzie 90-metrowy tor wyścigowy z dwiema pętlami zwrotnymi. To właśnie tam fani będą mogli oglądać z bliska spektakularne przejazdy bolidów zespołu BMW Sauber F1 i Formuły BMW.

Specjalnym gościem BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park będzie Robert Kubica, spodziewani są również pozostali kierowcy zespołu jak również zawodnicy innych dziedzin motorsportu jeżdżący w barwach BMW.

 

W związku z wysokim poziomem hałasu wszystkie osoby odwiedzające park otrzymają przy wejściu zatyczki do uszu, a dzieci zostaną wyposażone w specjalne słuchawki ochronne. Każdy z gości dostanie również pamiątkową smycz z kartą wstępu do Pit Lane Parku. Wstęp wolny.

szkoda, że akurat tym razem nie będzie mnie tutaj... :cry:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Powiem tak - jechał wolno, ale i tak szybko znikał :mrgreen:

tym mostem to ja szybciej lecę :mrgreen: (żarcior)

 

Ale nie to było niesamowite...

Niesamowity był ryk i huk silnika... nie wyobrażam sobie jak fajnie musi być, jak jest ich kilkanaście :8)

Nawet mój 17-miesięczny Antek jarał się przez 2 sekundy, a potem robił gest, który wiem, że znaczy "no i nie ma" :mrgreen: (nie umie jeszcze powiedzieć "ale [bAD]ście - szkoda, że już musiał lecieć" :mrgreen: )

 

Widziałem na żywo F1 w Budapeszcie. Masz rację, gdy jest ich kilkanaście dreszcz przechodzi po ciele. Odnosi się wrażenie, że za kierownicą siedzi robot, a nie człowiek. Hałas, prędkość i trzymanie się zakrętów jest poprostu szokujące. Niestety fascynacja trwa 3-4 okrążenia, potem wyścig staje się nudny. Bilet kosztował 110 EUR i za tę cenę otrzemałem możliwość znalezienia miejsca na trawie oddzielonego od toru dwoma siatkami bez dostępu do telebimu. Jeśli do tego dodamy podróż (1500 km) postoje w korkach (4 h) to na pytanie czy pojadę jeszcze raz odpowiedziałbym - nie. Ale raz warto i wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram sie do rodzinki pod warszawę, po to by w sobotę wyruszyc na bemowo na pit lane park. Może ktoś z was wie albo znalazł (bo ja nigdzie nie mogę) o której R. Kubica wyjedzie F-07 z boksu na ten któtki tor, bo przecież jest to najważniejszy moment całej tej imprezy, a nie chcałbym tego ominąć.
E39 TOURING - i nic mi więcej nie potrzeba (narazie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.