Skocz do zawartości

podgrzewane dysze spryskiwaczy i lusterka??


SHAGGER

Rekomendowane odpowiedzi

po nr VIN mozna rozkodowac opcje fabryczne

opcja 314 to wlasnie HEATED WINDSCREEN WASHER NOZZLES

niestety w ten sposob (w/g VIN) nie odkryjesz podgrzewanych wkladow lusterek

rozmontuj i zobacz, albo poczekaj do poznej jesieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prostszy sposob to od czekania na jesien :)

po prostu chuchanac na lusterko przy wlaczonym zaplonie i jak para zejdzie szybciutko to masz podgrzewane - a co do spryskiwaczy to razem z przewodem z plynem w maske wchodza kebelki od podgrzewania dyszy.

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prostszy sposob to od czekania na jesien :)

po prostu chuchanac na lusterko przy wlaczonym zaplonie i jak para zejdzie szybciutko to masz podgrzewane

 

niekoniecznie - w/g niektorych podgrzewanie dziala tylko przy temp zewnetrznej ponizej pewnej wartosci

- ale niech sie ktos jeszcze wypowie, bo pewien tego nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prad na mate grzewcza jest podawany na stale przy wlaczeniu zaplonu, ale chodzili mi o to, ze gdy jest cieplo (bardzo cieplo) to wklady grzeja slabiej ( zmienna rezystancja) i roznica pomiedzy znikaniem "chuchania" w temp ok 25stC jest niezauwazalna przy wlaczonym i nie wlaczonym zaplonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak otworzysz maske i po lewej stronie przy zawiasie maski sa kabelki to znaczy ze sa grzane spryski (uwaga moga tez isc kable to swiatelka)

 

co do lusterek - wlacz zaplon i przyloz reke do lusterka - jak bedzie cieple to grzeja :) przy tych temperaturach na zewnatrz trudno jednak to sprawdzic

[email protected]

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślalem, ze jesli sa te paski na lusterkach to sa one podgrzewane. To w takim razie do czego sluza paski (takie same jak na tylnej szybie) na lusterkach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślalem, ze jesli sa te paski na lusterkach to sa one podgrzewane. To w takim razie do czego sluza paski (takie same jak na tylnej szybie) na lusterkach??

Pierwszy raz słyszę o paskach na lusterkach takich samych jak te na tylnej szybie :shock: , no ale może poprostu sie nie znam :oops:

zawsze myslałem ze wkład lusterek jest podgrzewany od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te paski na lusterkach jakies 5 cm od skrajnych boków samego wkladu. Z wygldu sa praktycznie identyczne jak te na tylnej szybie i dlatego myslalem ze to one so od podgrzewania lusterek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślalem, ze jesli sa te paski na lusterkach to sa one podgrzewane. To w takim razie do czego sluza paski (takie same jak na tylnej szybie) na lusterkach??

 

te paski sa po to zeby zminimalizowac tzw martwa strefe

przyjzyj sie - od paska jest inna krzywizna lustra

[email protected]

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.