Skocz do zawartości

Kupno BMW - co o niej myslicie?


Z0RKI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście nie bardzo mi się podoba, ale to moje zdanie. I ja osobiście nie kupował bym samochodu z gazem, chyba że z sekwencją i książką serwisową od niej.
"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby cena niska, ale wydaje mi sie, że auto po przejsciach. Popatrzcie na tylne lampy. Ta nie dymiona była chyba wymieniona i przy niej jest troche duza szczelina przy klapie. Z przodu to raczej nie zderzak m-pakietowy tylko doklejona dokładka, bo jest polakierowana razem z tą listwą dolną, a na środku pekniecie. Gdyby to była oddzielna listwa to by nie pekło jedno i drugie. Wydaje mi sie też że mogła być z przodu stuknieta, bo kto przy zdrowych zmysłach wywala kierownice z poduszka i wstawia jakies drewniane g... ? Może przesadzam z tym wszystkim, ale trzeba by było zwrócić na to uwage bo na zdjeciach niezbyt duzo widac. Jaka cena, takie auto :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie bardzo mi się podoba, ale to moje zdanie. I ja osobiście nie kupował bym samochodu z gazem, chyba że z sekwencją i książką serwisową od niej.

 

Nie zapominajmy, że auto ma 15 lat, więc ciężko wymagać ksążek serwisowych i bóg wie czego. Co do gazu, to wiadomo, że lepsza byłaby sekwencja. Jeśli to II gen. to loteria zależąca od gazowników, może smigać dobrze, mogą być spore (drogie) problemy.

Co do autka - ma niby m-pakiet, ale dokładany, bo tylko przedni zderzak i progi. Tylny zderzak jest juz normalny, dodatkowo jedna lampa z tyłu ma czarny kierunek jedna pomarańczowy, więc pooglądałbym dokładnie.

Co do przebiegu to się nie wypowiadam. 180 kkm dla 15 letniego auta to mało, więc po co było montować gaz?? Ustalenie przebiegu to nie łatwa sprawa chociażby dlatego, że jest nieoryginalna kierownica i biegowniczka.

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jesli kolega lubi sedany!! Jak gaz to tylko sekwecja, z II generacja beda problemy - wystrzaly itp, osiagi nie te same co na sekwencji itd.. Ja bym nie kupowal, cos za tanie to auto jak na wyposazenie (mam na mysli ogolny w miare dobry wyglad zew i gaz).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie bardzo mi się podoba, ale to moje zdanie. I ja osobiście nie kupował bym samochodu z gazem, chyba że z sekwencją i książką serwisową od niej.

zagazowane 320 i tak objedzie 1,6 bez instalacji - jak wszystko jest OK, to czemu nie - dla niektórych instalacja gazowa jest plusem, bo inaczej musieli by ją sami zakładać, a za 9 tys nie kupisz dobrego auta z sekwencją na 6 garów

 

 

BTW .... a kierownica, to straszny kibel :lol:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PioterW jak piejesz do mnie to weź pod uwage że owszem mam 1,6 ale z insatacją wtrysku....LPG :wink:

 

Ja nie wątpię że zakup auta z gazem dla niektórych jest wyjściem, ale ja podałem swoje podejście do sprawy.

 

Fakt że 6 garów z LPG sekwencją jest droższe, ale zakup tańszego z II gen. może być oszczędnością na krótką metę.

 

Pozdro

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od gazu 2 generacji :duh: Ja kupilem swoja juz z gazem gosciu na gazie jezdzil rok ja jezdze prawie 1,5 roku i nic przy gazie nie robilem :mrgreen: chodzi bez zazutu.A na gazie nastukane jest 40tys.Ani razu mi nie strzelil.Pozdro :8)
Niech MOC bedzie z Toba!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do instalacji mam tylko tyle, że stwarza zagrożenie "wybuchu", osłabia autko, i pali więcej (niż sekwencja).

 

Jak miałeś szczęście i monter Twojej instalacji nie odwalał fuszerki to się ciesz, ale uwierz mi że wrażenia są pozytywnie inne na sekwencji.

 

Pozdro

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pibulas, nic nie piję, po prostu śmieszą mnie trochę takie oceny na odległosć... ale rozumiem, że na instalacjach II gen znasz się jak mało kto i możesz doradzać w ich sprawach

 

auto jest jak widać i cena też - jakby ktos za nią chciał kilkanaście tysi, to bym się z Tobą zgodził, ale za tę cenę nie możesz oczekiwać, że ktoś się będzie bawił w św. mikołaja ... a jak instalacja nie pasi, to można ją wyjąć lub unowocześnić :idea:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz, moje doświadczenie z instalacjami II gen. jest małe i głównie teoretyczne, daltego boje sie ich jak ognia i dlatego nie kupiłbym auta z nią, ale to jest tylko moje podejście do tematu.

 

Co do tego że jak na tą cene auto wygląda wporządku to się zgodzę, ale i tak sobie bym go nie kupił

 

Pozdro

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.