Skocz do zawartości

otwieranie samochodu


karburator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W moim E32 w obu przednich drzwiach nie ma zamków w klamkach(takich do otwierania kluczem) . Samochód otwiera się i zamyka z bagażnika, lub z pilota. Jak dostać się do środka, gdy siądzie akumulator? Jakieś awaryjne otwieranie powinno chyba być? Może ktoś, coś wie na ten temat? Na razie wyprowadziłem z akumulatora do bagażnika dwa kable, żeby można było zasiić układ, lub podładować akumulator, ale to prowizorka....

pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, tylko w zasadzie zasilenie z zewnątrz do układu pozostaje, lub drut i otwierasz klape pokrywy silnika lub śrubokręt i jak nie ma w drzwiach bebenków to otworzysz raczej bez problemu chyba ze zaslepki są, aha moja rada załóż bębenki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma dziur po bębnkach ani zaślepek!

W przednich drzwiach klamki sa takie jak z tyłu, albo wręcz sa to klamki od tylnych drzwi.

 

 

sa awaryjne otwierania poszukaj na forum a ajesli zamkniesz drzwi a nie bedzie w srodku aku ,, to bedzie otwarty bagaznik i wtedy prad przez lample poszukaj na forum dokladnie , bylo przewijane milion razy :)

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamki pewnie są normalne, przednie ale osłony masz założone z tylnych klamek, sprawdz to, załóż maskownice z otworami na bębenek, kup bębenki z dopasuj do swojego klucza, potem już masz normalne zamki

 

mozesz rozszerzyc o co chodzi z tym kup bebenki i dopasuj do swojego klucza... ja mam problem iż nie wiem ale wlkadajac klucz nie przekreca się w żadną strone... stoi tylko.. ipodejrzewam że poprostu ktoś zmeinił cała klamke... gdy coś się stanie z centralnym to też leze... mozna dopasować bebenek do klucza???

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dopasowac bebenek do klucza, plusem takich klamek bez zamka lub z zaslepkami jest to ze jakis "amator" nieotworzy fury łamakiem,da sie otworzyc jak padnie aku ale na forum ponoc niemozna sie dzielic takimi inf...

 

 

:twisted2: złosliwiec... no lepiej nei na forum... wiesz jak padnie aku to maly problem... gorzej jak sie popsuje centralny...wtedy moze byc problem...mozesz na pw... powiedziec cos o tym bebenku i kluczu i do kogo sie udac ... bo wczesnei jczy pozniej musze cos z tym zrobic... rozbierales to kiedys... :>?? duzo roboty zebe zdjac klamke... bo mzoe wystarczy cos nasmarowac... jak auto tyle lat otiwerane z pilota to moze dlatego nie smiga z klucza

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bez aku można otworzyć tak:

 

Ciągniesz za klamkę, jednocześnie przekręcając kluczyk. Przy tej operacji kluczyk idzie dalej niż zwykle i podnosi się rygielek... Cała filozofia...

 

Sposób na pewno działa - sam go wypróbowałem

http://a.imageshack.us/img541/7055/repsolp186x50.jpg


Pełna oferta olejów REPSOL dla motoryzacji

tel.: 888 233 740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bez aku można otworzyć tak:

 

Ciągniesz za klamkę, jednocześnie przekręcając kluczyk. Przy tej operacji kluczyk idzie dalej niż zwykle i podnosi się rygielek... Cała filozofia...

 

Sposób na pewno działa - sam go wypróbowałem

 

działa... i znam taki sposob..ale u mnie nie dziala... bo albo cos jest z wkaldka albo zupelnie inna wkladka

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś kombinował z akumulatorem podłączanym pod lampkę w bagażniku, ale tylko popaliłem bezpieczniki :?

 

A sposób o którym pisałem znalazłem na tym forum :D

 

Powodzenia

http://a.imageshack.us/img541/7055/repsolp186x50.jpg


Pełna oferta olejów REPSOL dla motoryzacji

tel.: 888 233 740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
andrzejo, sposob ktory przedstawiles dziala jesli masz podwojne ryglowanie drzwi i zamki w drzwiach. jak widzisz zalozyciel topicu ma tylko zamek w bagazniku z tylu. wiec jesli padnie aku , to otworzy tylko bagaznik i nic wiecej. jesli nie ma gniazdka zapalniczki (do akcesoriow) gdzies w bagazniku jak np touring to pozostaje tylko podlaczanie sie pod lampke, tylko trzeba uwazac zeby sie nie pomylic i nie zamienic + z -. najlepie 1 drugiego aku podpiac pod bude, a + dopiero do lampki. jak zaswieci sie lampka w bagazniku to przekrecic kluczyk w klapie, powinny sie otworzyc drzwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.