Skocz do zawartości

[E39]piękne beemki


powerofbmw

Rekomendowane odpowiedzi

A co swojej nie masz . E39 jest bardzo ładna a jeżeli chcesz poglądać to zaraz ci podrzuce linka.

 

http://www.bmw-galerie.de/bmwportal/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=index&do=showgall&gid=31

 

tu są wszystkie bmw świata nawet te rasowane tunningowane jakie ty tylko chcesz.

 

Mam takie dziwne odczucie że ty nie masz wcale BMWu :roll: ale to tylko odczucia . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666 - czy jestes satanista????????? i jednoczesnie maniakiem bmw ???? :lol:

 

jestem felek , a co do poczty to mam taką by jak ktoś chciałby mi przeslać jakieś zdjęcia i w ramach złoi coś jeszcze dodać.(wiruska) :wink:

Dawaj zdjąćka , a jak chcesz zobaczyć moją to puknij na www moje "(długo sie otwiera więc sie nie wkurzaj. :mad2:

 

a powiedz czemu chcesz sprzedać 528 toż jak na warunki miastowe i wyścigowe to całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod byl rozbity(byl jak auto postawilo sie na luzie i do rowu pojechalo...:D) wtedy wyminilem swiatla na "angel eyes". po za tym duzo zmian tylny zderzak od m5 (znaczy sie pakiet sport - otwor na rure tylko z lewej), koncowka wydechu zmieniona, przedni zderzak od ZENDER-a, felgi 17" OZ Ceres, we wnatrz listwy drewniane zamienione na srebrne, srebrne "pierscienie" na zegarach ... co jeszcze??????? :roll: hmmm. zadnych modyfikacji silnika tylko filtr tzw. "mokry" a tak to osiagi swietne jak dla mnie... wiec tyle ...dzieki za dobra ocene mojej fury... twoja tez niczemu sobie ale lampy z przodu musisz zmienic... :D
BMW - the best of all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod byl rozbity(byl jak auto postawilo sie na luzie i do rowu pojechalo...:D) wtedy wyminilem swiatla na "angel eyes".

 

No już ci wieże , chodziło mi o światła ringi. Były montowane w modelach 2000-2001 więc gdzie w 96r.A co do świateł to ile dałeś za nie , ja mam okazje za 1900 zł xenonki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem ale nie wiem czy są dobre , mogą być :roll: przepalone ale jak będe kupował to sprawdze i zobacze czy to działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix okazje miales po byku :lol: :lol: :lol: Ja kupilem do swojej poltoraroczne za 1450 zeta :lol: :lol: Poszukaj i to dobrze a zaoszczedzisz jeszcze 5 stow

 

 

poltora roczne, a po jakim przebiegu ? szybki sie niszcza bardzo, lepiej kupic nowe

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E38 mozna sobie samą szybke wymienić, np na nówkę ..., ale niestety E39 nie ma tego udogodnienia (chociaż Polak potrfi ...)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix okazje miales po byku :lol: :lol: :lol: Ja kupilem do swojej poltoraroczne za 1450 zeta :lol: :lol: Poszukaj i to dobrze a zaoszczedzisz jeszcze 5 stow

 

 

poltora roczne, a po jakim przebiegu ? szybki sie niszcza bardzo, lepiej kupic nowe

Cieżko oszacowac przebieg samochodu po wygladzie samych lamp -przynajmniej mnie :lol: .Nie wiem jaki maja ale stan wizulany i techniczny maja naprawde rewelacyjny-zadnych peknieć,odpryskow itp.Co do tych szybek to sie do konca z toba nie zgodze.Moj samochod ma przechulane 130 tauzenow i szybki (ze starych lamp)wygladaja nadal prawie jak nowe.

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.