Skocz do zawartości

Moze ktos widzial i zna to auto??


Rekomendowane odpowiedzi

mało zadbane auto , brak radia , jakies druty wystające z kokpitu ,do tego brak halogenów w zderzaku i jakis taki dziwny brak plastiku przy przedniej rejestracji , lampy malowane sprayexem na czarno , tandetny spojler na klapie - ogólnie SYF. szukaj czegos orginalnego a wynalazki zostaw wiejskim tunerom :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto naprwde zapyziałe... Mogł faktycznie je wyczyscic do zdjec. zapomnij o tym przebiegu. Kierownica łysa, ze na zdjeciu widac. Pozatym mogł ten diesel byc katowany bo kto do normalnej jazdy klekotem zaklada rozporke :? . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi ta rozpórka,unikam oceniania aut na podstawie zdjęć ale to jest niezbyt bardzo.Ktos je dobrze katował bo poco wzmacniac przód ale cena adekwatna do stanu.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto naprwde zapyziałe... Mogł faktycznie je wyczyscic do zdjec. zapomnij o tym przebiegu. Kierownica łysa, ze na zdjeciu widac. Pozatym mogł ten diesel byc katowany bo kto do normalnej jazdy klekotem zaklada rozporke :? . Pozdrawiam

Ta kierownica jest obszywana skóra i uwierz że skóra tak wyglada juz po 20-30tysiacach uzytkowania,dla mnie to żaden argument.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizowal. Kierownica skorzana (orginalna skora samochodowa ktora obszywaja w fabryce) przy 120-140 tys km jest jak nowka. Przy przebiegu 180 tys nie powino byc wzerow i odbarwien ktory widac na jednym ze zdjeciow u dolu fajery. Cena jest bardzo zachecajaca bo taki samochodzik powinien kosztowac ponad 15tys (zarejestrowany) przy przebiegu wedlug notowan okolo 260tys. Nalezy wziasc pod uwage bogate wyposazenia wiec cena powina byc wieksza. Tak wiec samochod pewnie jest w nienajleszpym stanie bo przecierz nie oszukujmy sie, handlaz wie ile on jest warty i dlatego tak tanio sprzedaje. Jezeli szukasz igly to sobie daruj, a jezeli chcesz kupic samochod ktory nie jest w dobrym stanie a potem zrobic go po swojemy to mozesz o nim pomyslec bo cena jest zachecajaca. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace się w temacie rozpórka=katowanie samochodu :duh:

 

Jedno z drugim nie ma nic do rzeczy!

 

Katowanie samochodu to rozumiem m.in. tępe kręcenie "bąków", palenie gumy itd.

 

Ja u siebie mam 1.6 jeżdze energicznie ale nie zarzynam samochodu a mimo to rozpórkę chce sobie sprawić...po co żeby poprawić właściwości jezdne w zakrętach :idea:

 

Pozdro

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierownicy, to ja np. u siebie wymieniałem kierownicę z 4-o na 3-ramienną

tamta była w idealnym stanie, a obecna jest powycierana i i tak ją wolę ... i o czym to świadczy :norty: ... w każdym bądź razie nie o przebiegu :cool2:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne sa przypadki, ale zuzyta kierownica powina byc dla nas sygnalem ostrzegawczym. Trzeba poprostu bacznym okiem spojzec na tapicerke, galke, pedaly i inne.. W tym wypadku widac ze kiera jest z tego modelu. Poco wic mial by zmieniac na ta sama?? Zreszta gdzie diesiel w BMW 11 letni ma miec 180 tys?? Szczegolnie sprowadzony. Na zachodzie (napewno w Niemczech) placi sie wyzszy podatek za diesla wiec zeby sie oplacalo to musi jedzic sporo. Tak jak wczesniej wspominalem typowy przebieg dla tego modelu i roku z tym silnikiem to ponad 260tys km (notowanie info-ekspert). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mieli ostatnio E36 2,5 tds z Francji.Rok 94.Nie krecony licznik 340 tys km.Ale wygladala 1000x lepiej niz ta niby po 180 tys.

 

Bo ona 180 to miała w 2000 roku :wink: .

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) Dokładnie.Swoja droga wole auto wygonione za granica po dobrych drogach i w miare udokumentowanym przebiegiem 350 tys niz auto bez ksiazki z przebiegiem 180 tys.Ale niestety zuwazyłem to,ze ludzie wola miec mały przebieg na skreconym liczniku i w niego wierza :duh: Dlatego moze inny mój kolega wyrzuca ksiazki serwisowe aut powyzej 200 tys i kreci liczniki :mad2: zeby lepiej to wygladało.

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poprostu ludzie podswiadomie chca byc oszukiwani choc zarzekaja sie ze tak nie jest. To jest paranoja wlasnie ze jak samochod ma ponad 200tys z ksiazka orginalne to sie kreci licznik i wyrzuca ksiazke bo ludzie mysla ze to juz wogole ogromny przebieg i auto zjechane... Co tu mowic jak 3 letnie serwisowane samochody maja 120 tys i 15 letnie tez... Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.