Skocz do zawartości

Dylemat: które lampy na tył? ANKIETA


<t>Czarne czy białe?</t>  

28 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła pora na wymianę lamp tył na "po lifcie". I mam dylemat które wybrać - czarny kierunek czy biały. Oczywiście obydwa rozwiązania to oryginały Helli, ale każdy z nich dla mnie mógłby być ;) Na korzyść czarnych przemawia cena oraz to, że są pod kolor nadwozia. W tej chwili mam wersję sprzed liftu z białym kierunkiem. Pomóżcie, co byście wybrali? :lol: :lol:

 

Tutaj propozycje z photoshopa ;)

%5B567%3A480%5Dhttp%3A//stangret.com/pliki/lampy.jpg

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zdecydowanie czarne.

Ja w swojej E91 też zmieniłem na światła (patrz zdjęcia w galerii) przyciemniane, dostępne jako wyposażenie dodatkowe BMW. I teraz wygląda super. Wcześniej te jasno czerwonelampy mnie drażniły.

Ale dobrze zakładasz gotowe przyciemniane światła, bo jak widzę wieśnackie malowanie lamp to mi ręce opadają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mam czarne tzw. SMOKED . Na czarnej wyglądaja super .. bez zastanawiania sie bierz czarne :!:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img519.imageshack.us/img519/123/smokedzy9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mam czarne tzw. SMOKED . Na czarnej wyglądaja super .. bez zastanawiania sie bierz czarne :!:

 

No więc będą czarne, tylko nie udało mi się dowiedzieć czy będą z przetwornicami czy bez. W sumie wziąłem wersję "po lifcie" do samochodów sprzed liftu, ledy są i mam nadzieję, że nie będę musiał nic nawiercać.

 

Ktoś ma informacje czy HELLA 2VP 008 272-821 są z przetwornicami czy bez? Dziś w niedzielę nie udało mi się niczego konkretnego dowiedzieć, jedynie na stronie producenta:

"...artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z urządzeniem załączającym, Kolor: czerwony, czarny, Rodzaj lampy: P21W, PY21W, W16W, Funkcja lampy: z tylnym swiatłem przeciwmgłowym, ze swiatłem cofania, Projekt lampy: LED, jednostka ilosci: Komplet, Nap. znam.: 12 Zakres pomiarowy"

 

Zastanawia mnie to "urządzenie załączające", co to?

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.