Skocz do zawartości

Rdza:(


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie mam mocno pordzewialy dol blotnika w miejscu ktory zaznaczylem na zdjeciu i tu moje pytanie czy jedyna mozliwosc naprawy tego to wymiana calego blotnika?? czy np zabezpieczyc to przed dalszym rdzewieniem i zalorzyc progi ala M3 ktore zakrywaja oryginalny prog na calej dlugosci i prysnac pod kolor auta? jak myslicie?

 

http://img177.imageshack.us/img177/1269/1902794162da9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nie zrobiłeś małego zbliżenia :wink: bo trochę mało widać.

Myśle że powinieneś podjechać do jakiegoś blacharza i on oceni co z tym dalej robić. Mój brat też w tym miejscu ma ognska korozji (niewielkie) i powiedzieli mu że bez problemu zrobią tak że będzie miodzio :D

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez tam rdza łapała i łapie ale po 2 stronie. Dałem do lakiernika na wyczyszczenie i polakierowane blacha nie przegniła ale odłuszczło lakier. Teraz jest ok ale 2 strona widze tez cos podobnie wygladac zaczyna. Za taką robote lakiernik skasował 200 zł malował cały panel kolor ideał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego jak to mocno przegnilo - jesli tylko powierzchownie w co powiem szczerze watpie to mala robota dla lakiernika albo siebie samego - wyczyscic, pomalowac podkladem pozniej baranem i kolorem w jakim jest reszta. Jesli przegnilo to juz na wylot - sprawdz - wez srubokret i lekko wciskaj przekonasz sie czy jest miekkie i czy srubokret zaczyna wchodzic w to - to juz musisz wymienic calosc. Warto tez zdjac blotnik i zobzczyc jak wyglada prog pod spodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no niestety przegnilo na wylot:( rozumiem ze musze wymienic caly blotnik tak?? w takim razie malowac trzeba by bylo blotnik do tego chce jeszcze pomalowac dol pod kolor nadwozia mam jeszce drobna rdzawke na dzwiach kierowcy w rogu i bombla na tylnej klapie przu listwie tam gdzie jest zamek ie mniej wiecej lakiernik powininen za ta wziac??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci przegnilo na wylot, to albo caly blotnik, albo blacharz odetnie to ... i wspawa nowe, z grubszej blachy uksztaltowane jak orginal.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.