Skocz do zawartości

Znów CB radio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Plaanuje zalozenie cb,ale nie chce psuc wnetrza pojazdu znalazlem cos takiego:

http://www.allegro.pl/item188687684_cb_radio_cobra_75_wx_st_rewelacja_absolutny_hit.html

 

pasują mi rozmiary tego urzadzenie,ale uzywal ktos juz czegos takiego?rozmawialem z radiowcami i sa za standardowymi urzadzeniami.

Prosze o Wasze opinie

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kiszka ... jakosc tego jest marna ...

 

 

lepiej zainwestuj w jakies male cb i zamontuj go w schowku ( przed siedzeniem pasazera - nic nie bedzie widac , tylko bedziesz sobie gruszke wyciagal - moze sie przydac gryszka ze zmniana kanalow ) - ja tak robie u siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kowal ( kolega z krakowa ) to ogladal bo chcial to kupic z uwagi na to ze zajmuje malo miejsca ( ja tez sie nad tym zastanawialem ) - okazalo sie ze kabel idacy do gruszki jest bardzo sztywny , wykonanie pozostawia wiele do zyczenia...

 

gwozdziem do trumny jest opinia uzytkownikow forum cb - pisza ze lepiej kupic jakis starszy model cb - da to o niebo lepsze efekty ... i ja tak zrobilem - radyjko bede mial po weekendzie , antenke musze jeszcze kupic - zastanawiam sie nad - wilsonem , as-100 . ml-145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mowicie ze to badziew to ja rezygnuje,kupie jakiegos presidenta,tylko szkoda bo fajny pomysl takie radio w gruszce,,,ale przede wszystkim jakosc i marka :8)

ps.a jak z chlodzeniem takiego radyjka w schowku??

...kwintesencja piękna i harmonia ksztaltów E36..:)

http://tygra85.w.interia.pl/szablon_obrazki/okopt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem kiedys o ta cobre 75 w sklepie cb, chociaz byla drozsza o pare stowek pani powiedziala mi, ze lepiej jak wezme normalne radio, bo to nie sprawuje sie za dobrze.

i tak nie chcialem go brac ale zapytalem z ciekawosci. w swojej E34 mam TTI 770 - sprawuje sie extra :)

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio założyłem bratu do NEXI swojego starego jeszcze z czasów jak w domu leżał i się gadało: ALAN/MIDLAND 28, do tej pory te radio trzyma się w cenie i jest całkiem całkiem. Miałem do niego założone skrót mocy,ma tzw piątki, dziury, FM , od razu sam mierzy SWR, Do BMW już bym te radio dawno założył, tylko,że nie ma gdzie go upchnąć, a w NEXI pasuje idealnie pod radiem-normalnie fabryczny montaż tak to wygląda,ale jak bede jechał gdzie w dalszą trasę to sobie będe brał je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CB Midlanda Alan 100 Plus i do tego antena hustlera?

Jak to się sprawuje??

Alan - szumofon. Hustler dosc dobra ale podatna na wiloc - najlepiej od razu zapezpieczyc jakims silikonem.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak się spytam, co kupi żeby było kozakiem, jaką antenę i jakie radio??

 

co to znaczy "kozakiem"?? bo nie kumam :) znaczy co - chcesz zbierac ze 40km czy jak?? i nadawac tez na tyle?? to zapomnij. na normalnym radiu 4W nie da rady, mozna sie bawic w dopalki itp ale po co??

do normalnej jazdy, zeby dowiedziec sie co jest przed nami na te 5-15km (zalezy od warunkow, anteny itp) wystarczy w zupelnosci normalne radio i normalna antena. czyli poczciwe Unidenki 510/520, tti 770/880, "najtansze" presidenty (ale to juz moim zdaniem zbytnia rozrzutnosc :) wystarczy jak radio z "bajerów" ma rfgain, micgain i filtr anl. reszta bajerow, jakichs magicznych guziczkow jest zbedna.

antena - najlepsza jest taka przykrecana do blachy samochodu, wtedy ma najlepsza mase, czyli chodzi to wtedy najlepiej. oczywiscie nikt z nas nie lubi dziurawic naszych furek wiec mozna zamocowac antena na uchwycie np: do klapy bagaznika. ostatnia i niestety najgorsza antena to magnes. bardzo popularna ze zwzgledu na szybki montaz/demontaz ale prawda jest taka, ze osiagi na niej sa najgorsze. oczywiscie antana musi byc dobrze zestrojona bo nawet najlepszy sprzet za gruba kase zle zestrojony mozemy sobie w buty wsadzic :)

moj sprzecik to TTI 770 + antena Presiden Indiana. antena o tyle dziwna ze sie jej nie stroi bo nie ma cewki :) wyglada jak normalna antena do radia FM tylko jest troche dluzsza. jezdze z tym zestawem pol roku i powiem ze ejsy swietny, radyjko nie zbiera wogole niepozadanych szumow, jak nikt nie nadaje to radyjko siedzi cicho a nie szumi jak to mialo miejsce w przypadku alana 100+.

antena mam zam,ontowana na uchwycie na srodku klapy i wyglada to jak samochodzik zdalnie sterowany :)

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.