Skocz do zawartości

świece


darek-k16

Rekomendowane odpowiedzi

nikt nie pisze...czyli te swiece są najlepsze?boje sie ze jak je wymienię zaczną się jazdy z gazem!gaz jest z d...tylko że tanio się jezdzi a w polskiej rzeczywistości to w większości przypadków jedyne rozwiązanie żeby jeździć cudowną beti:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pisze...czyli te swiece są najlepsze?boje sie ze jak je wymienię zaczną się jazdy z gazem!gaz jest z d...tylko że tanio się jezdzi a w polskiej rzeczywistości to w większości przypadków jedyne rozwiązanie żeby jeździć cudowną beti:)

 

Ja też nie jestem zwolennkiem gazu,zwłaszcza w BM.Chociaż lepiej nie zaczynać tematu,bo zwolennicy mnie zjedzą.A ceny benzyny to są już na głowie postawione.A może założylibyśmy jakąś partię kierowców,która by nas reprezentowała?Przecież jest nas kierowców koło 10mln.(po tym łikendzie 2tys.mniej)Czy jakaś partia ma takie poparcie? CO WY NA TO?

Edytowane przez ketiw100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przymierzam się do wymiany świec bo autko mi nie ciągnie za dobrze i mechanik powiedział że mogą byc wywalone świece i moze byc to wina tego

Polecono mi świece z koncówka platynowa

http://www.allegro.pl/item190852381_swiece_ngk_bmw_vl30_v_line_30_bkr6equp.html

świece te pasują do BMW

Co o nich sądzicie i co może byc przyczyną ze autko ciągnie owszem ale jednak nie tak jak powinno

( jezeli swiece nie pomogą to chyba wywala kata )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za :wink: kładam zwykłe dwuelektrodowe NGK.Z tm platynowaniem to bajer.Ale jak Ci nie szkoda kasy to kup.Przynajmniej jeśli nie pracę silnika ,to poprawisz sobie samopoczucie ,że założyłeś takie dobre. Edytowane przez ketiw100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.