Skocz do zawartości

[E32] Przekaźnik świateł


Beerra

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie których świateł? Przekaźniki od większości świateł są w plastikowym kompie pod maską koło bezpieczników. Trzeba całość wyciągnąć. Zdjąć obudowę i będą tam przekaźniki od świateł. Przeważnie wypala się plastik od temperatury w tych przekaźnikach i styki w nim się nie stykają i nie świeci. Wystarczy spiłować wygrzany plastik lub lekko wytopić i działa jak nowy. Sprawdź też luty przekaźników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o światła mijania po ok. 5 minutach wyłączają się. Miałem taką dolegliwość kiedyś w kredensie (125p) i winny był właśnie przekaźnik. Wtedy nie było problemu, bo były tylko dwa. A teraz musze pobijać rekordy prędkości, żeby dojechać do domu na światłach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo :(

Winny był u mnie LKM (obok bezpieczników się znajduję)

Najlepeij popoprawiać wszystkie luty itp.

 

To może Ci pomóc

 

Przekaźniki też sprawdź ale zacznij od tego bo miałem to samo a przekaźniki były dobre :/

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jade na światłach ok 20 to gasną mi tylko przednie mijania.czy przyczyna może być ta sama?

 

Tak

 

Cała wine ponosil przekażnik ( chyba ten długi)

 

Ten "długi przekaźnik" to LKM czyli Licht Kontrol Modul (sorry za ew. błędy w pisowni ale ja z niemieckim na bakier :() i bardzo często właśnie on powoduje takie dziwne gaśnięcia świateł z przodu czy z tyłu też czasami się zdarza :(

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Niedawno kupiłem bmw 730i 89r. Z nie działającym jednym światłem (prawym) mijania. Sprawdziłem żarówkę jest sprawna, uszkodzone natomiast były przewody w kopułce za reflektorem. Po naprawie myślałem że ruszy ale tak się nie stało. Sprawdziłem jeszcze bezpieczniki pod maską ale tez dobre. Tam jest kilka mniejszych przekaźników oraz dwa podłużne pudełka, które do czego służą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.