Skocz do zawartości

[E 34] Co wybrać do 15 tys. zł?


YatzeK

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą TDS to nie jest silnik BMW tylko bodajże Opla - ale mogę się mylić.

 

Nie no bez takich :D TDS to silniczek zbudowany przez BMW,a do Omegi go też wzieli,tam ma zmniejszoną moc,a nie że odrazu to konstrukcja Opla :shock:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie

 

Trochę mnie nie było, bo niestety pan urzędnik w banku "zapomniał" mi powiedzieć, że niestety nie spełniam wszystkich kryteriów i nie dostanę jednak kolejnego kredytu w tej chwili - zachciało mi się kupić mieszkanie rok temu to terz mam za swoje :wink:

 

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie cenne informacje jakie dostałem poprzednim razem.

 

A teraz odbiło mi jeszcze bardziej od kiedy przejechałem się 540 V8 :D

 

Czy to w ogóle ma sens? Te 4 litry? Proszę o info jak wyglądają koszty utrzymania i awaryjność tego motoru? Zdaję sobie sprawę, że wypije pewnie minimum 16 litrów w mieście, ale ten dźwięk przy przyspieszaniu - miodzio :D :D :D

 

Czy jeżeli chodzi o niezawodność trzyma poziom pozostałych wersji? Bo słyszałem, że w porównaniu do M50B25 jest pod tym względem gorzej.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak slysze te opowiesci o zajechanych tds'ach to wymiekam

sprawa jest prosta KTO DBA , TEN MA

kazda bezyna w kwesti niezawodnosci wysiada w porownaniu z tds ( pod warunkiem ze w 1000 % jest sprawny technicznie)

i te wypowiedzi ludzi , ktorzy nawet nie siedzieli w tds :duh:

poza tym tds'y z konca produkcji '95 - '96 mialy zmieniona pompe , wiec opowiesci o ich awaryjnosci nalezy wlozyc miedzy bajki

jak ktos dba o auto to jest bez znaczenia czy ON czy PB a jak nie to zgodze sie ze bezyna duzo lepiej znosi ostre traktowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem sie krotko na ten temat.

jesli chcesz kupic w niemczech BMW to tylko od prywatnego uzytkownika NIE NA tzw placu bo w niemczech kombinuja robia blache liczniki itd. patrz dobrze na kupowane auto, jesli nie znasz sie to wez kogos kto sie zna na blacharce. Pamietaj ze czasu PEWNEGO zakupu w niemczech dawno minely. Zadza tam Polacy, Ruscy, Turcy itd. Ja bym kupila BMW 535i lub 540i ale w manualu ale trzeba miec szczescie by kupic 540i manual. Ale Tu kupisz co uwazasz za sluszne. Benzyna kosztuje tyle ile kosztuje i nie oszukujmy sie kazdy zarabia tyle co zarabia ja mam 520i gaz i nie kryje tego jest dobrze i oszczednie, no chyba ze ktos jezdzi tylko w niedziele ale to inna para kaloszy. Smiesza mnie ludzie ktorzy kupuja wypasione BMW i trzymaja w garazu- ale kazdy decyduje po co kupuje samochod. Pozdrawiam wszystkich fanow BMW

Mamuuussiu a czemu ci ludzie klęcza?

......... bo to synku jedzie siódemka!

http://img355.imageshack.us/img355/6865/s5000290mz8.jpg

Leokadia, Amelia, Przemek, Marcin

http://7er.pl/customprofilepics/profilepic345_1.gif

WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ŻYCIE

www.bmwteam.boo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.